Editörler :
31 Mart 2019 11:22

KHK-SIZ
Genel Müdür

Doğrudur hocam; norm kadro uygulaması tüm belgelerin üstünde işlev gördüğünden artık her türlü saçmalık normal gelmeye başladı çoğumuz için maalesef

fzk2018, 4 ay önce - Alıntıya git

Efendim herkese Selamün Aleyküm,

Uzun bir aradan sonra buraya kesin doçentlik belgesi için bakayım dedim. Unvan 1 yıl, kadro alalı 6 ay oldu belge vs. yok. UAK ta böyle bir belge olmadığına inanmaya başladım artık. Mamlumatı olan paylaşır umarım... Hayırlısı... çalışıyoruz, devam diyelim biz. Allah a emanet ...

31 Mart 2019 14:17

docent2018
Daire Başkanı

Efendim herkese Selamün Aleyküm,

Uzun bir aradan sonra buraya kesin doçentlik belgesi için bakayım dedim. Unvan 1 yıl, kadro alalı 6 ay oldu belge vs. yok. UAK ta böyle bir belge olmadığına inanmaya başladım artık. Mamlumatı olan paylaşır umarım... Hayırlısı... çalışıyoruz, devam diyelim biz. Allah a emanet ...

KHK-SIZ, 4 ay önce - Alıntıya git

Kadro almanıza çok sevindim. Biz norm kadro uygulamasına takıldık. Önümüzdeki 1-2 yıl kadro yok gibi görünüyor.

21 Mayıs 2019 02:19

Doçentadayı2
Memur
Ankara'da olan, ÜAK'a gidebilen hocalarımız, kesin doçentlik belgemizden haber var mı?
22 Mayıs 2019 11:11

docent2018
Daire Başkanı
Ankara'da olan, ÜAK'a gidebilen hocalarımız, kesin doçentlik belgemizden haber var mı?
Doçentadayı2, 2 ay önce - Alıntıya git

UAK ile gorustum. Belge falan hazirlandigi yok. Yeni belgede ne yazacak hala kararini verememisler. 7100 numarali kanun cikali 15 ay oldu. Belgelerde sadece unvan aldigimiz yazacakmis yetki ibaresi olmayacakmis. Benim bildigim yetki icin en az 2 yil yuksekogretim kurumundan calismis olmak gerekecekti. belki de oyalayip 2 yil sonunda kurumda unvan aldiktan sonra 2 yil calistigimiza dair belge isteyip kesin belgeyi o zaman hazirlayacaklardir. Ancak bu benim tahminim

22 Mayıs 2019 19:13

Doçentadayı2
Memur

UAK ile gorustum. Belge falan hazirlandigi yok. Yeni belgede ne yazacak hala kararini verememisler. 7100 numarali kanun cikali 15 ay oldu. Belgelerde sadece unvan aldigimiz yazacakmis yetki ibaresi olmayacakmis. Benim bildigim yetki icin en az 2 yil yuksekogretim kurumundan calismis olmak gerekecekti. belki de oyalayip 2 yil sonunda kurumda unvan aldiktan sonra 2 yil calistigimiza dair belge isteyip kesin belgeyi o zaman hazirlayacaklardir. Ancak bu benim tahminim

docent2018, 2 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ediyorum. Yetki nedir öğrenebilir miyim? O belgede 'yetki' yazmayınca ne oluyor? 1 yıldır bir vakıf üniversitesinde doçent olarak çalışıyorum. Benden daha önce sözlüye girip 'yetki' alan ile aramdaki fark nedir?
23 Mayıs 2019 12:55

docent2018
Daire Başkanı
Teşekkür ediyorum. Yetki nedir öğrenebilir miyim? O belgede 'yetki' yazmayınca ne oluyor? 1 yıldır bir vakıf üniversitesinde doçent olarak çalışıyorum. Benden daha önce sözlüye girip 'yetki' alan ile aramdaki fark nedir?
Doçentadayı2, 2 ay önce - Alıntıya git

Yetki olmayinca sozlusuz olarak docent oldugunuz ayrimi olusuyor. Kadro icin basvuru yaptiginizda eger o universite sozlu istiyorsa belgenizde sozlu olmadiginiz ayri cikiyor. Bizleri 7100 kanun ile cumhurbaskani docenti diye yargilamak icin bicilmis kaftan. Cumhurbaskanimizin danismanlarindan Hasan Dogan dun docent unvanini aldi. Twitter uzerinden ulasmaya calisip yasadigimiz magduriyeti dile getirelim belki destek buluruz.

31 Mayıs 2019 00:34

bcam08
Memur

Merhabalar,

2015 Ekim de doçentliğe başvurmuştum.

2017 de sözlüden geçtim.

Doçentlik belgem 2 hafta önce elime ulaştı.

Bilginize...

Toplam 47 mesaj

ANKET
Sadece kadın öğrencilerin kabul edileceği kadın üniversiteleri kurulması fikrini;