Editörler : swat3410
21 Ekim 2018 08:14

bu durum güvenlik soruşturmasında çıkar mı?

6 yıl önce evimize bir sivil polis geldi. Bir konu hakkında ifade vermem için karakola çağırdı. Gittik durumu öğrenmeye. Başka bir ilde kız yurdunda bir telefon çalınmış ve sinyal veren hatlardan biri de benim adıma çıkmış. Polis abi o ilde bulundun mu, böyle bir durum var mı gibilerinden ifademi aldı. Bende o ilde hiçbir zaman bulunmadığımı o zamanlar üniversite öğrencisi olduğum için okulda olduğumu kanıtlayabileceğimi söyledim. Lakin kız yurdunda kız kardeşim kaldı ve o ilde okuyordu Sağolsun polis abi durum anlaşıldı dedi. Kız yurdunda telefon çalma gibi bir durumum da olamaz dedim buna inanmıyorsunuzdur dedim ve haklısın dedi. Bir daha bu konu hakkında ne arayan oldu ne de soran oldu. Mahkeme vs olmadı. Ceza da almadım. O ifade öylece kaldı. Sorun şurda, bu durum güvenlik soruşturmasında çıkar mı? Ne de olsa kötü bir itham ile ifade verdim. Bu durum ayrıca üzücü. Tecrubeli polis abilerim, büyüklerim yardımcı olur musunuz bu konuda, sonuç ne olur?

----------------

Editör; konu başlıklarını konuyu özetler nitelikte yazmaya özen gösterelim lütfen.

Zoraki03
Şube Müdürü
21 Ekim 2018 08:52

mahkemeye gitmediysen ve hakkinda bir hukum verilmediyse sorun olmaz. e devletten gir adina acilan mahkeme varmi kontrol et

gameoverr
Aday Memur
21 Ekim 2018 09:21

Teşekkür ederim bilginiz için. Herhangi bir mahkeme veyahut hüküm giydiğim hiçbir konu olmadı. Adli sicil de yok, arşiv kaydı da yok efendim.

Zoraki03, 5 yıl önce
mahkemeye gitmediysen ve hakkinda bir hukum verilmediyse sorun olmaz. e devletten gir adina acilan mahkeme varmi kontrol et

kilicharun
Şube Müdürü
21 Ekim 2018 09:49

kız kardeşinle alakalı bir sorun oldu mu peki?

gameoverr
Aday Memur
21 Ekim 2018 14:12

Herhangi bir bilgim yok . Zaten çok sinyal alınmış o telefondan sormadım irtibatta değilim. Lakin bir sorun olsa zaten haberim olurdu. Büyük ihtimalle takipsizlik verildi amirim

kilicharun, 5 yıl önce
kız kardeşinle alakalı bir sorun oldu mu peki?
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi