Editörler : ayşegül bgm
«8910111213141516171819»

Kbly1453
Memur
12 Kasım 2018 22:22

Dostum tamamen sans kac kısı alıncak sıhhı tesısatcı istanbula kac kısı kabul etmıcek ve suda var 4 yedeksın onunde 3 yedekte olmaması lazım yada 4 kısılık yer acılması guvenlık sorusturmasında sıkıntı olması falan
Eceege32, 5 yıl önce

istanbul sıhhi tesisatcı 4. yedeğim sizce atanma şansım varmı*

12 Kasım 2018 22:51

59 kişi toplam alınan..güvenlik soruşturması elenen olumu acaba

Kbly1453, 5 yıl önce
Dostum tamamen sans kac kısı alıncak sıhhı tesısatcı istanbula kac kısı kabul etmıcek ve suda var 4 yedeksın onunde 3 yedekte olmaması lazım yada 4 kısılık yer acılması guvenlık sorusturmasında sıkıntı olması falan

Kbly1453
Memur
12 Kasım 2018 22:54

Güvenlik sorusturmasından elenende olur sartları duyup basvurmıyanda olur ama tamamen şans dedım gıbı kura nasıl sanssa buda ole allah yardımcın olsun
Eceege32, 5 yıl önce

59 kişi toplam alınan..güvenlik soruşturması elenen olumu acaba

12 Kasım 2018 23:05

cümlemizin yardımcısı olsun ALLAH.ama bu konuşulan maaşlar olmaz umarım..

Kbly1453, 5 yıl önce
Güvenlik sorusturmasından elenende olur sartları duyup basvurmıyanda olur ama tamamen şans dedım gıbı kura nasıl sanssa buda ole allah yardımcın olsun

Sedat2929
Aday Memur
12 Kasım 2018 23:15

Arkadaşlar sağlık raporunu aile hekimliğinden alabilirsiniz raporda zaten fiziksel ve ruhsal problem i yoktur yazıyor ben sordum bugun o yetmiyormuş 50tl verip bedava rapor almayın bilginize. Ayrıca noter parası vermeden diploma nın aslını ve fotokopisi ni gösterin orda onaylasınlar onada para vermeyin evrakları verdik hayırlısı inşallah

Kbly1453
Memur
12 Kasım 2018 23:48

Artık güvenlik soruşturması asamasına geldık tum arkadaslara hayırlı olsun bakalım biz bu surecı nasıl atlatıcaz 9 10 ay beklıyen tanıdıklarım bıle var gercı il saglık mudurlugundekı kaydımı alan bıdakı ayın sonu gıbı bellı olur dedı ama

Aziz.021.21
Aday Memur
13 Kasım 2018 00:22

Arkadaşlar merhaba ;

Neden kimse net birşey söylemiyor. !!!

Ben engelli olarak kuradan seçeldim İZMİR çıktı. Şimdi biz net ve kesin ne kadar maaş alacaz ?Burda bu konu hakkında bilgi sahibi olan veya bu kurum ve ünvanda çalışan yok mu ?

13 Kasım 2018 10:40

İstanbul il sağlık müdürlüğü tam olarak nerede

Kbly1453
Memur
13 Kasım 2018 12:30

,.......

tuslu
Aday Memur
13 Kasım 2018 13:31

Kimseye net birşey söylenmiyorsa ondan cevap veriliyor.

Ankara Sağlık Bakanlığında süresiz sözleşmelilerle ilgil olan odaya gittim. kimse birşey bilmiyor.

Bi sürü şey sordum.

Maaş dedim.biri Mezuniyete göre de değişebilir dedi diğeri alaka yok dedi.

Lisanslar evrak işi falan mı yapar dedim. Biri hayır direk temizlikçi dedi. Diğeri evrak işi yapar dedi.

Kısaca yazılı birşey açıklanmadan kimse birşey bilemez. Bir an önce belli olur inşallah şartlar veherkes kararını verebilir.

Herkes için hayırlısı olsun.

Aziz.021.21, 5 yıl önce

Arkadaşlar merhaba ;

Neden kimse net birşey söylemiyor. !!!

Ben engelli olarak kuradan seçeldim İZMİR çıktı. Şimdi biz net ve kesin ne kadar maaş alacaz ?Burda bu konu hakkında bilgi sahibi olan veya bu kurum ve ünvanda çalışan yok mu ?

Kbly1453
Memur
13 Kasım 2018 16:09

Hiç bi şart kosul bılmeden kabul ettık hadı hayırlısı bakalım iş garantısı olsunda napalım artık şimdi sıkıntılı süreç başladi bakalım güvenlik soruşturması kac ay surcek
tuslu, 5 yıl önce

Ankara Sağlık Bakanlığında süresiz sözleşmelilerle ilgil olan odaya gittim. kimse birşey bilmiyor.

Bi sürü şey sordum.

Lisanslar evrak işi falan mı yapar dedim. Biri hayır direk temizlikçi dedi. Diğeri evrak işi yapar dedi.

Kısaca yazılı birşey açıklanmadan kimse birşey bilemez. Bir an önce belli olur inşallah şartlar veherkes kararını verebilir.

Kbly1453
Memur
13 Kasım 2018 20:58

Tuslu kardes pekı hıc bır bılgi alamadınmı işe ne zaman baslarmısız guvenlık sorusturması bızımde uzun surermı acıba bana bıdakı ay sonu gıbı baslarsınız dedıler ama
tuslu, 5 yıl önce

Bi sürü şey sordum.

alengin
Aday Memur
13 Kasım 2018 23:34

Ben evrak teslim ederken bi bayana sordum guvenlik sorusturmasi icin en fazla 60 gun sure vermisler ocagi bulur baslamaniz dedi maas konusunda da bu taserondan kadroya gecenler gibi olur buyuk ihtimal dedi kesin olmamakla birlikte

Kbly1453
Memur
14 Kasım 2018 00:21

İnş ole olur cok uzamaz
alengin, 5 yıl önce

Ben evrak teslim ederken bi bayana sordum guvenlik sorusturmasi icin en fazla 60 gun sure vermisler ocagi bulur baslamaniz dedi maas konusunda da bu taserondan kadroya gecenler gibi olur buyuk ihtimal dedi kesin olmamakla birlikte

Sedat2929
Aday Memur
14 Kasım 2018 15:00

Arkadaşlar maaşlar konusunda hiç sıkıntı yapmayın biz kura ile atandığığımız için taşeron dan geçenler ayrı olacağız yani normal kanu işçisi toplu sözleşme şartlarına baktım tediyeden hariç 60 günlük de ikramiye alacağız yani toplam yılda 4 maaş ikramiye buda 2000 tl ile başlasan aylık bölünen ikramiyeyi de katarsak en aşağı 2600" maaş olacak 2019 da sözleşmede yapılacak yeni onun zammı da var diğer sosyal yardımlar var yani 2800 yada 3000 tl yi bulur 2019 için herkese hayirli olsun

Sedat2929
Aday Memur
14 Kasım 2018 15:05

Şunu da ilave edeyim ilk ay asgari ücret ile başlayacağız sonra yetkili sendikaya üye olacağız ve bir sonraki ay diğer kamu işçilerinin tüm haklarından ve zamlarından yararlanacagız bilginize.

emrekucukks
Aday Memur
14 Kasım 2018 15:17

evet ben de öyle biliyorum.
Sedat2929, 5 yıl önce

Şunu da ilave edeyim ilk ay asgari ücret ile başlayacağız sonra yetkili sendikaya üye olacağız ve bir sonraki ay diğer kamu işçilerinin tüm haklarından ve zamlarından yararlanacagız bilginize.

emrekucukks
Aday Memur
14 Kasım 2018 15:18

Hatta sosyal medya da taşerondan geçenler isyanda.Yeni başlayacakların eski kadrolular gibi olacağını söylüyorlar.
Sedat2929, 5 yıl önce

Arkadaşlar maaşlar konusunda hiç sıkıntı yapmayın biz kura ile atandığığımız için taşeron dan geçenler ayrı olacağız yani normal kanu işçisi toplu sözleşme şartlarına baktım tediyeden hariç 60 günlük de ikramiye alacağız yani toplam yılda 4 maaş ikramiye buda 2000 tl ile başlasan aylık bölünen ikramiyeyi de katarsak en aşağı 2600" maaş olacak 2019 da sözleşmede yapılacak yeni onun zammı da var diğer sosyal yardımlar var yani 2800 yada 3000 tl yi bulur 2019 için herkese hayirli olsun

ArzuOsman
Aday Memur
14 Kasım 2018 15:20

Hayırlısiyla sonuçlanıp yerlerimiz belli olsaydi. Duyuru bekleyecek bugunden irtibaren.

emrekucukks
Aday Memur
14 Kasım 2018 15:25

fatih çemberlitaş
Mstaltunoglu, 5 yıl önce

İstanbul il sağlık müdürlüğü tam olarak nerede

Toplam 1438 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi