Editörler :
20 Aralık 2018 22:02

akademikbaytar
Şube Müdürü
Yol yakınken vazgeç bu işten. Olay anlattığın kadar sadeyse hemen yol ver. Ama telefonlarına bakmaması için ayrıca bi küfür hakaret falan ettiysen onu bilemem ama sadece bu kadar sadeyse olay hemen kendine yeni birini bulmanı tavsiye ederm. Ne sorunlar çıkacak karşınıza evlilik sürecinde daha. Böyle kadın adamı hasta eder. Mecazen değil cidden hasta olursun. Ülser, saç dökülmesi, candida mantarları, şizofreniye kadar ilerleyebilecek psikozlar vs vs vs stres üzüntü sinir çoğu hastalığın en önemli besinidir. Böyle hayat geçmez boşver. Evlilik bir görev değildir. Geleneksel disiplinle yetiştirilen insanın düştüğü büyük yanlışlardan biri de evliliği görev edinmesidir. Biriyle mutlu mesut güle oynaya evlenmiş olarak bulmadıysanız kendinizi omuzlayıp durmayın. Evlilik güzel çok değerli bir müessese ama çirkinlikle değil mutlulukla kurulursa...
20 Aralık 2018 23:18

economi06
Şef
hic dönme bile yoluna bak ...
25 Ocak 2019 16:19

Aymira72

Herkesin derdi var kiminin ekmeği bayat,kiminin pırlantası küçük (alıntı)

26 Ocak 2019 12:05

komodin bahattinn
Aday Memur
azıcık aklin varsa boylelerinden hep uzak dur
12 Mart 2019 22:50

muhurberati
Kapalı

son gelişme nedir merak ettim doğrusu?

03 Mayıs 2019 10:03

Saglik tekniker
Aday Memur

son gelişme nedir merak ettim doğrusu?

muhurberati, 6 ay önce - Alıntıya git

bir süre sonra ulaştı yine ukala tavırları bir kere evleniyorum ayakları yaptı tabi olaya başka seyler de girmedi değil çok sevmeme rağmen ayrıldım acı veriyormu hala veriyor ama ileride Allah korusun verdğimiz kararlarda yanıldık borçlandık tamamen benim yanımda olacagını düşünmedim ben böyle bi evlilik düşünmüyorum iyi günde kötü günde yanımda ve yanında olacağım bi insan gerekli bana sahip çıkıcak

13 Mayıs 2019 20:52

memur adayı dayı
Memur
sen daha karın olacak kadına maddi rahatlık sunamaz iken çocuğuna nasıl maddi rahatlık sunacaksın. evlendin diyelim. evin kirası, mutfak masrafı, mobilya, elektrik su faturaları falan çıkacak. bunlarla baş edemez iken 2 çocuğun olsa okutmaya çalışacaksın. onların giderleri de olacak. kusura bakma da sen daha o kadına gelecek vaat edemez iken çocuklarına nasıl gelecek vaat edeceksin. Bana kalırsa kendini geliştir biraz para kazan mesleğin iyi olsun ondan sonra evlen. yoksa evlenip hem o kadını hem çocuklarını fakirliğe mahküm etme. illa sevişmek istiyorsan da git geneleve daha az günaha girersin. her önüne gelen evlenirse daha çok dilenci çocuk görürüz sokaklarda. bende erkeğim evlenmedim çünkü daha kendime sağlıklı bir hayat sunamaz iken başka bir insana ve ondan olacak çocuğa hayat vaat edemem. kadın çalışırsa falan birikmiş paranız varsa evlenin ama direkt sana da köle muamelesi yapacak ise de uğraşma yani çocuklarına da anne olmaz ondan.
14 Mayıs 2019 09:52

Saglik tekniker
Aday Memur
sen daha karın olacak kadına maddi rahatlık sunamaz iken çocuğuna nasıl maddi rahatlık sunacaksın. evlendin diyelim. evin kirası, mutfak masrafı, mobilya, elektrik su faturaları falan çıkacak. bunlarla baş edemez iken 2 çocuğun olsa okutmaya çalışacaksın. onların giderleri de olacak. kusura bakma da sen daha o kadına gelecek vaat edemez iken çocuklarına nasıl gelecek vaat edeceksin. Bana kalırsa kendini geliştir biraz para kazan mesleğin iyi olsun ondan sonra evlen. yoksa evlenip hem o kadını hem çocuklarını fakirliğe mahküm etme. illa sevişmek istiyorsan da git geneleve daha az günaha girersin. her önüne gelen evlenirse daha çok dilenci çocuk görürüz sokaklarda. bende erkeğim evlenmedim çünkü daha kendime sağlıklı bir hayat sunamaz iken başka bir insana ve ondan olacak çocuğa hayat vaat edemem. kadın çalışırsa falan birikmiş paranız varsa evlenin ama direkt sana da köle muamelesi yapacak ise de uğraşma yani çocuklarına da anne olmaz ondan.
memur adayı dayı, 4 ay önce - Alıntıya git

ekonomık olarak dedğinde haklısın fakat ben sorumluluklarımı bılen bı ınsanım sırf egolarını tatmın etmek ıcın yapılan karsısındakı ınsanı dusunmeden ıstenen seylere karsıyım görünürde memur adayısın memur olursun ınsallah o dedıklerın fatura vs zaten suan aıleme yaptıgım bısey o sorumluluklar basit kalıyor cok sukur ne yapacagımıda gayet iyi biliyorum istemek var istemek var yine alınabılırdı o tektas fakat ısteklerının ardı arkası kesılmıyecek ve istediği olmıyınca cılgına dönecek dönemimizdeki kızların geneli böle şükür etmeyi hamd olsun demeyi bilmiyorlar

15 Temmuz 2019 01:39

yusufdygn
Aday Memur

iyi bir şey. erken evlen. bir de dengini bulursan deyme keyfine...

19 Temmuz 2019 23:37

psikologhanım1
Aday Memur
Boşver kardeşim o kızın amacı belliymiş zaten evlenmeden önce gerçek yüzünü öğrenmişsin sen buna dua et bence
Toplam 30 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?