Editörler : hopaliSafak Vaktii
«232425262728293031323334»
13 Şubat 2019 16:26

atilla1478atilla
Şube Müdürü

Sabırlı olalım arkadaşlar bu kadar hamleden sonra bakanlığın bizim içinde bir hamlesi olacaktır.

13 Şubat 2019 16:34

emrah0101
Aday Memur

Sabırlı olalım arkadaşlar bu kadar hamleden sonra bakanlığın bizim içinde bir hamlesi olacaktır.

atilla1478atilla, 1 yıl önce - Alıntıya git
İnşallah. Heyecan ve dua ile bekliyoruz
13 Şubat 2019 16:52

John Reese
Aday Memur

Geç olsun güç olmasın dedik 7 yıl oldu. Eninde sonunda olacaktır, artık fark edilmez değiliz. Sesimiz duyuluyor.

13 Şubat 2019 18:16

jeklarit
Şube Müdürü

İlgilendirmiyor hocam. Bu yazı SHÇEK ile MEB de memur olup öğretmenlik yeterliliğine sahip kişilerin öğretmen olabilmesi için.

Bilgihademesi, 1 yıl önce - Alıntıya git

benim hissettiğim ve düşüncem sıranın bize de yaklaştığıdır. Du bakalım zaman ne gösterecek

14 Şubat 2019 09:50

Bilgihademesi
Şef

Günaydın arkadaşlar. SHÇEK kanuna göre memur olup öğretmenliğe geçeceklerden sonra sıra memur öğretmenlere gelmeli artık. Adalat ve hukuk bunu gerektirir. Var denilen çalışma artık son bulmalıdır. Hükümet müjdeyi tüm öğretmenlik gruplarına vermelidir.

14 Şubat 2019 10:10

ohh bee
Aday Memur

Sçhek'ten memur olanların mezuniyetlerine göre unvanları değiştirildi bikaç ay önce.Bu durumda sadece onlara özel olabilir.

14 Şubat 2019 18:53

BySeZar
Aday Memur

Milli Eğitimeöğretmen dışında memur oladak geçiş yapabiliyor muyuz

15 Şubat 2019 08:32

Bilgihademesi
Şef

Günaydın arkadaşlar, hayırlı cumalar. Her gün olduğu gibi bu günde güzel haberlerin duacısıyız. İnanıyoruz ve kazanacağız.

15 Şubat 2019 14:41

ashil13
Daire Başkanı

Günaydın arkadaşlar, hayırlı cumalar. Her gün olduğu gibi bu günde güzel haberlerin duacısıyız. İnanıyoruz ve kazanacağız.

Bilgihademesi, 1 yıl önce - Alıntıya git

inanmaya devam edin kazanırsınız :)

oturup herkes gibi çalışın

15 Şubat 2019 15:26

muratalp2010
Aday Memur

bu işlerde hakkaniyet varsa... olmalı... sosyal hizmetler yasasına göre aynı bakanlık olsa bili dişardan öğretmen alıyorlarsa... diğer kurumlarda çalışanlar rus memurumu... yüce devletim ne yasalar çıkardı bunuda çıkaracaktır ama biz emekli olacağız herhalde...

15 Şubat 2019 15:31

MAHONİKARLOFÇA
Aday Memur

inanmaya devam edin kazanırsınız :)

oturup herkes gibi çalışın

ashil13, 1 yıl önce - Alıntıya git

siz böyle soyleye soyleye ne alımlar yapıldı siz böyle devam edin biz yılmayacaz mücadeleye devam

15 Şubat 2019 15:34

ashil13
Daire Başkanı

siz böyle soyleye soyleye ne alımlar yapıldı siz böyle devam edin biz yılmayacaz mücadeleye devam

MAHONİKARLOFÇA, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ne alımı yapılmış pardon? Kendinizi kandırmayın. çalışın dostum. milletin hakkına göz uzatmayın

18 Şubat 2019 09:15

Bilgihademesi
Şef
Günaydın arkadaşlar. Hem memur öğretmenlerin hemde ek atama bekleyen arkadaşlarımızın hayırlı haberler aldığı bir hafta olması dileğiyle. Memur öğretmenler 657 sayılı kanunun 74 maddesine göre kurumlar arası geçiş uygulamasının tekrar açılmasını istiyor. Sayın Bakanımız artık kanuni hakkımızı geri iade etsin.
18 Şubat 2019 09:54

MAHONİKARLOFÇA
Aday Memur

Ne alımı yapılmış pardon? Kendinizi kandırmayın. çalışın dostum. milletin hakkına göz uzatmayın

Kimin haklı kimin haksız olduğuna sen mi karar veriyorsun sen kimsin ? Ne işe yararsın ? Kimi nasıl alacağına Devlet sana mı danışacak ? Burdan laf yetiştireceğine icraat yap.

18 Şubat 2019 10:02

John Reese
Aday Memur

Milletin hakkı derken neyi kast ediyorsun? Memur öğretmenler uzaydan mı indi, öğretmenlik kadroları size mi tapulu? Göster tapusunu al kadronu yoksa boş konuşma. Memur öğretmenlerin hepsi en az senin kadar o üzerinde xxx Üniversitesi Eğitim Fakültesi yazan yerlerden mezun. Millet olmadık yerden diploma devşirip öğretmen olurken, şu yazıyı yazdığımız an Meb 2828'lileri Meb'e geçirmeye hazırlanırken siz burdan laf yetiştirince devletin, aaa bak aşil olmaz dedi, biz bunu iptal edelim diyeceğini mi sanıyorsun?

Bu başlığın asıl amacı farkındalık oluşturmak, bilinen her yerde olarak bir yetkiliye denk gelme ihtimalini oluşturmak. Yoksa sizden icazet almak, izin istemek değil.

Bir de dostum falan deme, kaç yaş büyüklerinle konuşuyorsun. İlla bir hitap kullanacaksan hocam demen daha doğru olur.

19 Şubat 2019 08:38

musti160
Aday Memur

Günaydın arkadaşlar inş güzel haberler alacağımız günler yakın mücadeleye devam kim ne derse desin bilgi eksikliklerinden anlayışsızlıklardan meydana gelen itiraz,engellemelere aldırmayın hatta dahada arttırın mücadeleyi her kanaldan

19 Şubat 2019 09:50

ashil13
Daire Başkanı

Kimin haklı kimin haksız olduğuna sen mi karar veriyorsun sen kimsin ? Ne işe yararsın ? Kimi nasıl alacağına Devlet sana mı danışacak ? Burdan laf yetiştireceğine icraat yap.

MAHONİKARLOFÇA, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hadi oradan be. Millet aç, işsiz, sen kendini düşünüyorsun. Tabiki kula hakkına girmek istiyorsun dahası ne? Madem bu kadar öğretmenlik sevdalısın, o zaman öğretmen olsaydın vaktiyle

19 Şubat 2019 09:57

iras
Daire Başkanı

Hadi oradan be. Millet aç, işsiz, sen kendini düşünüyorsun. Tabiki kula hakkına girmek istiyorsun dahası ne? Madem bu kadar öğretmenlik sevdalısın, o zaman öğretmen olsaydın vaktiyle

şimdi sana 2006 2007 2008 lise matematik kontenjanının toplamda 100 olduğunu anlatmaya kalkardımda anlamazsın kerdeş

19 Şubat 2019 09:58

inşaatcıbora
Aday Memur

bilen arkadaşlara sormak isterim mühendisim üniversiteden dsi ye geçmek istiyorum bu kurumlararası geçiş mi oluyor zamanı var mı her zman olabilir mi şartını bilen varsa aydınlatırsa memnun olurum

19 Şubat 2019 10:00

ashil13
Daire Başkanı

şimdi sana 2006 2007 2008 lise matematik kontenjanının toplamda 100 olduğunu anlatmaya kalkardımda anlamazsın kerdeş

iras, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bak ne güzel, zor şartlarda atanabildiğini, işsizliğin ne olduğunu biliyorsun demek ki KERDEŞ.

Toplam 745 mesaj
«232425262728293031323334»

ANKET
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, koronavirüsle mücadelede Bilim Kurulunu yetkili kılmış olmasını;