Editörler : crops35
13 Kasım 2018 21:19

Ön inceleme dosyasında şikayet edilen ifadesine ek olarak sahte imzalı evrakı delil olarak sundu
Merhabalar.... Kurum amirini savciliga sikayet ettim. savcılık ön inceleme istedi. Muhakik raporu neticesinde kaymakamlık ilgili amir icin sorusturulmaması kararı verdi. bolge idareye itiraz ettim. itirazım reddedildi. Ancak sonrasinda uyaptan dosyaya baktıgimda sikayet edilen ifadesine ek ve delil olarak sundugu bazı evraklar imzam taklit edilerek oluşturulmuş evraklardı. bu evraklar ayrıca amirce ASLI GİBİDİR yapılmıştı. dahası bu aslı gibidir yapılmış evrakı ön incelemeci muhakik te aslı gibidir yapmıştı. ancak muhakik bu evrakların aslını kurumdan talep bile etmedi. imzam taklit edilerek oluşturulmuş bu sahte resmi evrkalar 2 defa aslı gibidir kaşesiyle delil olarak kullanılmıştır. ne dersiniz şikayet etsem neler olabilir... muhakik ve amir bu işten kurtulabilir mi?

trust.111
Kapalı
14 Kasım 2018 00:14

Doğru düzgün yasal yollar izlerseniz kurtulamazlar. Ama avukatınız olmazsa, süreleri kaçırırsanız kurtulurlar.

14 Kasım 2018 08:56

yok mudur bir fikri olan?

TCK da bir çok suça konu olabilir diye düşünüyorum. Resmi evrakta sahtecilik öncelikle...

Ancak İdari olarak ne yapabilirim? Kaymakamlığa yapacağım şikayet bu olayı çözümler mi?

Adli olarak şikayette bulundum bu arada...

Ancak idari olarak şikayet sürsi zaman aşımı konusunda ne düşünüyorsunuz?

avarli06
Aday Memur
15 Kasım 2018 15:12

Bu forumun amacı şahısların hukuki problemlerini çözmek değil. İnsanların iyi niyetlerini kullanmayın lütfen.

27 Kasım 2018 08:14

siz cevap yazmayın o vakit Hocam... Neşeli günler dilerim...

avarli06, 5 yıl önce

Bu forumun amacı şahısların hukuki problemlerini çözmek değil. İnsanların iyi niyetlerini kullanmayın lütfen.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi