Editörler :
05 Kasım 2018 20:05   

2018 atama
Arkadaşlar bildiğiniz üzere seçim öncesi 18 bin alım oldu ve seçimden sonra sıra bize gelmedi . İnsanlar okul biter bitmez işsizlikle mücadeleye başladı. Özel hastaneler yüksek puanlı olanları zaten atanirsin diye işe almıyor . Ayrıca bundan önceki alımlarda hep adaletsiz alımlar olduğunu dile getirdik . Hem en erken şekilde atama yaptırmak için hem de adaletli alımlar olması için Ankarada milletvekilleri bakan yardımcılari ile görüşme yapılacaktır . Bunun için temsil grubu oluşturduk . Ankara'ya gelip destek olabilecek veya Ankara'da ikamet eden arkadaşlardan destek bekliyoruz . Eğer sizde evde beklemekten sıkıldıysanız grubumuza destek olun . ( 4b sorunu 4+2 sorunu atama bütün sorunlarımız konuşulacak )
05 Kasım 2018 20:07

Tuncay Kayaa
Aday Memur
https://chat.whatsapp.com/FQzEWmKq97K7VLhWAL38zY
05 Kasım 2018 20:38

Halecvsss
Bu haksızlığa karşı sessiz kalmayalım.
05 Kasım 2018 20:42

Knurullah
Aday Memur

Bunun sorun haline gelmeden çözümlenmesi gerekiyor en kısa sürede sağlıkçılar ıntihar etme noktasına gelmeden. ve sağlıkta kimse kısıtlamaya veyahut tasarruf yapmaya kalkismasin

05 Kasım 2018 21:10

Hemsire35ege
Aday Memur

Çok haklı bir paylaşım olmuş.puanımız yüksek diye özel hastanelere alınmadık.iş bulamıyoruz kendimizi vasıfsiz hissediyoruz.Psikolojim bozuldu.İnsanların sen daha atanamadın mı sorularına cevp vermeken yoruldum.Sayın Sağlık bakanının da MEB bakanı gibi açıklama yapmasını bKeliyorz.

05 Kasım 2018 21:19

HAZAL BİLBAY

Lütfen sesimizi duyun aldığımız yüksek puanlarla evde boş boş oturuyoruz.atanmak istiyoruz

05 Kasım 2018 22:10

HemşirEmrh

İnşallah en yakın zamanda bakan çıkar bi açıklama yapar alım sayısını belirler 4+2 ye de bi düzenleme getirir

05 Kasım 2018 22:34

BetülTürker
Aday Memur

Sağlık bakanımızın bize sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum atamaların adaletli olması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi gerektiğini düşünüyorum bu yüzden paylaşımınızı haklı buluyorum

05 Kasım 2018 22:35

Ogeday2010
Aday Memur

4B liyim universite hastanesinin problemleriyle ugrasmaktan biktik tayin hakki olmayip ailerimizden ayri olmak istemiyoruz tek cikis yolumiz bakanliga gecisimiz engellendi universitelerle yapilan isbirliginden agizbirliginden rahatsiz oldugumuzu bildirmek istiyoruz bakanlar kurulunun ek 1.maddesinn c bendinde yer alan hukumlere gore de saglikli ve bekar oldugumuz icin atamamiz yapilmiyor ne kadar trajikomik..

05 Kasım 2018 23:35

Nuredd
Aday Memur
Hastanelerde bu kadar lisans hemşire açığı varken aylardır evde işsiz halde oturmaktan psikolojimiz bozuldu. Özel hastaneler kpss puanı düşük olan kişileri tercih ediyor. 22 temmuzda yapılan kpssden önce ard arda atamaların yapılması 2018 bitmeden bizi mağdur etti. Sayın sağlık bakanımızın da bir açıklama yaparak bizi sevindirmesini istiyoruz. Ayrıca 4+2 sisteminin ve becayiş, aile birliği ve eğitim durumundan yer değiştirme haklarının da iyileştirilmesini talep ediyoruz.
06 Kasım 2018 00:57

Yusufhemsire

Daha fazla mağdur olmak istemiyoruz , bir an önce atama yapılsın.

06 Kasım 2018 23:37

Sefanurrr
Aday Memur

Hastanelerde hala bir sürü hemşire açığı var artık alım yapılmalı. Yeni mezun bir sürü hemşire boşta bekliyor. Seçim mağduru olmayı haketmiyoruz. 2017 de olduğu gibi çokça atama istiyoruz.

