Editörler : Doğuş.
08 Kasım 2018 20:42

veysel kabayel
Aday Memur
aşkım valla bişey yapmadım . alt üstü orantılı güç uyguladım. Ben Nerden bileyim bibere baharatta alerjisi olduğunu??????????
08 Kasım 2018 22:12

kader444
Aday Memur
Hocam aynı memleketteniz izinde beni görmüş akrabalara soruşturup adımı öğrenmiş o şekilde teklif etti . Şu kafamdaki sorulara cevap bulursam evliliğe sıcak bakıcamda işte ??
sokaktakiyabanci, 1 hafta önce - Alıntıya git
Allah Mesut etsin kardeşim.buralara yazma nazar değecek.bir şarkı var(olan var olmayan var kıskanırlar)
08 Kasım 2018 23:53

Asiprens07
Aday Memur

yok artık :) Ben kendi arkadaşıma hayret ediyordum ama sizinkini duyunca arkadaşımın ki normal geldi :)

*Arkadaşım muhasebeci de çalışıyor. Eşi doktor. (Üni de tanışıp kaynaşıyorlar)

adsiz1, 5 gün önce - Alıntıya git

Senin ki en normali :)

09 Kasım 2018 04:56

kalbim4mevsim
Aday Memur

adam emniyette teknisyen yardımcısı eşi doktor olan duydum

09 Kasım 2018 09:58

adsiz1
Şef

adam emniyette teknisyen yardımcısı eşi doktor olan duydum

kalbim4mevsim, 4 gün önce - Alıntıya git

Emniyette Teknisyenlik önemli bir unvan olsa gerek ki yardımcı kadrosu da var :)

09 Kasım 2018 09:59

adsiz1
Şef
Allah Mesut etsin kardeşim.buralara yazma nazar değecek.bir şarkı var(olan var olmayan var kıskanırlar)
kader444, 5 gün önce - Alıntıya git

Her şey nasip hocam. Herkes kendi kaderini yaşar. O yüzden takılmayın bu kıskanma olaylarına.

09 Kasım 2018 15:24

Muhterem Gatsby
Aday Memur

arkadaşlar bir hukukçu olarak sorma gereği duyuyorum :D polis bir erkek, avukat ya da hakim bir kadına ilişki kurma amacıyla yakınlaşmaya çekiniyor mu yani, çok beğense bile ?

ah makus kaderim :/

09 Kasım 2018 18:21

izmir351980
Aday Memur

Avukattan cekinmez ama hakim savcıdan cekinir. Hiyerarşi var sonucta

10 Kasım 2018 10:08

melankoly1990
Memur

bi komisyonda görevliyken eşi savcı olan erkek bir öğretmen geldi. Zannedersin dağları ben yarattım. Soru soruyoz savcı eşini anlatıyor. Çaktık 30 u aldı havasını :)

10 Kasım 2018 10:22

belediyeci61
Aday Memur
Benim devrem doktor buldu evlendi.... Ben hastanede randevu bile alamıyorum, alsamda suratıma bakmıyorlar.
10 Kasım 2018 14:31

MERSİN-ASAYİŞ
Aday Memur

bekçinin kaymakamla evli olduğunu öğrendiğimden beri hiçbir şeye şaşırmıyorum :))

12 Kasım 2018 15:19

adsiz1
Şef

bekçinin kaymakamla evli olduğunu öğrendiğimden beri hiçbir şeye şaşırmıyorum :))

MERSİN-ASAYİŞ, 3 gün önce - Alıntıya git

bekçilik yapmıyordur üstat o. Bankamatik mermurluğuna terfi etmiştir artık:)

Kimsenin günahını almayalım inş. öyle yapmıyorlardır. Bu dünyanın bir de öteki tarafını düşünmek lazım. Gerçi ben düşüne düşüne büroda çalışan sıradan bir avukata bile yakınlaşamıyorum :)

12 Kasım 2018 23:14

Nick ways
Memur
arkadaşlar sevgi aşk makam mevkiden önce gelir.
Toplam 53 mesaj