Editörler : Mehmet Balci
02 Kasım 2018 13:23   

50 aim memuru alınacak merkezi alımla büyük ihtimal
02 Kasım 2018 13:42

dsn1
Daire Başkanı

İnşallah alırlar ve yerleşirsiniz fakat ihdas bildiğim kadarıyla alımın hemen yapılacağı/yapılmayacağı anlamına gelmiyor sadece kadrolar açılıyor. Karar veren mekanizmalar ne zaman isterlerse o zaman oluyor alım. Ayrıca ihdas edilen kadrolar sadece alımla değil çeşitli tayinlerle de dolabiliyor.

Fakat dediğim gibi alımlar inşallah hemen olur ve yerleşirsiniz.

02 Kasım 2018 13:46

Zey006
Aday Memur

Düz memur alımı olur mu acaba aralıkta dhmye

02 Kasım 2018 13:51

Quetzicoatl
Şef

Elf gözlerim yanlış görmediyse DHMİ'ye düz memur kadrosu ihdas edilmemiş. Hatta VHKİ kadroları iptal edilip diğer kadrolar için yer açılmış. İİBF'lilerin kuş kadar kadrosu vardı o da ellerinden alınmış. Şaka gibi gerçekten.

02 Kasım 2018 13:55

murdock reis
Daire Başkanı

Elf gözlerim yanlış görmediyse DHMİ'ye düz memur kadrosu ihdas edilmemiş. Hatta VHKİ kadroları iptal edilip diğer kadrolar için yer açılmış. İİBF'lilerin kuş kadar kadrosu vardı o da ellerinden alınmış. Şaka gibi gerçekten.

Quetzicoatl, 2 hafta önce - Alıntıya git

apron memuru 50 kişi yazısı var kocaman orada.nasıl iibf olup olmadığını anladın?

02 Kasım 2018 14:00

dsn1
Daire Başkanı

apron memuru 50 kişi yazısı var kocaman orada.nasıl iibf olup olmadığını anladın?

murdock reis, 2 hafta önce - Alıntıya git

apron memuru sivil havacılık mezunlarından alındı geçen yerleştirmelerde

02 Kasım 2018 14:03

Quetzicoatl
Şef

murdock reis, 2 hafta önce - Alıntıya git

2018/1 atamasında sadece sivil havacılık mezunları başvurabildi.

02 Kasım 2018 14:13

mustafa avdan
Memur

Sizce aim memurlugu kaçla kapatır dostlar ?

02 Kasım 2018 14:24

petito004
Aday Memur

İhdas kadro açılacak anlamına gelmezki. Zaten orada aim memuru yazıyor , stajyer aim memuru yazmıyor bu da içerden alım olacağı anlamına geliyor bence

02 Kasım 2018 14:37

sonersonersoner
Aday Memur
bu iibf nin günahı ney üçbeş kadrosu var onuda elinden alıyorlar yapmayın boyle ayıp yahu
02 Kasım 2018 15:13

SuSKuNuMm
Memur
simdi 2018/2 alimlarinda kesin olarak dhmi memur alimi olmayacak mi ?
02 Kasım 2018 15:31

gokhan-26
Aday Memur

apron büyük ihtimal sivil havacılıktan devam edicek.

02 Kasım 2018 15:41

Quetzicoatl
Şef
simdi 2018/2 alimlarinda kesin olarak dhmi memur alimi olmayacak mi ?
SuSKuNuMm, 2 hafta önce - Alıntıya git

2018/1 atamasında DHMİ düz memur kadrosu açmamıştı. Önümüzdeki iki senelik süreçte illa ki kadro açılır ama bu hangi atama dönemlerinde olur kestirmek çok güç.

TEİAŞ'a ve TCDD'ye o kadar memur kadrosu ihdas edilirken 50 küsür tane havalimanını bünyesinde barındıran DHMİ'nin es geçilmesi akıllara zarar bir durum olmuş.

02 Kasım 2018 15:45

mislina6085
Aday Memur
En az alımlar 2018 le olacak sanırım hiç seçimde yok yereli saymazsak
02 Kasım 2018 15:53

İnşmühsly
Aday Memur
Arkadaşlar ihdas edilen mühendis kadrolarının tamamında kod 1170 yazıyor , bu konuda bilgisi olan varsa açıklayabilir mi? DHMİ'de de 15 mühendis yazıyor YDS istenir mi sizce? Şimdiden teşekkür ederim
02 Kasım 2018 17:55

fencioabt
Aday Memur
Arkadaşlar ihdas edilen mühendis kadrolarının tamamında kod 1170 yazıyor , bu konuda bilgisi olan varsa açıklayabilir mi? DHMİ'de de 15 mühendis yazıyor YDS istenir mi sizce? Şimdiden teşekkür ederim
İnşmühsly, 2 hafta önce - Alıntıya git

2018 haziran alımında sadece endüstri mühendisliğinde dil şartı istemiş

02 Kasım 2018 18:34

İnşmühsly
Aday Memur

2018 haziran alımında sadece endüstri mühendisliğinde dil şartı istemiş

fencioabt, 2 hafta önce - Alıntıya git
Anladım hocam çok sağ olun, peki 1170 kodlu mühendis alımı ile ilgili bilginiz var mı? Ben baktım da bulamadım o kodla ilgili bi mühendislik
02 Kasım 2018 18:49

fatih0415
Aday Memur

arkadaşlar aim memuru düzmemurluk gibi mi herkes başvurabiliyor mu bide puan olarak kaçla kapatır 50 kişi alımla bilgisi olan biri varsa yardımcı olur musunuz?

02 Kasım 2018 19:43

dsn1
Daire Başkanı

arkadaşlar aim memuru düzmemurluk gibi mi herkes başvurabiliyor mu bide puan olarak kaçla kapatır 50 kişi alımla bilgisi olan biri varsa yardımcı olur musunuz?

fatih0415, 2 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaşım alım olup olmayacağı belli değil dereyi görmeden paçayı sıvama. Onu sadece koydular kenarıya alım şimdi mi olur seneye mi olur yoksa kadro tayinle yada merkezi veya açıktan alımla mı dolar o bile belli değil. Alım olursa da puan seneye bağlı, 4001 olup olmayacağına olarak değişebilir. Onun için kimse kesin bir tahmin veremez bence.

02 Kasım 2018 20:12

fatih0415
Aday Memur

Arkadaşım alım olup olmayacağı belli değil dereyi görmeden paçayı sıvama. Onu sadece koydular kenarıya alım şimdi mi olur seneye mi olur yoksa kadro tayinle yada merkezi veya açıktan alımla mı dolar o bile belli değil. Alım olursa da puan seneye bağlı, 4001 olup olmayacağına olarak değişebilir. Onun için kimse kesin bir tahmin veremez bence.

dsn1, 2 hafta önce - Alıntıya git

Eyvallah tam olarak böyle bi açıklama lazımdı :)

02 Kasım 2018 21:55

fencioabt
Aday Memur
Anladım hocam çok sağ olun, peki 1170 kodlu mühendis alımı ile ilgili bilginiz var mı? Ben baktım da bulamadım o kodla ilgili bi mühendislik
İnşmühsly, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam o kod kpss kodu değil tahmınımce 657 devlet memurlarıyla ilgili bir derece kodu( yada kitleri ilgilendiren bi kod)

Toplam 128 mesaj