06 Kasım 2018 23:41

Tuncay Kayaa
Aday Memur
2018 kpss puanları ile bir an önce atama istiyoruz sağlıkçıların seslerinin duyulmasını istiyoruz . daha önce üniversiteden devlete geçişler serbestken son aylarda yapılan geçiş yasaklarının kalkmasını istiyoruz . SAĞLIKÇILARIN SESİNİ DUYUN ARTIK.
07 Kasım 2018 07:42

hemşirehanim
Aday Memur
Arkadaşlar 11-20 Aralık tarihlerinde merkezi yerleştirme var bununla bizde atanabiliyor muyuz atanırsakta bakanlık alımlarından farkı nedir
07 Kasım 2018 15:05

Tuncay Kayaa
Aday Memur
Arkadaşlar 11-20 Aralık tarihlerinde merkezi yerleştirme var bununla bizde atanabiliyor muyuz atanırsakta bakanlık alımlarından farkı nedir
hemşirehanim, 6 gün önce - Alıntıya git
hocam kadro açılacak mı belli değil merkezi alım bu yani 4A . 5-10 kişi aliyolar lisans hemşire . onuda almayabilirler
07 Kasım 2018 15:49

hemşirehanim
Aday Memur
hocam kadro açılacak mı belli değil merkezi alım bu yani 4A . 5-10 kişi aliyolar lisans hemşire . onuda almayabilirler
Tuncay Kayaa, 6 gün önce - Alıntıya git
Alırlarsa kadrolu mu alıyorlar. Yani tayin hakları falan bakanlık alımlarındaki gibi mi oluyor
07 Kasım 2018 17:53

Hayalperesthemşire
Genel Müdür
Alırlarsa kadrolu mu alıyorlar. Yani tayin hakları falan bakanlık alımlarındaki gibi mi oluyor

Kadrolu alım zaten adı üstünde, atanmayı beklemeyn orda hemşire almazlar alsalar bile 5 6 kişi belki, her türlü tayın hakkın oluyor, ama gecen alımlarda üniversitelr kadrolu aldı devletin hastanelerı açmadı, yani kadrolu olark üniverstye girdiler o da zaten üniversite oldugu için gene çakılısn, boş yani o alımlar 90 üzeri arkadslar girerse girer o da alırsa

07 Kasım 2018 19:47

HemşireGI
Aday Memur

18 bindeyim ne atanmaya ne özelde iş bulmaya umudum var çünkü aynı zamanda puanım 71e denk geliyor. Özeller puanıma bakıp işe almıyor devlette de atanmam için en az 16-17 bin atama olması lazım. Benim gibi evde oturmaktan psikolojisi bozulan bir çok kişi vardır. Devlet sesimizi duysa ya artık.

07 Kasım 2018 20:15

Hayalperesthemşire
Genel Müdür

18 bindeyim ne atanmaya ne özelde iş bulmaya umudum var çünkü aynı zamanda puanım 71e denk geliyor. Özeller puanıma bakıp işe almıyor devlette de atanmam için en az 16-17 bin atama olması lazım. Benim gibi evde oturmaktan psikolojisi bozulan bir çok kişi vardır. Devlet sesimizi duysa ya artık.

HemşireGI, 6 gün önce - Alıntıya git

Atanıp ta 6 aydır boşu boşuna sorustrma bekletilen yüzlerce kişi var kardeşim, herks mağdur bu Türkiyede, emnyt yoğunuz çok işimiz var diyip bizim dosyaları yapmayı bile tenezzül etmiyor, kafalarına göre dayısı olanın soruşturması yapılıp yollanıyor, yakında tımarhaneye yatıcaz, kimse iyi değil, tüm hayatımız mahvoldu

07 Kasım 2018 21:03

HemşireGI
Aday Memur

Atanıp ta 6 aydır boşu boşuna sorustrma bekletilen yüzlerce kişi var kardeşim, herks mağdur bu Türkiyede, emnyt yoğunuz çok işimiz var diyip bizim dosyaları yapmayı bile tenezzül etmiyor, kafalarına göre dayısı olanın soruşturması yapılıp yollanıyor, yakında tımarhaneye yatıcaz, kimse iyi değil, tüm hayatımız mahvoldu

Hayalperesthemşire, 6 gün önce - Alıntıya git

Dertsiz bir insan yok ki şurda yorum yazan. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

07 Kasım 2018 23:09

Tuncay Kayaa
Aday Memur
evet kadrolu tayin hakkı falan hepsi var
Toplam 662 mesaj
12345678910111213»