Editörler : crops35
04 Kasım 2018 18:27

Sınava geç kaldım salona alınmadım ne yapabilirim?

10 15 de olacak sınava 10 10 gece gitmeme ragmen almadılar kapıgı bile acmadılar almamalarına dair tutanak istadim vermediler benim durumda olan varmı ne yapmam lazım

cnbl
Aday Memur
04 Kasım 2018 18:30

Geçmiş olsun. Hiç bir şey yapamazsın. Boşuna uğraşma.

Doga.4
Memur
04 Kasım 2018 18:33

Sınav giriş belgesinde 10 dan sonra giriş yapılamayacağı yazıyor

bankacısebnem
Aday Memur
04 Kasım 2018 18:34

evden 9 da cıkmama ragmen yetisemedim okulun yerini taksi söforu bile bulamadı 1 saat dolastım

semtaski
Memur
04 Kasım 2018 18:35

geçmiş olsun öncelikle. saat 10'dan sonra alınmayacağı belirtilmiş durumda. yapabilecek bir şey yok.

bankacısebnem
Aday Memur
04 Kasım 2018 18:36

sınav ücretimde taksi paramda kitaplara verdigim masraflarda hepsi bosuna gitti hakkım haram olsun

semtaski
Memur
04 Kasım 2018 18:36

bende geç kaldım. içeri giren son kişi ben oldum. beni alır almaz kapattılar kapıları.

bankacısebnem, 5 yıl önce

evden 9 da cıkmama ragmen yetisemedim okulun yerini taksi söforu bile bulamadı 1 saat dolastım

bankacısebnem
Aday Memur
04 Kasım 2018 18:38

siz kacda vardınız tam dksı dksı soylermisiniz ben 10:09 gece vardım eger benden sonra vardıysanız özelden lütfen konusalıım

semtaski, 5 yıl önce

bende geç kaldım. içeri giren son kişi ben oldum. beni alır almaz kapattılar kapıları.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
04 Kasım 2018 18:40

Biraz önem versen o sınava gec kalmazdın, evden 7 de 8 de çıkıp sınav saatinden 1 saat önce 9da orda olmak zor olmasa gerek, bukdr sınava değer verdiysen önlemini alırdın yetkililer kac kez uyardı, 1 dk bile geç kalınsa alınmayacağı söylendi, dikkate alsan sıkıntı yaşamazdn, vede önceden okulu gidin görün derler hic bilmedğin bir yerse özelikle, ama siz onu bile yapmamıssnz bukdr rahatlığın sonucuna katlanırsnz

semtaski
Memur
04 Kasım 2018 18:42

arabayı park ettim. en son saate baktığımda 9.58'di. Koştum 1 dakika filan. (park yeri bulamadığım için biraz uzağa park etmiştim.) içeri girdiğimde kaçtı bilmiyorum. benden sonra kapıyı kapattılar zaten.

siz kacda vardınız tam dksı dksı soylermisiniz ben 10:09 gece vardım eger benden sonra vardıysanız özelden lütfen konusalıım

semtaski
Memur
04 Kasım 2018 18:44

şimdi söylediklerinizde haklılık payı yok değil. ancak üzüntü yaşayan bir insana sert sözlerle yüklenmek hoş değil. vesselam.

Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Biraz önem versen o sınava gec kalmazdın, evden 7 de 8 de çıkıp sınav saatinden 1 saat önce 9da orda olmak zor olmasa gerek, bukdr sınava değer verdiysen önlemini alırdın yetkililer kac kez uyardı, 1 dk bile geç kalınsa alınmayacağı söylendi, dikkate alsan sıkıntı yaşamazdn, vede önceden okulu gidin görün derler hic bilmedğin bir yerse özelikle, ama siz onu bile yapmamıssnz bukdr rahatlığın sonucuna katlanırsnz

Asiijadii
Kapalı
04 Kasım 2018 18:46

Beni babam arabayla goturdugu halde sabah 8.30 da evden ciktim.

semtaski, 5 yıl önce

şimdi söylediklerinizde haklılık payı yok değil. ancak üzüntü yaşayan bir insana sert sözlerle yüklenmek hoş değil. vesselam.

ultraky
Memur
04 Kasım 2018 18:49

10:00:00

1 saniye geçse giremezsin dalga geçer gibi 10 dakika geç kalmışsın birde

bankacısebnem
Aday Memur
04 Kasım 2018 18:52

Zamaninda sorulari verdiler verdiler simdi cilesini biz cekiyoruz evike yakin okula verselerdi gec kalmazdim kendi adamlarini yakina veriyolar kesin

semtaski
Memur
04 Kasım 2018 18:53

yani ben bu sınava son saniye giren kişi oldum ancak 2016'daki sınava 1-2 saat önceden gitmiştim. bahçede bekledim yürüdüm temiz hava aldım. her zaman aynı olmayabiliyor.

