Editörler : supporters.
«11121314151617181920212223

goblin88
Memur
29 Ocak 2019 12:14

Bence Cuma günü açıklanır. İçimden öyle geçiyor. Kağıtları kaybetmediler umarım.

profiler
Kapalı
29 Ocak 2019 14:25

Notların sisteme girilmesi ve sıralandırılması excel dosyası yapmak niye 3 gün sürer anlamak mümkün değil.

Rjordan
Aday Memur
29 Ocak 2019 14:38

50 gün geçmişken hem de. Bilmediğimiz başka bir şey mi var bu kadar uzun sürmesine neden olan, bunu da bilmiyoruz. Kimse bilgi vermiyor.

profiler, 5 yıl önce

Notların sisteme girilmesi ve sıralandırılması excel dosyası yapmak niye 3 gün sürer anlamak mümkün değil.

egalite
Memur
29 Ocak 2019 15:21

Nedeninin söyledim MM sınavı bitmeden sonuç beklemeyin. İşinize gücünüze bakın.

Rjordan, 5 yıl önce

50 gün geçmişken hem de. Bilmediğimiz başka bir şey mi var bu kadar uzun sürmesine neden olan, bunu da bilmiyoruz. Kimse bilgi vermiyor.

Rjordan
Aday Memur
29 Ocak 2019 15:23

Hocam 50 günlük gecikme bir ilk diye biliyorum su sınav tarihinde. Yoksa yanlışım mı var? Önceden bu kadar gecikiyor muydu? Siz MM-KİM yazılı sınav sonucu aynı anda mı açıklanacak diyorsunuz?

egalite, 5 yıl önce

profiler
Kapalı
29 Ocak 2019 15:27

Madem çok eminsiniz neden siz de işinize gücünüze bakmıyorsunuz. Forumda vakit kaybetmeyin.

egalite, 5 yıl önce

egalite
Memur
29 Ocak 2019 15:41

Ben işimde gücümdeyim zaten merak etme iyilik yapıp boşa hergün umutla beklemeyin diye yazdım ama sende haklısın ne haliniz varsa görün banane.

profiler, 5 yıl önce

Madem çok eminsiniz neden siz de işinize gücünüze bakmıyorsunuz. Forumda vakit kaybetmeyin.

gunesscann
Aday Memur
29 Ocak 2019 20:01

Arkadaşlar sakin olalım, burası şu ana kadar gayet güzel bir paylaşım platformu oldu. Herkes düşüncelerini, duyumlarını paylaşıyor. Tahminler hoşumuza gider ya da gitmez sonuçta beklemekten başka çaremiz yok.

Gerçekten de günde 10 defa sayfayı yenilemek çok saçma ama bunu hatta daha fazlasını ben de yapıyorum :S Hep söylediğimiz gibi 1 ay sonrası bile olsa kesin bir bilgi verilse ona göre önümüze bakarız.

Son olarak bugün tekrar Bakanlığı ben de aradım. Kısa sürede açıklanacağını siteyi takip etmemi söyledirler. Değerlendirmenin bitip bitmediğini sorduğumda ise bu konuda bilgi veremeceklerini söylediler. Bu hafta içinde bekleyebilir miyiz dedim yine siteyi takip edin bilgi veremiyoruz dediler.

Eminim Bakanlıkta arkadaşı vb. olup da daha detaylı bilgi alabilen vardır. Keşke kendi tahminleri olduğunu söyleyerek bile olsa bizimle paylaşsalar.

Rjordan
Aday Memur
30 Ocak 2019 15:14

Ben hala MM ile aynı açıklanması olayını anlamadım. MM yazılı sınavı ile aynı tarihlerde açıklanacaksa en az bir buçuk ay daha mı bekleyeceğiz yani

Boranko
Aday Memur
30 Ocak 2019 15:53

Öyle bir şey yok çünkü. Arkadaş bol keseden sıkıyor. Bu tarz bilgilerin halka ifşası yasal değildir arkadaşlar.

sinavageldim
Aday Memur
30 Ocak 2019 15:56

MM ile KIM'ler ayni anda goreve baslayacaklari icin sinav/sonuc tarihleri arasinda parallelik olmasi normal ama bu onlarin sonuclarindan once kendi sonuclarimiz anlamina gelmiyor elbette.Biraz daha sabredelim, hakikaten gecen cuma yukarida yazildigi gibi degerlendirme asamasi bittiyse bu hafta aciklanir.

PartyPartyParty
Aday Memur
30 Ocak 2019 20:17

Klasik insan kaynakları cevapları, bir devlet memurunun bu ülkedeki en korktuğu şey bağlayıcılığı olan bir cevap vermektir, bütün cevaplar muğlaktır.

Size bir şey söyliyim, telefonu yanıtlayan hanımın bile bildiğini sanmıyorum sınavın ne zaman açıklanacağını, üst yönetimden yeşil ışık bekliyorlar.

Rjordan
Aday Memur
31 Ocak 2019 17:02

Nairobi gitti şimdi de Londra geldi :)

wonderweiss
Aday Memur
01 Şubat 2019 09:33

Londra sekreterlik alımına başvuralım bari

sinavageldim
Aday Memur
01 Şubat 2019 15:33

Yine haftaya kaldi sanirim

Rjordan
Aday Memur
01 Şubat 2019 15:40

Bugün de gelmezse artık bilmiyorum ne olacak. Fazla uzadığının farkında olduklarını umuyorum.

goblin88
Memur
02 Şubat 2019 11:00

Evdekilerin de dalgası olduk gerçekten:( diyecek bir şey bulamıyorum.

Rjordan, 5 yıl önce

Bugün de gelmezse artık bilmiyorum ne olacak. Fazla uzadığının farkında olduklarını umuyorum.

Rjordan
Aday Memur
02 Şubat 2019 15:45

Sorma hocam ya, aralık sonu ocak başı en geç diyordum evdekilere ben. Sonuç ortada, mart ayını bekliyoruz :)

goblin88, 5 yıl önce

Evdekilerin de dalgası olduk gerçekten:( diyecek bir şey bulamıyorum.

PartyPartyParty
Aday Memur
03 Şubat 2019 03:11

MM sınavına girecek arkadaşa sordum, 29 ocak da mail gelmiş, salon yerleri filan belli olmuş.

Acaba bu bürokratlar da öğrenciler gibi mi? Bütün işi son güne bırakıp Kim ve MM yi beraber mi okuyacaklar? : )

wonderweiss
Aday Memur
04 Şubat 2019 11:44

beyler bayanlar açıklanmamış

Toplam 452 mesaj
«11121314151617181920212223

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi