Editörler : ayşegül bgm

02 Kasım 2018 22:15

KPSS nin açıklanmasına 5 gün kaldı bence 3000 ort. hemşire alınacak
2020 de dahil 3.000 ortaöğretim hemşire alımı olacağını tahmin ediyorum.

Orthmşr
Aday Memur
02 Kasım 2018 22:30

umarım öyle olur geçen yıla göre daha düşük puana daha iyi sıralama gelir

Mertemeksiz
Kapalı
02 Kasım 2018 22:48

4 yıl üstü mezunu saymaya gerek yok bu yıl zaten mezun vermedi geçen yılda 2500 kişi atandı bence 85 ler atanır burdan
Orthmşr, 5 yıl önce
umarım öyle olur geçen yıla göre daha düşük puana daha iyi sıralama gelir

Elifhmsire
Şef
02 Kasım 2018 22:58

Insallah basari orani yuksek deildir siralamalar iyi gelir

Mertemeksiz, 5 yıl önce
4 yıl üstü mezunu saymaya gerek yok bu yıl zaten mezun vermedi geçen yılda 2500 kişi atandı bence 85 ler atanır burdan

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
03 Kasım 2018 00:27

Bir de şöyle bir şey var geçen KPSS'de ilk alımlarda 300 gibi komik alımlar yaptılar. 2018'de alımlar arttı. Umarım bu sefer ilk alımlarda öyle sayılarla karşılaşmayız.

Senahmşire
Aday Memur
03 Kasım 2018 03:48

2020 ye kadar bir sürü şehir hastanesi açılacakve hemşire ihtiyacının çok olacağını düşünüyorum 2016 yılında 87 ye kadar alan zeki çalışan kısım atandı ve artık yeni mezun da yok ben hem alımın fazla olacağını hem de puanların düşüeceğini düşünüyorum

hemşir04
Kapalı
03 Kasım 2018 11:56

atamalara fazla bel bağlamayalım arkadaşlar ne olacağı belli değil üniversite sınavına hazırlanmaya devam sakın atamam çıkar diye bel bağlayıp beklemeyin hazırlanın şu sınava en kötü paramediğe gidin

hemşir04
Kapalı
03 Kasım 2018 11:59

ben şahsen öyle yapacağım hiç umudum yok açıkcası

hemşir04, 5 yıl önce

atamalara fazla bel bağlamayalım arkadaşlar ne olacağı belli değil üniversite sınavına hazırlanmaya devam sakın atamam çıkar diye bel bağlayıp beklemeyin hazırlanın şu sınava en kötü paramediğe gidin

Mertemeksiz
Kapalı
03 Kasım 2018 12:02

Netlerin nasıl KPSS de peki?
hemşir04, 5 yıl önce

hemşir04
Kapalı
03 Kasım 2018 12:04

kardeş orta gibi ama benim umudum yok Allah bilir en iyisini kpss den çekiniyorum biraz ben hazırlanacağım hedefim aksaray veterinerlik inşallah en son çözdüğüm tyt denemesinde felan 63 60 felan görüyordum ayt mat sıkıntılı benim işte ben birde kırık obp ile hazırlanacağım ama obp nin de pek etkisi kalmadı artık 2 3 bin anca ileri atıyor temel lise mezunlarının obp sin 95 96 olunca pek etki etmiyor obp artık

Mertemeksiz, 5 yıl önce
Netlerin nasıl KPSS de peki?

Mertemeksiz
Kapalı
03 Kasım 2018 12:07

Ağız ve diş sağlığı okuyun derim ataması da güzel
hemşir04, 5 yıl önce

kardeş orta gibi ama benim umudum yok Allah bilir en iyisini kpss den çekiniyorum biraz ben hazırlanacağım hedefim aksaray veterinerlik inşallah en son çözdüğüm tyt denemesinde felan 63 60 felan görüyordum ayt mat sıkıntılı benim işte ben birde kırık obp ile hazırlanacağım ama obp nin de pek etkisi kalmadı artık 2 3 bin anca ileri atıyor temel lise mezunlarının obp sin 95 96 olunca pek etki etmiyor obp artık

hemşir04
Kapalı
03 Kasım 2018 12:07

ben zaten ads okuyorum şimdi hocam

Mertemeksiz, 5 yıl önce
Ağız ve diş sağlığı okuyun derim ataması da güzel

Hemsiree7890
Kapalı
03 Kasım 2018 12:18

Üni sınavımızı da haram ettiler Ben hemşireysem bir üst öğrenimim olarak neden 2 yıllık başka bir sağlık bölümüm okuyayım kı .Atamalara gelince İnşallah en kötü geçen yıl gibi olur ama bu sefer inşallah sıralamalarımız iyi gelir de 86 nın aşagısına iner artık cidden psikolojimiz çok bozuldu iş yok atanamıyoruz,üni kazanamıyoruz .ALLAH sonumuzu hayır etsin kpss nin açıklanmasını beklicez artık...

hemşir04, 5 yıl önce

hemşir04
Kapalı
03 Kasım 2018 12:19

inşallah hocam her şey gönlünüzce olur bunu meclisten bir mv kilinden randevu alıp görüşmek gerek aslında topluca neden bize ek puan vermiyorlar diye

Hemsiree7890, 5 yıl önce

Üni sınavımızı da haram ettiler Ben hemşireysem bir üst öğrenimim olarak neden 2 yıllık başka bir sağlık bölümüm okuyayım kı .Atamalara gelince İnşallah en kötü geçen yıl gibi olur ama bu sefer inşallah sıralamalarımız iyi gelir de 86 nın aşagısına iner artık cidden psikolojimiz çok bozuldu iş yok atanamıyoruz,üni kazanamıyoruz .ALLAH sonumuzu hayır etsin kpss nin açıklanmasını beklicez artık...