Asiijadii, 5 yıl önce

Beni babam arabayla goturdugu halde sabah 8.30 da evden ciktim.

cnbl
Aday Memur
04 Kasım 2018 18:54

Dert etmeyin kendinize. Bu sizin için iyi bir alt yapı olmuş olur. Sıkı bi şekilde 2020 ye hazırlanın. Belki böylesi sizin için daha hayırlı olmuştur bilemezsiniz.

sınav ücretimde taksi paramda kitaplara verdigim masraflarda hepsi bosuna gitti hakkım haram olsun

police88
Şube Müdürü
04 Kasım 2018 19:10

Hem suçlu hem güçlüsünüz..ösym size dava açsa yeri :) Başvuru formunu okuma zahmetine girseydiniz bu hatayı yapmazdınız,"10:00'da kapılar kapanacaktır"umarım kapıda bağırıp çağırıp içerideki öğrencileri de rahatsız etmemişsinizdir,onlar için üzülürüm.

Hayalperesthemşire
Müsteşar
04 Kasım 2018 19:15

Gerçekleri söylüyorum dolaylı yoldan konuşamam, sınava girdigmz zaman önceki yıllarda 10 dk ötemdeki yere 1 saat öncesinde gittim, boş boş herkes gibi bahçede bekledik, yolda kaza olur başka bişi olur önlemini sen alıcaksn başkası değil, dalga gecer gibi 10 geçe geldim yazmış, hic gelmese daha iyiydi, ya son dk koşun diyor yetkililer gencler sallana sallana yürüyor, zorla sınava sokuyorlar sanki sonra ağlamaya geçiyorlar, ya kimliksiz gelen var nereye gidiyorsun gezmeyeme bu nasıl rahatlık, insanlar ilk önce kendini sorgulayacak, kağıtta hersy yazılı kurallar belli ama insanlarımız okumaya bile üşeniyor

semtaski, 5 yıl önce

police88
Şube Müdürü
04 Kasım 2018 19:17

Aynen böyle sorumsuzların en başta elenmesi en hayırlısı..

Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Gerçekleri söylüyorum dolaylı yoldan konuşamam, sınava girdigmz zaman önceki yıllarda 10 dk ötemdeki yere 1 saat öncesinde gittim, boş boş herkes gibi bahçede bekledik, yolda kaza olur başka bişi olur önlemini sen alıcaksn başkası değil, dalga gecer gibi 10 geçe geldim yazmış, hic gelmese daha iyiydi, ya son dk koşun diyor yetkililer gencler sallana sallana yürüyor, zorla sınava sokuyorlar sanki sonra ağlamaya geçiyorlar, ya kimliksiz gelen var nereye gidiyorsun gezmeyeme bu nasıl rahatlık, insanlar ilk önce kendini sorgulayacak, kağıtta hersy yazılı kurallar belli ama insanlarımız okumaya bile üşeniyor

Cetinoooo
Kapalı
04 Kasım 2018 19:20

Kimseye bisey demeye hakkin yok.taksi şoförunden once senin okulun yerini ögrenmen gerekirdi. Herkese esit sartlar konmis 10 dan sonra sinava alinmiycak diye.9 deilde 8 de gitseydin.Gecmis olsun malesef.

Produss
Daire Başkanı
04 Kasım 2018 19:31

Hocam hangi şehirde girdin sınava

semtaski, 5 yıl önce

arabayı park ettim. en son saate baktığımda 9.58'di. Koştum 1 dakika filan. (park yeri bulamadığım için biraz uzağa park etmiştim.) içeri girdiğimde kaçtı bilmiyorum. benden sonra kapıyı kapattılar zaten.

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi