Editörler : Doğuş.
08 Kasım 2018 20:42

veysel kabayel
Aday Memur
aşkım valla bişey yapmadım . alt üstü orantılı güç uyguladım. Ben Nerden bileyim bibere baharatta alerjisi olduğunu??????????
08 Kasım 2018 22:12

kader444
Memur
Hocam aynı memleketteniz izinde beni görmüş akrabalara soruşturup adımı öğrenmiş o şekilde teklif etti . Şu kafamdaki sorulara cevap bulursam evliliğe sıcak bakıcamda işte ??
sokaktakiyabanci, 2 ay önce - Alıntıya git
Allah Mesut etsin kardeşim.buralara yazma nazar değecek.bir şarkı var(olan var olmayan var kıskanırlar)
08 Kasım 2018 23:53

Asiprens07
Aday Memur

yok artık :) Ben kendi arkadaşıma hayret ediyordum ama sizinkini duyunca arkadaşımın ki normal geldi :)

*Arkadaşım muhasebeci de çalışıyor. Eşi doktor. (Üni de tanışıp kaynaşıyorlar)

adsiz1, 2 ay önce - Alıntıya git

Senin ki en normali :)

09 Kasım 2018 04:56

kalbim4mevsim
Aday Memur

adam emniyette teknisyen yardımcısı eşi doktor olan duydum

09 Kasım 2018 09:58

adsiz1
Şef

adam emniyette teknisyen yardımcısı eşi doktor olan duydum

kalbim4mevsim, 2 ay önce - Alıntıya git

Emniyette Teknisyenlik önemli bir unvan olsa gerek ki yardımcı kadrosu da var :)

09 Kasım 2018 09:59

adsiz1
Şef
Allah Mesut etsin kardeşim.buralara yazma nazar değecek.bir şarkı var(olan var olmayan var kıskanırlar)
kader444, 2 ay önce - Alıntıya git

Her şey nasip hocam. Herkes kendi kaderini yaşar. O yüzden takılmayın bu kıskanma olaylarına.

09 Kasım 2018 15:24

Muhterem Gatsby
Aday Memur

arkadaşlar bir hukukçu olarak sorma gereği duyuyorum :D polis bir erkek, avukat ya da hakim bir kadına ilişki kurma amacıyla yakınlaşmaya çekiniyor mu yani, çok beğense bile ?

ah makus kaderim :/

09 Kasım 2018 18:21

izmir351980
Memur

Avukattan cekinmez ama hakim savcıdan cekinir. Hiyerarşi var sonucta

10 Kasım 2018 10:08

melankoly1990
Şef

bi komisyonda görevliyken eşi savcı olan erkek bir öğretmen geldi. Zannedersin dağları ben yarattım. Soru soruyoz savcı eşini anlatıyor. Çaktık 30 u aldı havasını :)

10 Kasım 2018 10:22

belediyeci61
Aday Memur
Benim devrem doktor buldu evlendi.... Ben hastanede randevu bile alamıyorum, alsamda suratıma bakmıyorlar.
10 Kasım 2018 14:31

MERSİN-ASAYİŞ
Aday Memur

bekçinin kaymakamla evli olduğunu öğrendiğimden beri hiçbir şeye şaşırmıyorum :))

12 Kasım 2018 15:19

adsiz1
Şef

bekçinin kaymakamla evli olduğunu öğrendiğimden beri hiçbir şeye şaşırmıyorum :))

MERSİN-ASAYİŞ, 2 ay önce - Alıntıya git

bekçilik yapmıyordur üstat o. Bankamatik mermurluğuna terfi etmiştir artık:)

Kimsenin günahını almayalım inş. öyle yapmıyorlardır. Bu dünyanın bir de öteki tarafını düşünmek lazım. Gerçi ben düşüne düşüne büroda çalışan sıradan bir avukata bile yakınlaşamıyorum :)

12 Kasım 2018 23:14

Nick ways
Şef
arkadaşlar sevgi aşk makam mevkiden önce gelir.
13 Kasım 2018 11:22

suskun kalp
Şube Müdürü
Milyonlar tek yürek akıllarda tek soru nasıl ayarladın hakimi reis :D
PepeReis, 2 ay önce - Alıntıya git
:))
16 Kasım 2018 11:12

Alaaddin-Polis
Daire Başkanı

Polisin 100 senedir ağlayıp zırlayıp durduğu Çalışma Saatleri Meselesine Danıştayda Dava açılmış;

Konumunun önemine binaen Forumda konu açılıyor

Gel gör ki "Polis&Hâkim evliliğinde kim kime tabi"

Konusu kadar rağbet bile görmüyor!

4700 kez okunup 15 mesaj yazılıyor okadar.

Ammaa birde Magazinel Polis&Hâkim evliliği konusuna bakın 60 mesaj 21.000 kez okunma. Heleki birde Taltif konusu açılsın sen gör yüzlerce mesaj yüzbinlerce kez okunma.

Bütün bunlar neyi gösterir? Bütün bunlar şunu gösterir ki POLİSLER İNSANCA ÇALIŞTIRILMANIN DERDİNDE DEĞİL, PARANIN MAGAZİNİN DERDİNDEDİR. POLİSLERE VER GAZI GİTSİN.

BUNUDA İYİ BİLEN BAKANLIK VE İDARE POLİSİ NASIL ÇALIŞTIRACAĞINI İYİ BİLİR GAZI İYİ VERİR.

03 Ocak 2019 21:35

fatihcimen
Aday Memur

hakkınızda hayırlısı arkadaşımın sevgilisi öğretmendi ve ayrıldıklarında sebebinin polislik demişti

04 Ocak 2019 13:53

dirk heinen
Şef
Arkadaşım da çevikte çalışıyor karısı savcı. Şark çıkmıştı gitmedi karısına tabi oluyor.
04 Ocak 2019 15:54

izmir351980
Memur

Genelde subaylarla evleniyorlar. Hakimler savcilar tayinde subaylara tabi oluyor. Ama poliste nasil bilmiyirum

Toplam 58 mesaj