Editörler : F16 Gökçen
23 Ekim 2018 22:21

IELTS için kurs

Size muhteşem bir yer öneriyorum hazır olun. Ben özellikle writing konusunda çok zorlanıyordum ve o yüzden sınavdan yeterli puan alamıyordum. Ama gittiğim kurstaki hocalar 1.5 aylık programda benim ingilizcemi çok acaip bir seviyeye taşıdılar. Verdiğim para kat kat helal olsun:) Son olarak 6 almayı başardım. Ben yurtdışı master için gittim bu kursa ama duydum ki pilotluk alımları için baya bir talep oluşmuş bu alanda. Valla kim ne amaçla giriyorsa inşallah istenen skorlara ulaşsın. Bu kursla bi konuşun derim fiyatları da aşırı iyi yeri de aşırı iyi Bostancı metronun orada hemen. Kare Akademi. Linki veriyorum: .....

anılkasım
Aday Memur
25 Ekim 2018 19:12

Selam, benim için önemli olan hoca kalitesi. Sonuçta yüzlerce kurs var. Buradaki hocalar nasıl? Speaking derslerine yabancı hoca giriyor mu mesela? Bir de ielts'de yazma ve konuşmayı doğru değerlendirebilecek hocalar gerekiyor. Sınav hazırlığında doğru rehbere ihtiyacı oluyor insanın.

burakkrt
Aday Memur
25 Ekim 2018 22:27

Kursun sahibi iki kardeş ikisi de çok deneyimli üniversite hocaları. Ve speaking derslerini yabancı hoca veriyor. Adamlar zaten akademi odaklı çalıştıkları için işin ciddiyetini çok iyi kavramışlar ve çalıştıkları hocalar da bu ciddiyete göre kesinlikle uygun seçilmiş bence. Valla kardeşim kesinlikle tavsiye ederim. Kolay gelsin

barlassen
Aday Memur
27 Ekim 2018 18:46

Burada ders veren hocaların blog yazılarından faydalanıyordum bende. Ücretsiz egzersizleri bile var bloglarında. Bostancıya giderek bir görüşmeyi düşünüyordum. Alan kişiler memnun kalmış anlaşılan daha çok aklıma yatmaya başladı benimde. https://temadil.com/sifirdan-ieltse-nasil-hazirlanilir/ düşünen olursa blog yazılarına buradan ulaşabilir çok faydalı oluyor

ayzibo
Aday Memur
31 Ekim 2018 12:10

Merhabalar IELTS sınava hazırlanırken 3 ay boyunca haftada 10 ders bire bir özel ders aldım

ingilizce seiyem baya yükseldi danışmanlığımı saglayan kadıköy justengilis e teşekkür ederim

bernaelif
Aday Memur
06 Kasım 2018 15:18

Kare Akademinin hafta sonu açılacak olan bir IELTS programı varmış. Çok fazla olumlu yorum gördüm ve arayıp konuştuğumda da çok ilgilendiler, bende eğitim almayı düşünüyorum oradan. IELTS gibi bir sınava hazırlanmak için hocanın kalitesi benim için çok önemli Kare Akademiden eğitim alan fikri olan başka kişiler varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

salam.cansel
Aday Memur
08 Kasım 2018 17:28

bende ielts için özel ders aldığım yeri paylaşayım, ....... burdan almıştım özel dersimi. almam gereken 6,5 puanı aldım sayelerinde. çok sıkı bir eğitim almıştım zamanında, sadece derse girip çıkıp gitmiyordum, oraya gittiğime değdi yani.

erkancelik01
Aday Memur
14 Kasım 2018 15:01

arkadaşın bahsettiği yerden h............oefl kursu aldım. Özel ders kalitesi tam aradığım gibiydi, hocanın sınav hocası olması, toefl veya ielts eğitimleri veriyor olması, genel ingilizce öğretmeni olmaması büyük bir etkendi. Kariyer yolunu toefl da öneririm ki ielts de de öyle görünüyor ve bundan eminim

salam.cansel, 5 yıl önce

bende ielts için özel ders aldığım yeri paylaşayım, ....... burdan almıştım özel dersimi. almam gereken 6,5 puanı aldım sayelerinde. çok sıkı bir eğitim almıştım zamanında, sadece derse girip çıkıp gitmiyordum, oraya gittiğime değdi yani.

taylxx7
Aday Memur
29 Nisan 2019 20:38

akademik batı dilleri inden eğitim aldım.. memnun kaldım.. Ömer hocam gerçekten işinde uzman..

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi