Editörler : E.Kayı Han
11 Kasım 2018 22:28

İlçe adliyesimi merkez adliyesimi?

Arkadaşlar şükürler olsunki zabıt katipliğini kazandım. Hayırlısıyla tercih yapıcaz. Merkez adliyesinin zorlukları neler ilçe adliyesinin zorlukları neler ? Büyük bir şehir değil bu arada. Çalışan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

Gonca3883
Aday Memur
11 Kasım 2018 23:03

benimde bir sorum var. mülakatı kazandıktan sonra il ve ilçelere atama yapılıyo ya ilçe veya merkez isteyenlerin bildirmesi gerekiyomu isteyenleri ilçeye veriyolarmı yoksa rasgele atıyolarmı??

01yuce
Aday Memur
11 Kasım 2018 23:49

Öyle şey olur mu. Siz hangi adliyenin sınavına girdiyseniz oraya atamanız yapılır. İl için girdiyseniz il de. İlçe için girdiyseniz o ilçeye.
Gonca3883, 5 yıl önce
benimde bir sorum var. mülakatı kazandıktan sonra il ve ilçelere atama yapılıyo ya ilçe veya merkez isteyenlerin bildirmesi gerekiyomu isteyenleri ilçeye veriyolarmı yoksa rasgele atıyolarmı??

random1
Şef
12 Kasım 2018 02:15

Bizlerden evrak istiyorlar, orada ikametgah sorularak nerede çalıştırılması hakkında fikir edinebilirler ama olur ki adliyenin önüdür evin, ilçeye de verebilirler. Adalet Komisyonu şehrin her yerinde görevlendirme yapabilir. (geçici görevlendirme)

Gonca3883
Aday Memur
12 Kasım 2018 10:06

bizim girdiğimiz komislonda ilçelere ayrı komisyon kurulmadı ordaki memurlarda ilçelerin adliyesi komisyon kurmadığı için bu komisyondan atama yapılacak ilçelere dediler. mülakatta başarılı olduktan sonra ilçelere atama olacak dedi. onun için sordum
01yuce, 5 yıl önce
Öyle şey olur mu. Siz hangi adliyenin sınavına girdiyseniz oraya atamanız yapılır. İl için girdiyseniz il de. İlçe için girdiyseniz o ilçeye.

01yuce
Aday Memur
12 Kasım 2018 11:34

Bunu ilk defa duydum, çok pardon.
Gonca3883, 5 yıl önce
bizim girdiğimiz komislonda ilçelere ayrı komisyon kurulmadı ordaki memurlarda ilçelerin adliyesi komisyon kurmadığı için bu komisyondan atama yapılacak ilçelere dediler. mülakatta başarılı olduktan sonra ilçelere atama olacak dedi. onun için sordum

sabahat91
Aday Memur
12 Kasım 2018 11:49

öncelıkle tebrikler . secme sanşın varsa ilçe seç daha az yogunluk oluyor ama daha fazla sorumluluk verebılıyorlar .ikm için tarsus a basvurdum 3 farklı cezaevı alımı vardı mulakatlar tarsus komısyonunda gecti onlar bızı vereceklermıs ıstedıklerı yere en azında oyle soylemıslerdı sozlu mulakatta

kaplumbaga155
Yasaklı
04 Temmuz 2019 12:01

SORU GÜNCEL. MÜBAŞİRLİK VS İÇİN İLÇE Mİ MERKEZ Mİ

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi