Editörler : hopaliSafak Vaktii
13 Kasım 2018 11:45

Sözün
Aday Memur

SECMEYE ALISMIS BEN DIYORUM KI SECMEYELIM ! BILEN VE KAZANAN IS BAŞINA GELSİN SEN HALA SEÇMEKTEN BAHSEDIYORSUN ! ANLASILAN SEN KITAPTAN ,BILGIDEN ,SEVGIDEN , DEVLETIN BILIMLE YUKSELMESINDEN YANA DEGILSIN ! SEC DIYOR BEN KIMIM KI SECEYIM ! YAZIK ULKEMIZE , YAZIK CUMHURBASKANIMIZA ( CUNKU GECESINI GÜNDÜZÜNE KATIYOR SOYLENTILERE GÖRE 3 SAAT UYUYOR SUREKLI OKUYOR ) SEN BIR TANIDIK BULUP BUYUK BIR IHTIMALLE YUKSELMIS BIRISIN ! CALISMAKTAN SIKAYETCI BIRISIN SEN

13 Kasım 2018 22:16

ucara
Aday Memur

aynen resmi bilgi ve doğaçlama becerisi. okullarda her an bir olay olabiliri. burada doğaçlama ve yaklaşım önemli bunu da malesef herkes ypamaz.

cem_uar, 2 ay önce - Alıntıya git

Haklısınız hocam 2014' ten beri medyaya yansıyan whatsapp, noter onaylı torpil skandallarını dikkate alacak olursak MEB'in yaptığı mülakatlar tam da sizin dediğiniz gibi yönetici adaylarındaki 'doğaçlama' yeteneğini(!) ölçüyor... https://www.memurlar.net/haber/683393/meb-mudur-yardimciligi-sinavinda-noter-onayli-torpil.html

13 Kasım 2018 23:30

Sözün
Aday Memur

(Böyle bir kimse mi Allah katında makbuldür,) yoksa gece vakitlerinde, secde hâlinde ve ayakta, ahiretten korkarak ve Rabbinin rahmetini umarak itaat ve kulluk eden mi? De ki: ?Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?? Ancak akıl sahipleri öğüt alırlar

14 Kasım 2018 09:06

hkn-0011
Şube Müdürü

SECMEYE ALISMIS BEN DIYORUM KI SECMEYELIM ! BILEN VE KAZANAN IS BAŞINA GELSİN SEN HALA SEÇMEKTEN BAHSEDIYORSUN ! ANLASILAN SEN KITAPTAN ,BILGIDEN ,SEVGIDEN , DEVLETIN BILIMLE YUKSELMESINDEN YANA DEGILSIN ! SEC DIYOR BEN KIMIM KI SECEYIM ! YAZIK ULKEMIZE , YAZIK CUMHURBASKANIMIZA ( CUNKU GECESINI GÜNDÜZÜNE KATIYOR SOYLENTILERE GÖRE 3 SAAT UYUYOR SUREKLI OKUYOR ) SEN BIR TANIDIK BULUP BUYUK BIR IHTIMALLE YUKSELMIS BIRISIN ! CALISMAKTAN SIKAYETCI BIRISIN SEN

Sözün, 2 ay önce - Alıntıya git

Senle muhatap olmazdım ama çok konuşuyorsun, son cevabımı yazayım.Benim okulumdaki müdürümde müdür yardımcımda çok iyiler,müdürümüz yıllardır arkadaşım gayette başarılılar okulda çok güzel bir ortam var bu ortam olduktan sonra mülakatla gelmiş sınavla gelmiş hiç farketmez,önemli olan idarecilik kapasitesi.Ben 20 yıllık öğretmenim ve nice idarecilerle çalıştım sınav kazanıp idareci olduğu için kendisini okulun sahibi sanan idarecilerle, 3-5 soru bildi diye iyi idareci olacağını sanmayın.Belliki senin yöneticiliğin elinden alınmış ve kuyruk acın var

14 Kasım 2018 10:50

m_ulusoy
Memur

Okul müdürü ataması, içinde sınavın da olduğu bir çok kriter göz önünde bulundurularak seçilmeli.(ayrıntıları birmilyonfikir.meb.gov.tr adresine yazdım, sizler de mutlaka fikirlerinizi yazın)

Müdür yardımcılarını ise okul müdürü seçmeli. Birlikte çalışacağı kişileri kendi seçerse eğer, ekip ruhuyla güzel işler ortaya çıkar düşüncesindeyim. (Sınavla Mdr Yard. olarak atanan ve halen görevde olan biri olarak bunu içtenlikle yazıyorum.)

Ancak 2015 yılındaki gibi Müdürün Mdr Yard. seçme hakkı varken dışarıdan müdahaleler olmamalı.

14 Kasım 2018 11:36

Sözün
Aday Memur

HKN SENİNLE MUHATAP OLUYORUM ÇÜNKÜ SEN BIR INSANSIN ! FAKAT SEN BU USLUBUNLA OGRETMENLIK BIRAZ ZOR YAPAR GIBISIN ! ÇÜNKÜ SEN DE SILIP ATMA KULTURU VAR GIBI ! BIR DE KOCA TURKIYE CUMHURIYETINI KENDI OKULUNLA SINIRLI GORUYORSUN :))) KENDI OKULUNDA MUTLUYMUS ,SEVIYORMUS ! 1200000 AILELIK BIR EGITIM CAMIASI VAR NEREDEYSE 150000 IDARECI VAR 65000 OKUL VAR KADIM TÜRKIYE CUMHURIYETINDEN BAHSEDIYORUZ ! MUDUR VE MUDUR YARDIMCILARI KESINLIKLE SINAVLA GELMELI ! ULKEMIZ ZATEN TEROR ORGUTKERINE BULASMIS OGRETMENLERDEN KURTULDU ! ARTIK HERKES POTANSIYEL BIR YONETICI ADAYI OLABILIR ! SINAVLA YAPALIM ÇÜNKÜ buna kimse itirazı olmaz adam kazanmış gelmiş! Sapığı, hayini , uckagitcisi , hırsızı zaten soruşturmayla görevinden alınabiliyor!

Toplam 46 mesaj