Editörler :
18 Aralık 2018 10:16

vsl20
Aday Memur

benim de 77.2 sizce kaça düşer puan barajı

23 Aralık 2018 17:58

Dsgagabsabababaahab
Kapalı
Fotoğraf koymak mecburimi
Ftrist, 10 ay önce - Alıntıya git
Ya demeyim diyorumda arkadaş subay olcaksınız ya bir fotoğraf koyamadınız mı ne adamsınız ya
23 Aralık 2018 18:04

Dsgagabsabababaahab
Kapalı
Bazı sorulara lafım yok gerçekten mantıklı sorular ama çoğuda saçma sapan , soruları görünce bunlar mı subay olcak diyorum kendi kendime
23 Aralık 2018 21:34

0smanoglu
Aday Memur
persembe gunu -7 ile -1 derece arasi görünüyor. bu sogukta koşu yapabilmek icin tavsiyede bulunabilir misiniz
23 Aralık 2018 21:54

Dsgagabsabababaahab
Kapalı

Ben pozisyon değiştirmeden dinlenmeyi yeni ögrendim 2 gündür çekiyorum sinav tekte 35 çektim

Gunnerry, 10 ay önce - Alıntıya git
Bu dinlenme meselesi nedir ? Pozisyon değiştirmeden derken , yani göğsümüzü yere yaslayıp dinlenebilir miyiz ?
23 Aralık 2018 22:02

Yeni Komiser
Aday Memur
persembe gunu -7 ile -1 derece arasi görünüyor. bu sogukta koşu yapabilmek icin tavsiyede bulunabilir misiniz
0smanoglu, 9 ay önce - Alıntıya git

Tavsiye değilde kılavuzda 0 derecenin altında koşuda sürenden 10 saniye düşülecek bir avantaj

23 Aralık 2018 22:22

fatih9494
Aday Memur

Arkadaşlar, şu e-devlet şifre yanında getirilecektir ne anlamadım. Şifreyi bir kağıda yazıp mı

vericeğiz? öyleyse birileri bizim e-devlet hesabımıza mı girecek orada?

23 Aralık 2018 22:25

0smanoglu
Aday Memur

Tavsiye değilde kılavuzda 0 derecenin altında koşuda sürenden 10 saniye düşülecek bir avantaj

Yeni Komiser, 9 ay önce - Alıntıya git
haklisin avantaj tabiikide ama ben mesala mersinde 15 16 derecelerde antraman yaparken birden eksilere inince ne olacak bilmiyorum. hakkimizda hayirlisi
23 Aralık 2018 22:26

Bordobere10
Şube Müdürü

Aga kimse yanlış anlamasın burada sorulan soruları görünce aşağılamak için demiyorum asla subay mı olacaksınız siz diyorum subay olacak kişi araştırmayı muhakeme yeteneğini yapmayı bilecek düzgün sorulara lafım yok da bazen öyle sorular soruyolarki heh diyorum.

23 Aralık 2018 22:39

Halim424
Aday Memur

Merhaba subaylık için bir sorum olacaktı.

Askerlik tecil 22.06.2019

Başvuruda Benim 30.09.2019 yapmıştim. 3 ay ertelemeyle acaba evrak kontrol aşamasinda bir sıkıntı çıkar mı??

23 Aralık 2018 22:51

Yeni Komiser
Aday Memur
haklisin avantaj tabiikide ama ben mesala mersinde 15 16 derecelerde antraman yaparken birden eksilere inince ne olacak bilmiyorum. hakkimizda hayirlisi
0smanoglu, 9 ay önce - Alıntıya git

Yaparsın kardeşim kendine güven tecrübelerini mutlaka bizimle paylaş

23 Aralık 2018 23:19

ScofieldX
Aday Memur

KPSS 80,03 (44)

FYT 60 (9)

Mülakat 70 (21)

Ortalama (74)

Şu tabloda Muvazzaf subay HKK kontrol ihbar ve piyadede şansım nedir ?

23 Aralık 2018 23:33

hirohitoo

okulum bitti 2 ay geçti ve halen tecil yapmadım subaylığa alımda sıkıntı yaşar mıyım?

24 Aralık 2018 00:23

Tylnykskkya
Aday Memur
ARKADAŞLAR; FORUMDA TSK PERSONEL DAİRE BAŞKANI GEZMİYOR ŞU PUANLA GİRER MİYİM DEMEYİN ARTIK İSTERSEN HEPSİNDEN 100 AL ADAM SÖZLÜ MÜLAKATTA ÜSTÜNE ÇARPI ATTIMI BİTER OLAY KAÇ YAŞINDA ADAMALARSINIZ SPAMLEMEYİN ŞU PUAN MEVZUSUNU ARTIK
24 Aralık 2018 01:38

İnşmühcanım
Aday Memur
Kadın subaylar için tavsiyeleriniz var mı? Artıları eksileri nelerdir?
24 Aralık 2018 09:46

eksb35
Aday Memur

Konu sahibi arkadaş mülakat deneyimlerini anlatacağını söylemiş ses seda yok anlaşılan

24 Aralık 2018 13:21

İnşmühcanım
Aday Memur
ARKADAŞLAR; FORUMDA TSK PERSONEL DAİRE BAŞKANI GEZMİYOR ŞU PUANLA GİRER MİYİM DEMEYİN ARTIK İSTERSEN HEPSİNDEN 100 AL ADAM SÖZLÜ MÜLAKATTA ÜSTÜNE ÇARPI ATTIMI BİTER OLAY KAÇ YAŞINDA ADAMALARSINIZ SPAMLEMEYİN ŞU PUAN MEVZUSUNU ARTIK
Tylnykskkya, 9 ay önce - Alıntıya git
Merhaba ben kk personel(kadın) tercihi yaptım fakat çok fazla bilgiye ulaşamadım. Personel derken neleri kapsıyor bilginiz var mı
24 Aralık 2018 14:02

Searcy
Aday Memur
Merhaba ben kk personel(kadın) tercihi yaptım fakat çok fazla bilgiye ulaşamadım. Personel derken neleri kapsıyor bilginiz var mı
İnşmühcanım, 9 ay önce - Alıntıya git

Kara kuvvetlerinin sitesinde bulunan tanım bu.

"Personel sınıfı, Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan tüm personelin ihtiyaç ve beklentileri ile maddi ve manevi değerlerine her türlü katkıda bulunarak, onların muharebe sahasında başarıyı elde edecek şekilde yönlendirilmesine ve motivasyonuna katkı sağlayan, kısaca muharebeyi kazanacak olan insana hizmet sunan bir sınıftır."

24 Aralık 2018 14:19

İnşmühcanım
Aday Memur

Kara kuvvetlerinin sitesinde bulunan tanım bu.

"Personel sınıfı, Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan tüm personelin ihtiyaç ve beklentileri ile maddi ve manevi değerlerine her türlü katkıda bulunarak, onların muharebe sahasında başarıyı elde edecek şekilde yönlendirilmesine ve motivasyonuna katkı sağlayan, kısaca muharebeyi kazanacak olan insana hizmet sunan bir sınıftır."

Searcy, 9 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim
24 Aralık 2018 14:44

gurleon

Merhabalar, mühendislik bölümleri mi yüksek puan ile kapatır yoksa diğer bölümler mi ?

Toplam 253 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?