Editörler : Pangaea

erkan222
Aday Memur
10 Kasım 2018 22:23

Ücretli öğretmenlik varsa ücretli müezzinlik gelmeli 4400 müezzin imam ücretli atansa 2000 liraya çalışsınlar maaşın yarısı devlete kalır böylelikle müezzin gardaşlarımız sevap kazanır zaten lojman imkanı da veriyor devlet ben sağlıkçıyım İstanbul da 1250 lira kira veriyorum keşke imam olarak atansaydım diyorum en azından lojmanda kalırdım

ezel bayraktarr
Kapalı
11 Kasım 2018 16:35

Heryer imam heryer cami heryer müezzin heryer din görevlisi doldu tamam iyi güzel buna kimsenin bisey dedigi yok zaten azcık ağzını açsan vatan haini kafir din düsmanı ilan ediliyorsun... ulan on binlerce din görevlisi on binlerce polis alıyorsun neden diger bölümlerden mühendislik iibf neden bunlardan alım yapmıyorsun...tabi alım yapmaz o kısımlara kendi yobaz tayfasını yerleştirdi alçak namussuzlar...tarikatlardan adamları devşirdi bütün kamu kurumlarına hepsi kpss ye girmeden memur oldu kadroya girdi yalansa yalan diyin

inş.müh.65
Kapalı
11 Kasım 2018 17:46

Yillar gectikce insaan daha iyi anliyor ki bu ulke herkese yeter ve nifak tohumlari saçan dis günlerden cok kendi iddolojisini yerlestirmeye calisanlar

inş.müh.65
Kapalı
11 Kasım 2018 17:48

Muhendisler icin kpssden 90 almak artik kolay bise haline geldi ama bu puana ragmen atanamayanlar olacak .Ogretmeni desen cebinde 10 tl ile intahar eder 7 yildir ailemin yuzune bakamadigimdan sabah kahvaltisini ailemle yaoamadim der fakat ilahiyat ve din mezunlari bu dunyada cenneti yasar oldu sunu unutmayin er ya da gec allahinda bir adalsti vardir ve tecellisi kesindir .

inş.müh.65
Kapalı
11 Kasım 2018 17:51

Bir imamda atansin bir muhendiste bir ogretmende ama dedigim gibi nifak.saciyorlar herkes bu ulkede ekmek yiyebilecekken sadece bizimkiler ekmek yesin digerleri gebersin gitsin diyorlar yaziklar olsun diyorum yaziklar bu oonu basliginin uzerine 6 bin kisi daha diyanette ilani cikti.yaziklar olsun.sizin adaletunize yaziklar olsun sizin insanlihinizq yaziklar olsun sizin kul hakkiniza

inş.müh.65
Kapalı
11 Kasım 2018 17:56

Mühendislikler ince ince dograndi bu insanlarin bir ailesi bir hayati vardibve bu insanlar 5-10 kadroya sevinecek hale geldi keza ogretmen ve iletisim fakultedi mezunladida ama tabi bi sizden olanin hayati var demi? bir onlar yasasin muhendis 90 puanla atansin ama sizden olunca kpss siz atansin demi bakin asil nifak sacma olayi bu iste insanlar birbirine dusman haline geliyor sokkata is hayatunda her yerde.Allah bu tooluma nifak sacanlarin belasini versin allah insanlarimizi onlardan bizden diye ayiranlarin belasini versin.Arrtikyapilan bu vicdansizliklara soylenecek ne var ki ne desen eksik kaliyor.

economi06
Şube Müdürü
11 Kasım 2018 18:41

https://sorucevap.memurlar.net/soru/3799/ Okuyun lütfen

C-hyptia
Memur
12 Kasım 2018 03:43

iibf de mühendislerle aynı kaderi yaşıyor biz zaten ne için varız niye iibf varki nüfus maliye işkur vs. bunlara da imam atayın ya ne gerek var iibf kamu kurumunun memur ihtiyacını karşılamak için mi kurulmuş ne ki bu iibf imam atayın doktorların yerine de imam atayın bu ülkenin tek ihtiyacı olan şey imam zaten

12 Kasım 2018 10:01

bu nedir böyle yaa maşallah!

ecenazz
Şef
12 Kasım 2018 10:28

imam ataya ataya doyamadınız ne memleketmiş bu ülkede ya imam olacaksın yada suriyeli bizi bu hale getirenlerin Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın

ecenazz
Şef
12 Kasım 2018 10:40

memurlar net diger bölümlere bir elin parmagını geçmeyen kadro verirken imamlara insanın gözüne baka baka 9000 imam alınması hak mı bu konuda haber yapılmasını bekliyoruz

Sehri-Gül
Memur
12 Kasım 2018 10:42

Bu ülkede Mühendislerde var ama insan evladı değil.Valla bu yenilen haklar nasıl ödenecek...

ecenazz
Şef
12 Kasım 2018 10:46

kimse kusura bakmasın bu ülkenin bir senede 9000 imama ihtiyacı yok her sene 9000 imam alınıyor bir cenazeye çagrıyorsun adam nazlanarak geliyor adım atsa para istiyor aldıgı maaş cabası

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi