Editörler :
«20212223242526272829303132
20 Aralık 2019 15:33

sbce
Aday Memur

Umarim Cimer'den gelen talebinizi dikkate alirlar. Yil bitmeden aciklansa keske...

21 Aralık 2019 19:24

inovaleyla
Aday Memur

arkadaşlar yalnızca benim yazmamla bir sonuç alamayız.Aynı metni sizin de yazıp göndermeniz gerekiyor.MKE ye atananlar işe ne zaman başlayacakları hakkında bilgi alamayınca topluca cimer e yazdılar ve şuan kimin güvenlik soruşturmalarının geldiğinden tutun kurulun ne zaman toplanacağına kadar her türlü bilgiyi alabiliyorlar arayınca.

21 Aralık 2019 19:29

inovaleyla
Aday Memur

ayrıca yazarsak şikayet gibi olur mu diye düşünmeyin.Başvuru tipinde seçerken bilgi edinme hakkı, görüş öneri, ihbar, şikayet gibi seçenekler mevcut.Bilgi edinmeyi seçerseniz hiçbir sıkıntı çıkmayacaktır emin olun.

21 Aralık 2019 21:24

gelbizebazibazi
Aday Memur

kimsenin umudunu kırmak istemem ama bence bu alım iptal olacak. Daha önce hiç bu kadar

uzamamıştı.

25 Aralık 2019 17:19

Aammaann
Aday Memur

İrtibat numalarını arayınca yanıtta vermiyorlar artık. Güvenlik soruşturması bahaneside olamaz aym iptal kararı verdi onun için.

25 Aralık 2019 18:49

inovaleyla
Aday Memur

İrtibat numalarını arayınca yanıtta vermiyorlar artık. Güvenlik soruşturması bahaneside olamaz aym iptal kararı verdi onun için.

Aammaann, 2 ay önce - Alıntıya git

işte bu yüzden cimere yazmamız gerekiyor

25 Aralık 2019 18:50

inovaleyla
Aday Memur

arkadaşlar lütfen sizde cimere yazın 5 dknızı almaz birşey kaybetmişte olmazsınız en azından elimizden geleni yaptık deme şansınız olur

25 Aralık 2019 21:32

keşfüzzünnun
Aday Memur

Dün aradigimda güvenlik soruşturmalarinin gelmemesi değil başka diğer kurumlarda da sonuçlar açıklanmadı .bir çalışma var dedi ne çalışması diye sorunca bilmiyorum sadece yorum yapıyorum dedi.bütçe mi yok dediğimde yok öyle değildir diyor. Keşke basvurmasaydim diyorum.gerçekten bıktım.

26 Aralık 2019 14:32

Aammaann
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba ,

Güzel bir dilekçe yazısıyla tarihleri vs detaylı olarak yazıp memurlar net whatsap ihbar hattına gönderelim hocam ama 5 10 kişi gönderelim haber yapıyorlar.İhbar hattı 0 532 540 0 590. Gönüllü bir arkadaş dilekçe yazsın hep beraber gönderelim memurlar nete haber yapsınlar

30 Aralık 2019 13:42

Heaven2
Aday Memur

"Sayın Yetkili,

Savunma Sanayi Başkanlığının sözleşmeli statüde personel alımı için, 20 Aralık 2018 tarihinde yayımlanan sınav ilanı çerçevesinde 2018 KPSS sonuçlarına göre yapılan sıralamada Giriş Sınavına katılmaya hak kazanan adaylardan biri olarak 27 Mart 2019 tarihinde mülakata girmiş bulunmaktayım.Kurum tarafından yapılan mülakat tarihinden bu yana 8 ay'dan fazla bir süredir bekliyorum.Kurumu arayıp bilgi almak istediğimde henüz soruşturmaların bitmediği ve mülakat sonucunun ne zaman açıklanacağının belli olmadığı söyleniyor.Soruşturmamın sonucunu öğrenmek ;Mart ayından beri olan bu bekleyişin daha fazla uzamamasını , ben ve benim gibi bekleyiş içinde olan arkadaşlarımın maddi manevi mağduriyetlerinin giderilmesini istiyorum."

inovaleyla arkadaşımızın yazdığı dilekçe güzel bence, Whats up ihbar hattına yollanabilir. ve ayrıca kesinlikle cimere de yazmalı herkes ki sesimiz duyurulsun ama anladığım kadarıyla kimse halinnden şikayetçi değil birkaç kişi dışında kimse bir şey yazmıyor çabalamıyor.

30 Aralık 2019 13:58

Heaven2
Aday Memur

Savunma Sanayi Başkanlığı sözleşmeli statüde personel alımı için, 20 Aralık 2018 tarihinde 2017-2018 KPSS sonuçlarına göre sınav ilanı yayınlamıştır.Bu çerçevede sözlü mülakatlar 27 mart 4- Nisan 2018 tarihleri arası yapılmıştır. Kurum tarafından yapılan mülakat sonuçlarının açıklanmasını yaklaşık 9 ay'dır bekliyoruz .Kurumu arayıp bilgi almak istediğimizde mülakat sonucunun ne zaman açıklanacağının belli olmadığı söyleniyor.

Acaba sesimizi duyurmamıza yardımcı olur musunuz

şeklinde memurlar net ihbar hattına mesaj attım umarım işe yarar.

02 Ocak 2020 13:32

keşfüzzünnun
Aday Memur

arkadaşlar dönüş alan var mı son durum nedir

09 Ocak 2020 15:42

makinamüh1
Aday Memur

Yine bir Cuma günü daha geliyor. Hadi Hayırlısı bu sefer.

09 Ocak 2020 16:12

muhor19muh
Aday Memur

10 aydır bekliyoruz nerdeyse nasıl bir soruşturmaysa

10 Ocak 2020 12:27

Heaven2
Aday Memur

Yazdınız mı arkadaşlar cimere yada memurlar.net ihbar hattına durumumuzu ?

10 Ocak 2020 15:13

figlidelsole
Aday Memur

resmen akıl sağlığımızla oynuyorlar, aklımızla dalga geçiyorlar. 1 yıl sonuç beklemek nedir arkadaş.

10 Ocak 2020 19:29

İşsiz aday
Aday Memur

Arkadaş ne savunma sanayiymiş be....Aylardır kapısında yatıyorsunuz resmen.Maaşı kaç bu kurumun?

21 Ocak 2020 20:19

some1
Aday Memur

bir dedikoduya gre yönetmelik değiştirilecekmiş ve bu yüzden açıklanmıyormuş. ve bunu söyleyen kişi bunun daha uzunca bir süre (1,2 yıl) açıklanmaz bekleme dedi. keşke beklemeyin deselerdi ya da alımı iptal deselerdide bu lkadar beklemeseydik. umarım çok daha güzel iş fırsatları çıkar karşımıza.

22 Ocak 2020 00:51

keşfüzzünnun
Aday Memur

bir dedikoduya gre yönetmelik değiştirilecekmiş ve bu yüzden açıklanmıyormuş. ve bunu söyleyen kişi bunun daha uzunca bir süre (1,2 yıl) açıklanmaz bekleme dedi. keşke beklemeyin deselerdi ya da alımı iptal deselerdide bu lkadar beklemeseydik. umarım çok daha güzel iş fırsatları çıkar karşımıza.

some1, 1 ay önce - Alıntıya git

bana da kadro karşılıksız sözleşmeli personelin yönetmeliği değişiyormuş bize ne zaman açıkla derlerse o zaman açıklarız dedi 1 2 sene bekleme demedi telefonda konuştuğum kişi ama bu saatten sonra gerçekten ben de inanmıyorum artık açıklanacağına.

Toplam 639 mesaj
«20212223242526272829303132

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?