Editörler :
15 Kasım 2018 11:38

mustafadboglu
Aday Memur
Sözlü mülakattan geçebileceğini düşünmüyorum.
atalak, 8 ay önce - Alıntıya git

geçebilirsin orada kimse sana bedelli başvurusu yapıp yapmadığını sormuyor

15 Kasım 2018 11:40

mustafadboglu
Aday Memur

hocam merhaba bnde bişey sorcam şimdi biz bedelliye başvurduk. ama başvurmasaydık polisliğin mülakatına giremeyecektik.sizce mülakkatta bedelliyi sıkıntı yaparlar mı benim gibi başvuran çok arakadaş var

FRAY1453, 8 ay önce - Alıntıya git

15 Kasım 2018 11:46

FRAY1453
Aday Memur

mustafadboglu, 8 ay önce - Alıntıya git

aynen bnde oyle düşünüyorum yoksa askerlik durumda sistemde bedelli seceneğini koymazlardı

15 Kasım 2018 15:40

turnaavci
Aday Memur

Merhaba, arkadaşlar epididim ameliyatı geçirdim. askerliğimi uzun dönem kara kuvvetlerinde assubay olarak yaptım. askerden yeni geldim. başvuruda bulundum. tüm aşamalardan geçsem bile sağlıkdan geçebilirmiyim sizce. Epididim ameliyat oldum artık bir sıkıntım bulunmuyor. askere gitmeden önce ameliyat olmuştum.

15 Kasım 2018 17:53

harunadıbay
Kapalı

Son güncellemeden sonra , işletme lisans mezunu bandoya başvurabilir mi ?

15 Kasım 2018 19:12

zgr40-06
Aday Memur

hocam merhaba bnde bişey sorcam şimdi biz bedelliye başvurduk. ama başvurmasaydık polisliğin mülakatına giremeyecektik.sizce mülakkatta bedelliyi sıkıntı yaparlar mı benim gibi başvuran çok arakadaş var

FRAY1453, 8 ay önce - Alıntıya git

Sorun olmuyor kardeş. Hatta ben kazandım yani aynı durumdayız. Meslek ilanından önce Deniz Sınıfı muvazzaf subaylığı kazandım.

Bende senin gibi düşünüyordum,askerliği bedelli yapacak olanın subaylıkta ne işi var derler mi diye de alakası yok.

15 Kasım 2018 20:36

İzzetcagin
Aday Memur

çağırılmalar ne zaman başlar acaba bir bilgisi olan varmı?

15 Kasım 2018 20:41

Kaaris
Kapalı

Transkript yabancı dil olarak var ( ingilizce ) bölümümde yabancı dil (fransızca) . memlekette olduğum için transkript türkçesine ulaşmam için Okula gitmem gerekiyor. Sisteme yabancı dil olarak yüklesem sıkıntı olur mu ?

15 Kasım 2018 21:13

mknd
Aday Memur

Ben inşaat mühendisliği sınıfı için başvuru yapmak istiyorum.Ama tablolarda yardımcı sınıflar altında mühendislik ve muharip sınıflar olarak iki farklı kısımdan inşaat mühendisi alımı yapılacağı gözüküyor.Bunların farkı nedir?Muharip sınıftan tercih yaptığımda inşaat mühendisi olarak görev yapmayacağım mı anlamına geliyor bu.Teşekkürler şimdiden.

15 Kasım 2018 22:57

Tactical
Aday Memur

Mülakat notunu gizli mi veriyorlar? Sistemde görünüyor mu ya da orada söylüyorlar mı?

16 Kasım 2018 00:12

Onur5361
Aday Memur

Maliye sınıfı hk. Hiç açıklama Bilgi paylaşacak yok mu Koca forumda

16 Kasım 2018 00:17

kaptan102
Aday Memur

arkadaşlar tercih yaptım ama onaylama gibi bi yer yoktu.değerlendiriliyor diyo sadece bi sıkıntı çıkmaz demi

16 Kasım 2018 09:20

bladerr
Aday Memur

Özel sektör çalışanları nitelik belgesini dolduracak mı ? Net bir bilgi var mı ?

16 Kasım 2018 09:57

FRAY1453
Aday Memur

Sorun olmuyor kardeş. Hatta ben kazandım yani aynı durumdayız. Meslek ilanından önce Deniz Sınıfı muvazzaf subaylığı kazandım.

Bende senin gibi düşünüyordum,askerliği bedelli yapacak olanın subaylıkta ne işi var derler mi diye de alakası yok.

zgr40-06, 8 ay önce - Alıntıya git

eyvallah hocam çok sağol

16 Kasım 2018 10:44

Bf203
Aday Memur

diğer personel subay alımı için iktisat mezunu bayan başvuru yapabilirmi fakat hamile sorun olurmu

16 Kasım 2018 15:26

Eren B.
Aday Memur

seyahat işletmeciliği ve turizm rehberliği mezunuyum. deniz sınıfında piyade için çok iyi derecede yüzme şartı var. bu diğer bölümleri için de geçerli mi güvertede, makinede, istihkamda mesela?

ikinci sorum; hava veya kara sınıfından tercih yapsam kabul edilme şansım, bölüm denkliğinden dolayı deniz sınıfına göre daha mı azdır? yani kara ve havadan tercih yapmalıyım?

16 Kasım 2018 15:38

Eren B.
Aday Memur

Mülakat notunu gizli mi veriyorlar? Sistemde görünüyor mu ya da orada söylüyorlar mı?

Tactical, 8 ay önce - Alıntıya git

orada sözlü olarak söylüyorlarmış.

16 Kasım 2018 17:24

meresten
Aday Memur

Deniz Kuvvetlerinde yardımcı sınıflar için yüzme testi var mı?

16 Kasım 2018 17:31

Ftrist
Aday Memur
Çenemde 1cm çapında doğum lekesi var uzaktan pek belli olmuyor başvurumda sıkıntı olur mu?
16 Kasım 2018 20:27

bns123
Aday Memur

bayanlarda şınav dizin üstünde mi çekiliyor

Toplam 253 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?