Editörler :
16 Ekim 2018 13:32

Milletimizvarolsun
Aday Memur

Valla çok üzüldüm kardeşim ben yeni mezun oldum paeme girdim pomeme de giricem ama inanın ki sizin yaşadıklarınızı okudukça mesleğe saygım kalmadı.Bu ülke nasıl bu hale geldi kardeşim gerçekten inanılır gibi değil.YÜCE ALLAH herkesin yar ve yardımcısı olsun.Allah'tan hiç şüphem yoktur ki bu haksızlıkların acısını çıkartmasın!!!.Sabır kardeşim sabır.Dua edicem senin ve senin gibi mağdur kardeşlerimiz için.

rstemre93, 7 ay önce - Alıntıya git
Allah razı olsun kardeşim
17 Ekim 2018 16:48

murat788
Daire Başkanı

tekrar pomeme başvurma durumunuz nedir

03 Mayıs 2019 14:42

yasin2626
Aday Memur

tekrar başvuramıyorsunuz ki keşke başvursak polislikten geçtim bekçi bile olsam bile olur keşke böyle ulu orta boş bırakılmamış olsaydık hayatımızı elimizden sebepsiz yere aldılar siyaset kurbanı olduk. ülkede adalet diye bir şey kalmadı elimde olsa başka ülkede yaşayıp oranın vatandaşı olmayı tercih ederdim

03 Mayıs 2019 17:59

murat788
Daire Başkanı

tekrar başvuramıyorsunuz ki keşke başvursak polislikten geçtim bekçi bile olsam bile olur keşke böyle ulu orta boş bırakılmamış olsaydık hayatımızı elimizden sebepsiz yere aldılar siyaset kurbanı olduk. ülkede adalet diye bir şey kalmadı elimde olsa başka ülkede yaşayıp oranın vatandaşı olmayı tercih ederdim

yasin2626, 3 hafta önce - Alıntıya git

denediniz mi hocam nasıl bir engel çıkıyor ki karşınıza ?

03 Mayıs 2019 18:52

hsyn60-
Aday Memur

yasin2626, 3 hafta önce - Alıntıya git
Eğitim sonu sınavından başarısız olduğunuz için mi yoksa yaştan dolayı mı başvuramıyorsunuz ?
03 Mayıs 2019 19:39

Afario
Aday Memur

Kalkacaksa mülakat olayı kökten kalksın o zaman. sınava başvuran adaylarda daha mesleğe adım atamadan 30 saniyelik mulakatlarla heba ediliyor. bence ülkede sınav sistemi olarak varlığını sürdüren mülakat olayı kökünden kalksın daha adil bir sistem getirilsin herkesin bilek gücünü ve zihin gücünu kullanarak başarı elde edebildiği bir sistem gelsin. hepimiz heba oluyoruz sınava ilk girende mülakatta heba ediliyor girip kazanıp sene sonu mülakat saçmalıgına tabi tutulanda heba oluyor

04 Mayıs 2019 02:37

tahirsubasi1991
Memur

Kalkacaksa mülakat olayı kökten kalksın o zaman. sınava başvuran adaylarda daha mesleğe adım atamadan 30 saniyelik mulakatlarla heba ediliyor. bence ülkede sınav sistemi olarak varlığını sürdüren mülakat olayı kökünden kalksın daha adil bir sistem getirilsin herkesin bilek gücünü ve zihin gücünu kullanarak başarı elde edebildiği bir sistem gelsin. hepimiz heba oluyoruz sınava ilk girende mülakatta heba ediliyor girip kazanıp sene sonu mülakat saçmalıgına tabi tutulanda heba oluyor

Afario, 3 hafta önce - Alıntıya git

İlgili yönetmelik maddesini inşallah Danıştay iptal ederse bakalım. Bekliyoruz sabırla.

04 Mayıs 2019 15:11

asdf77100
Şube Müdürü

İlgili yönetmelik maddesini inşallah Danıştay iptal ederse bakalım. Bekliyoruz sabırla.

tahirsubasi1991, 3 hafta önce - Alıntıya git

bitirme mülakatlarının kaldırılması için dava mı açtınız

04 Mayıs 2019 22:42

tahirsubasi1991
Memur

asdf77100, 3 hafta önce - Alıntıya git

Açılan dava çok

04 Mayıs 2019 23:17

murat788
Daire Başkanı

tahir sen pomeme başvurdun mu hiç elendikten sonra ?

04 Mayıs 2019 23:20

tahirsubasi1991
Memur

tahir sen pomeme başvurdun mu hiç elendikten sonra ?

murat788, 3 hafta önce - Alıntıya git

Başvurmadım

14 Mayıs 2019 12:48

yasin2626
Aday Memur

denediniz mi hocam nasıl bir engel çıkıyor ki karşınıza ?

murat788, 3 hafta önce - Alıntıya git

SINAV YÖNETMELİĞİNDE SAĞLIK SEBEBİYLE POMEMDEN ÇIKARTILMAMAK ŞARTI VAR

14 Mayıs 2019 12:52

yasin2626
Aday Memur

asdf77100, 3 hafta önce - Alıntıya git

Eğer iptal olursa dava açılanlar tekrar atanma durumu olur mu yoksa kararın geçtiği zaman ki pomem de okuyan kişileri mi kapsar

14 Mayıs 2019 13:47

tahirsubasi1991
Memur

Eğer iptal olursa dava açılanlar tekrar atanma durumu olur mu yoksa kararın geçtiği zaman ki pomem de okuyan kişileri mi kapsar

yasin2626, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yönetmelik maddesinin ilk çıktığı tarihten itibaren mağdur olan herkesi kapsar.

Toplam 34 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?