Editörler : nayzen
07 Kasım 2018 10:08   

Kademe Terfi ilerlemesi Üst öğrenim bitirme yardım

Benim geçtiğimiz günlerde daha önce almış olduğum intibak (üst öğrenim) den aldığım 2 kademem m fazla girilmiş diye silindi fakat ben 2006 da liseden mezun oldum, ön lisansı 2008-2011 ocak ayında bitirdim, vhki olarak memuriyete 2012 aralıkta başladım, mayıs 2013-2015 te hem işletme lisansı tamamladım hem de ünvan değişikliği ile teknisyen oldum. (T.H oldugum için 1 derece aldım, ayrıca toplu sözleşme gereği 2016 ocak ayında 1 derece daha aldım) bu aşamalara istinaden 6/3 idim, fazla verilmiş diye intibakta aldığım 2 kademem silindi 6/1 'ne düştüm. Hangisi doğru kademe derece konusunda usta arkadaşların yardımını bekliyorum selametle....

07 Kasım 2018 14:28

nayzen
Editor

Aslında bu gibi durumlarda problemi etraflıca bir dilekçeye döküp direkt bakanlık personel daire başkanlığına göndermeniz sizin için en sağlıklı yol olacaktır. Zira hem resmiyete bindirmiş olursunuz isteğinizi hem de resmi olduğu için başvuru muhatabın daha titiz davranmasına neden olacaktır.Kolay gelsin

14 Kasım 2018 01:09

hakanxaydemir
Aday Memur
Hesaplarıma göre 10/2 den göreve basladiniz. Göreve baslayali 6 yil olmuş ve 2 dereceyi hakettiniz. Teknik kadroya gecmissiniz 1 derece daha haketmissiniz(size göre) lisans tamamlayip 2 kademe daha almissiniz ve ayrıca 2016 yılında verilen 1 derece ile birlikte ise başladığınız tarihten bu yana toplam 4 derece 2 kademe ilerleyerek su an 6/3 tesiniz.Fakat buradaki soru teknik kadroda hangi unvanla çalışıyorsunuz.Cunku her teknik kadrodaki personel 1 derece ilerleyemiyor.Bunun için 657 sayili DMK nin 36. Maddesini incelemenizi tavsiye ederim.
Toplam 2 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?