Editörler :
16 Mayıs 2019 01:57

tugayaltuntas
Aday Memur

eğitimde elenme/atılma sebepleri :

- eğitim süreci içinde güvenlik soruşturmanızda problem çıktığı an askeri okulla ilişkiniz kesilir.

- aldığınız eğitimler sırasında sürekli nükseden bir rahatsızlığınız olursa sizi tekrar hastaneye yönlendirirler ve rapor talep ederler. bu rapor sonucunda devam etmenize engel bir sağlık probleminiz varsa ilişiğiniz kesilir.

- askeri okulda belli bir disiplin puanınız vardır ; eğer o puan belli bir sınırın altına inerse okulla ilişiğiniz kesilir ama bu genelde karşılaşılan bir durum değildir. keza zamanla herkes uyum sağlar ; emirlere mutlak itaat sağlarsınız.

şuan için aklıma gelen başka bir sebep yok.

ozanelektrik, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam merhabalar ben 2018 yılında yapılan alımlarda eğitim görürken belirttiğiniz tekrarlanan rahatsızlık yüzünden elenmiştim bipolar rahatsızlık geçirmiştim itiraz hakkım var mı acaba bilginiz vardı aradan 1 sene 3 ay geçti
16 Mayıs 2019 10:14

Kapadokya-50
Memur
Hocam merhabalar ben 2018 yılında yapılan alımlarda eğitim görürken belirttiğiniz tekrarlanan rahatsızlık yüzünden elenmiştim bipolar rahatsızlık geçirmiştim itiraz hakkım var mı acaba bilginiz vardı aradan 1 sene 3 ay geçti
tugayaltuntas, 4 ay önce - Alıntıya git

itiraz vs mümkün olasa gerek psikolojik rahatsızlık direkt eleniyor psikiyatriye gitmek ilaç almak bile problem şu sıralar

21 Mayıs 2019 23:03

istiglaltr
Memur

Yıl sonundaki alımlara ilk kez gireceğim, KPSS'den 75-80 arası FYT'den de 80-90 arası bir puan bekliyorum. Tercihlerimi kara piyade, top, tank, hava savunma, personel, hava piyade, hava personel, dz personel olarak yapmayı planladım. Ne dersiniz?

23 Mayıs 2019 17:03

Emretok96
Aday Memur

Reis ben sadece kara ile havadan genel tercih yaptım kpss 79 sence sağlık raporum da temiz sencr kaazanir mıyım

23 Mayıs 2019 20:27

gezgin-muh
Aday Memur

Merhaba jsga muhendis olarak calışan var mı acaba? haziran ayında mulakata gidecek olan?

25 Mayıs 2019 09:22

subasi061
Aday Memur

Arkadaşlar kara kuvvetleri piyade sınıfından aranan oldu mu 2. Çağrıdan sonra en son gidenin arkadaş sıralaması kaçtı acaba?

28 Mayıs 2019 11:06

subasi061
Aday Memur
Beyler bugün hiç aranan oldu mu?
28 Mayıs 2019 13:49

can.son
Aday Memur

tuzla eğitiminde eve çıkılabilme ihtimali var mı? eş götürülebiliniyor mu?

29 Mayıs 2019 14:31

subasi061
Aday Memur
Bugün son aranan oldu mu olduysa sıralama kaçtı?
30 Mayıs 2019 21:17

44Malatyam
Kapalı

En düşük kaç puanla kızlar çağırılıyor

22 Temmuz 2019 00:06

Kursat123
Aday Memur

Sahil güvenlik sözleşmeli astsubay alımlarında yedeklerdeyim. Asil ve yedek adayları 22 - 26 Temmuz da Ankara?ya hastaneye sevk Evrağını almak İçin çağırmışlar benim gözlerimi lazer yaptırtmam lazım zamanım var mı?

22 Temmuz 2019 13:12

Aylin6119
Aday Memur

Kıl dönmesi ameliyatı sorun olur mu arkadaşlar? Kazandık ama şimdi de sağlıktan elenme korkusu sardı

22 Temmuz 2019 21:47

murat199542
Aday Memur

arkadaşlar merhaba ben örgün liseden kendi isteğimle tasdikname alarak açık öğretim lisesine geçtim şu anda üniversite lisans son sınıfım sormak istediğim tsk'da sivil okullardan herhangi bir nedenle çıkarılmamış olmak şartı var benim bu durumun bir sıkıntısı olur mu acaba?

Toplam 253 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?