Mertemeksiz
Kapalı
03 Kasım 2018 12:22

Sıkıntı yapma kardeşim ben de bi kaç yıl önce senin gibi düşünüyodum ama önde 2016 da siyaset bilimi ve yönetimi kazandim ardından YÖK açıklama yaptı aynı anda bir lisans bir Önlisans okuma hakkı verildi sonra da 2017 de radyoloji kazandım şu 3.sinif SBKY 2.sinif radyoloji öğrencisiyim liseden de hemşirelik mezunuyum yani kendine alternatif oluşturmaya çalış biri olmazsa biri illa ki olacaktır.
Hemsiree7890, 5 yıl önce

Hemsiree7890
Kapalı
03 Kasım 2018 12:25

Evet ama birlik olamıyoruz yeri gelince 115 bin lise hemşire var diyoruz ama iş toplanmaya,birşeyler yapmaya gelince sayı 150-200 kişi oluyor bu ek puan meselesinden çok kişi mağdur oldu hala da mağdur olmaya devam ediyor benim üst öğrenimim hemşirelik lisans olmalı paramedik vs değil onlar apayrı branşlar .İnşallah puanlar,sıralamalar güzel gelir de atanırız uğraşmayız böyle işlerle çünkü bizde 4 yıl sağlık eğitimi alıp 15 yasından 18 yasına kadar hastanelerde kosturduk,Allah hakkımızda ne hayırlı ise onu nasip etsin sıkmayın canınızı ...

hemşir04, 5 yıl önce

inşallah hocam her şey gönlünüzce olur bunu meclisten bir mv kilinden randevu alıp görüşmek gerek aslında topluca neden bize ek puan vermiyorlar diye

Hemsiree7890
Kapalı
03 Kasım 2018 12:26

Evet kardeşim bende geçen yıl Dgs amalı yaşlı bakımı yazmıstım ne olur olmaz diye şu an 2.sınıftayım ama bize bu yapılanları haketmiyoruz bence

Mertemeksiz, 5 yıl önce
Sıkıntı yapma kardeşim ben de bi kaç yıl önce senin gibi düşünüyodum ama önde 2016 da siyaset bilimi ve yönetimi kazandim ardından YÖK açıklama yaptı aynı anda bir lisans bir Önlisans okuma hakkı verildi sonra da 2017 de radyoloji kazandım şu 3.sinif SBKY 2.sinif radyoloji öğrencisiyim liseden de hemşirelik mezunuyum yani kendine alternatif oluşturmaya çalış biri olmazsa biri illa ki olacaktır.

hemşir04
Kapalı
03 Kasım 2018 12:31

o 115 bin eridi diyorlar da bir kısmı lisans hemşirelik kazandı ordan kaptırdı gitti bir kısmı 2 yıllık bitirdi diyorlar ben bitrdiklerine hiç ihtimal vermiyorum alttan ders bıraktılar emin olun

Hemsiree7890, 5 yıl önce

Evet ama birlik olamıyoruz yeri gelince 115 bin lise hemşire var diyoruz ama iş toplanmaya,birşeyler yapmaya gelince sayı 150-200 kişi oluyor bu ek puan meselesinden çok kişi mağdur oldu hala da mağdur olmaya devam ediyor benim üst öğrenimim hemşirelik lisans olmalı paramedik vs değil onlar apayrı branşlar .İnşallah puanlar,sıralamalar güzel gelir de atanırız uğraşmayız böyle işlerle çünkü bizde 4 yıl sağlık eğitimi alıp 15 yasından 18 yasına kadar hastanelerde kosturduk,Allah hakkımızda ne hayırlı ise onu nasip etsin sıkmayın canınızı ...

Hemsiree7890
Kapalı
03 Kasım 2018 12:35

aynen öyle mezun olunca lise hemşirelik yanıyor kimse onu yandırmak istemez dedigin gibi alttan ders bırakıyor herkes ama sınava ne kadar lise hemşire girdi ne kadarı iyi yaptı o önemli bizim için bakıp görecez ama puandan çok sıralama belireyecek herşeyi

hemşir04, 5 yıl önce

o 115 bin eridi diyorlar da bir kısmı lisans hemşirelik kazandı ordan kaptırdı gitti bir kısmı 2 yıllık bitirdi diyorlar ben bitrdiklerine hiç ihtimal vermiyorum alttan ders bıraktılar emin olun

Mertemeksiz
Kapalı
03 Kasım 2018 12:36

Bir ay sonraya bırakmaları açıklamak için geç oldu bence 5 gün kaldı tamam ama günler geçmiyo sanki ben puan tahmini yapmak istemiyorum ama ilk 3000 sıralaması olanların atanacağı görüşündeyim
hemşir04, 5 yıl önce

Hemsiree7890
Kapalı
03 Kasım 2018 12:39

bende aynı görüşteyim kardeş inşallah puanlarda 86 nın asagısına iner de daha çok kişi atanıp hayallerine kavuşur zaten sınav açıklandıktan sonra hepimiz buralarda olacaz ,birlik olacağız inşallah şu anlık pusuda herkes :)

Mertemeksiz, 5 yıl önce
Bir ay sonraya bırakmaları açıklamak için geç oldu bence 5 gün kaldı tamam ama günler geçmiyo sanki ben puan tahmini yapmak istemiyorum ama ilk 3000 sıralaması olanların atanacağı görüşündeyim
Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi