Editörler : Pangaea
14 Kasım 2018 19:12

Sınıf öğretmenleri
Sınıf öğretmenliği istanbula atama en son ne zaman oldu 5yıl falan oldu heralde kaç puanla oldu acaba bilen atanan varmı 80 ile hiç atama oldumu

Sınıf035
Aday Memur
14 Kasım 2018 21:36

Bende bayadır duymadım olucağını pek zannetmiyorum

Dalaras
Şube Müdürü
15 Kasım 2018 01:05

Size verilen kontenjan kimseye verilmiyor. Diğer bölümlerin hakkını yiyorsunuz. Bir zahmet İstanbul'a da atanmayıverin.

Gardyans
Kapalı
15 Kasım 2018 02:25

Zaten 60 puanla atanıyorsunuz atandıktan iki sene sonra hepiniz alan değişikliği yapıyorsunuz bir de İstanbul mu istiyorsunuz. Ohh ne güzel valla.

Sınıf035
Aday Memur
15 Kasım 2018 11:44

Siz dediniz diye artık kesin olmaz,peki. :)

Es.r.a1
Memur
15 Kasım 2018 13:13

Aç bak bakalım 60 puanla kim nereye atanmış ayrıca bu seni hiç alakadar etmez istediğimiz yere atanırızda gideriz de bölümden bölüme geçerizde , MEB bize bu hakkı verdikten sonra kimse hak yiyorsun diyemez asıl hak yiyen sizsiniz bize verilen hakkı gasp ediyorsunuz
Gardyans, 5 yıl önce

Zaten 60 puanla atanıyorsunuz atandıktan iki sene sonra hepiniz alan değişikliği yapıyorsunuz bir de İstanbul mu istiyorsunuz. Ohh ne güzel valla.

Es.r.a1
Memur
15 Kasım 2018 13:14

İster istanbulu isterim istersen izmiri istersem branş değiştiririm yada başka birşeyi bana verilen hakları kullanırken siz forum stolkerlerina mı soracagım ?
Gardyans, 5 yıl önce

paylane
Aday Memur
15 Kasım 2018 16:28

Evet kardeş sıkıntın varsan bakanlığa dilekçeni yaz. Hakkı kullanmak çok zoruna gitti heralde.
Gardyans, 5 yıl önce

free3
Şef
15 Kasım 2018 19:07

Hocam genelde doğu açılıyor kaldı ki istanbul açılsa bile oraya 90 ve civarı puan alanlar atanır

Es.r.a1
Memur
16 Kasım 2018 16:13

Teşekkürler hocam:)
free3, 5 yıl önce

Hocam genelde doğu açılıyor kaldı ki istanbul açılsa bile oraya 90 ve civarı puan alanlar atanır

Sınıf035
Aday Memur
16 Kasım 2018 16:23

Bence bizim puanlar 75 76 civarı olcak bu sene,nereler açılır acaba ne zaman görebiliriz

paylane
Aday Memur
16 Kasım 2018 17:16

76.48 puanla 2494 sıradayım siz düsünün
Sınıf035, 5 yıl önce

Bence bizim puanlar 75 76 civarı olcak bu sene,nereler açılır acaba ne zaman görebiliriz

free3
Şef
16 Kasım 2018 21:07

Arkadaşlar 3 katı 9141 kişinin mülakata çağrılması lazım. En son mülakata çağrılan kişinin sıralamasına bakarak ne kadar kayma olacağı anlaşılır mı?

Ezgierol95
Kapalı
17 Kasım 2018 04:56

Sizlerde ki şu tavırlara da artık anlam veremiyorum. Abi zamanında bölümü siz seçmediniz mi ne diye şimdi diğerlerini eleştiriyorsunuz ki. Herkes ekmeğinin peşinde anlarız da hakkaten çok oluyorsunuz ama. Sizde zamanında oturup düşünüp geleceği öngörerek seçseydiniz. Herkes seçimleriyle yaşıyor. Milletle değil kendinizle uğraşın artık be. Eğitimcisiniz ama SEN dili kullanmayı bu yaşta bırakmamışsınız. BEN başarmalıyım deyip azıcık çalışsanız hakkınızı alırsınız. Milletle uğraşmak yerine her yıl "Yine sınıfa en fazla kontenjanı verirler çalış çalış boşa." deyip duracağınıza 5 soru fazla çözün her gün. Daha karlı oluyorsunuz. Unutmayın!

RAKİPLERİNİZ sınıfçılar değil KENDİ BRANŞINIZDAKİ ARKADAŞLARINIZ."

Gardyans, 5 yıl önce

Gardyans
Kapalı
17 Kasım 2018 06:56

Bransimda derece yaptım kardeş kontenjandayim. Sizin sinifcilar milletin hakkını yiyor alan değişikliği ile milletin kadrosunu dolduruyor.

Ezgierol95, 5 yıl önce

Sizlerde ki şu tavırlara da artık anlam veremiyorum. Abi zamanında bölümü siz seçmediniz mi ne diye şimdi diğerlerini eleştiriyorsunuz ki. Herkes ekmeğinin peşinde anlarız da hakkaten çok oluyorsunuz ama. Sizde zamanında oturup düşünüp geleceği öngörerek seçseydiniz. Herkes seçimleriyle yaşıyor. Milletle değil kendinizle uğraşın artık be. Eğitimcisiniz ama SEN dili kullanmayı bu yaşta bırakmamışsınız. BEN başarmalıyım deyip azıcık çalışsanız hakkınızı alırsınız. Milletle uğraşmak yerine her yıl "Yine sınıfa en fazla kontenjanı verirler çalış çalış boşa." deyip duracağınıza 5 soru fazla çözün her gün. Daha karlı oluyorsunuz. Unutmayın!

RAKİPLERİNİZ sınıfçılar değil KENDİ BRANŞINIZDAKİ ARKADAŞLARINIZ."

Xyzabc16
Aday Memur
17 Kasım 2018 08:46

Branşında derece yapmışmış, senin gibi gereksiz bi insanın lafına kim inanır bu forumda herkes senin ne mal oldugunu ogrendi, derece yaptığın öğretmenlik başlığına git insanın canını sıkma.

Gardyans, 5 yıl önce

Bransimda derece yaptım kardeş kontenjandayim. Sizin sinifcilar milletin hakkını yiyor alan değişikliği ile milletin kadrosunu dolduruyor.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi