Editörler :
16 Mayıs 2019 01:57

tugayaltuntas
Aday Memur

eğitimde elenme/atılma sebepleri :

- eğitim süreci içinde güvenlik soruşturmanızda problem çıktığı an askeri okulla ilişkiniz kesilir.

- aldığınız eğitimler sırasında sürekli nükseden bir rahatsızlığınız olursa sizi tekrar hastaneye yönlendirirler ve rapor talep ederler. bu rapor sonucunda devam etmenize engel bir sağlık probleminiz varsa ilişiğiniz kesilir.

- askeri okulda belli bir disiplin puanınız vardır ; eğer o puan belli bir sınırın altına inerse okulla ilişiğiniz kesilir ama bu genelde karşılaşılan bir durum değildir. keza zamanla herkes uyum sağlar ; emirlere mutlak itaat sağlarsınız.

şuan için aklıma gelen başka bir sebep yok.

ozanelektrik, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam merhabalar ben 2018 yılında yapılan alımlarda eğitim görürken belirttiğiniz tekrarlanan rahatsızlık yüzünden elenmiştim bipolar rahatsızlık geçirmiştim itiraz hakkım var mı acaba bilginiz vardı aradan 1 sene 3 ay geçti
16 Mayıs 2019 10:14

Kapadokya-50
Memur
Hocam merhabalar ben 2018 yılında yapılan alımlarda eğitim görürken belirttiğiniz tekrarlanan rahatsızlık yüzünden elenmiştim bipolar rahatsızlık geçirmiştim itiraz hakkım var mı acaba bilginiz vardı aradan 1 sene 3 ay geçti
tugayaltuntas, 1 ay önce - Alıntıya git

itiraz vs mümkün olasa gerek psikolojik rahatsızlık direkt eleniyor psikiyatriye gitmek ilaç almak bile problem şu sıralar

21 Mayıs 2019 23:03

istiglaltr
Aday Memur

Yıl sonundaki alımlara ilk kez gireceğim, KPSS'den 75-80 arası FYT'den de 80-90 arası bir puan bekliyorum. Tercihlerimi kara piyade, top, tank, hava savunma, personel, hava piyade, hava personel, dz personel olarak yapmayı planladım. Ne dersiniz?

23 Mayıs 2019 17:03

Emretok96
Aday Memur

Reis ben sadece kara ile havadan genel tercih yaptım kpss 79 sence sağlık raporum da temiz sencr kaazanir mıyım

23 Mayıs 2019 20:27

gezgin-muh
Aday Memur

Merhaba jsga muhendis olarak calışan var mı acaba? haziran ayında mulakata gidecek olan?

25 Mayıs 2019 09:22

subasi061
Aday Memur

Arkadaşlar kara kuvvetleri piyade sınıfından aranan oldu mu 2. Çağrıdan sonra en son gidenin arkadaş sıralaması kaçtı acaba?

28 Mayıs 2019 11:06

subasi061
Aday Memur
Beyler bugün hiç aranan oldu mu?
28 Mayıs 2019 13:49

can.son
Aday Memur

tuzla eğitiminde eve çıkılabilme ihtimali var mı? eş götürülebiliniyor mu?

29 Mayıs 2019 14:31

subasi061
Aday Memur
Bugün son aranan oldu mu olduysa sıralama kaçtı?
30 Mayıs 2019 21:17

44Malatyam
Kapalı

En düşük kaç puanla kızlar çağırılıyor

Toplam 250 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?