Editörler : Pangaea
16 Kasım 2018 16:31

Teknoloji ve tasarıma atanabiliyorum onun icin nasıl tercih yapacağım

arkadaşlar kontenjanlar açıklandı.ben resim iş öğretmenliği mezunuyum. 2009 2010 üniversite girisliyim. teknoloji ve tasarıma atanabiliyorum. onun icin nasıl tercih yapacağım ben mülakat başvurularında. okuduğum bölüm dışında başka alan nasıl seçilir

Medeart
Memur
16 Kasım 2018 19:34

cvp verecek yokmu

hipokamp
Aday Memur
16 Kasım 2018 20:24

pazartesi açıklanınca tercih sayfasında görürsün

dogruatama
Aday Memur
16 Kasım 2018 22:55

kac puan aldiniz

Nişifu
Aday Memur
17 Kasım 2018 15:17

Hocam merhaba ben de bunu sordum mebi arayip ama tam olarak bir cevap alamadım..

Medeart
Memur
17 Kasım 2018 21:05

72 puan aldim tam. meb i boşuna aramayın birşey bildikleri yok
Nişifu, 5 yıl önce

Hocam merhaba ben de bunu sordum mebi arayip ama tam olarak bir cevap alamadım..

MaDMaxiBo
Şube Müdürü
18 Kasım 2018 20:57

İki branş birden başvuru yapılabilir mi acaba yoksa birini mi seçmek zorunda aday?

Medeart
Memur
18 Kasım 2018 21:06

sadece biri secilyo. hocam sıralamaya bakarken hangi alanı seciyorsak onun alakalı kaynak bölümler işaretlenecek değil mi. mesela resim mezunuyum ama teknoloji secicem. sıralama icin resimle alakalı hicbirseyi işaretlemeyeceğim değil mi
MaDMaxiBo, 5 yıl önce

İki branş birden başvuru yapılabilir mi acaba yoksa birini mi seçmek zorunda aday?

MaDMaxiBo
Şube Müdürü
18 Kasım 2018 21:35

Evet sadece teknoloji ile ilgili bölümleri seçip p10 seçerek sıralamanızı görürsünüz hocam. Bu bölümlerde alan sınavı yok zaten değil mi? Yoksa p10 seçebilirsiniz puan olarak

Medeart, 5 yıl önce
sadece biri secilyo. hocam sıralamaya bakarken hangi alanı seciyorsak onun alakalı kaynak bölümler işaretlenecek değil mi. mesela resim mezunuyum ama teknoloji secicem. sıralama icin resimle alakalı hicbirseyi işaretlemeyeceğim değil mi

Medeart
Memur
18 Kasım 2018 21:36

hayır hocam yok tek p10. kafa takıldı. resim mezunuyum ya. resimde işaretlenmiyor diye biliyorum çünkü. hangi alanı sececksek onla alakali kaynak bölümler seçiliyor
MaDMaxiBo, 5 yıl önce

Evet sadece teknoloji ile ilgili bölümleri seçip p10 seçerek sıralamanızı görürsünüz hocam. Bu bölümlerde alan sınavı yok zaten değil mi? Yoksa p10 seçebilirsiniz puan olarak

Kontrast Renk
Kapalı
25 Kasım 2018 18:50

hocam siz facebook ve whatsapp grubunda oluşturulan listeye isim ve puanınızı yazdırdınız mı teknoloji ve tasarımdan

Medeart
Memur
25 Kasım 2018 20:18

hayır
Kontrast Renk, 5 yıl önce

hocam siz facebook ve whatsapp grubunda oluşturulan listeye isim ve puanınızı yazdırdınız mı teknoloji ve tasarımdan

Medeart
Memur
25 Kasım 2018 23:12

bide birşey sormak istiyorum. grupta 71 puanda olan birinin sıralaması nedir. mesela sizin puan ve sıralama nedir
Medeart, 5 yıl önce
hayır

Medeart
Memur
26 Kasım 2018 07:33

facebook kullanmıyorum. oyuzden açılmıyor. kısaca bilgi verirseniz sevinirim

Kontrast Renk
Kapalı
26 Kasım 2018 08:48

özelden döner misiniz

Medeart
Memur
26 Kasım 2018 10:24

ARKADASLIK İSTEĞİ YOLLADIM. DÖNERMİSNİZ. ÖBÜR TÜRLÜ MESAJLARINIZ KAPALI

Kontrast Renk
Kapalı
26 Kasım 2018 14:15

"yardımcı olmak istesen zaten oolurdun.senin amacın farklı"

bu ne şimdi sizi facebook ve whatsapp gruplarına yönlendirdim

facebook kullanmıyorum dediniz

whatsap grubunun linkini attım,başkada rahatsız edici söylemde bulunmadığım halde

yukarıda verdiğiniz cevaptan

ne kadar da kendini beğenmiş bir şahsiyet olduğunuz anlaşılıyor

ne deyim bu devirde kimseye yardım edilmeyeceğini göstermiş oldunuz

bu mesajımı okuyan kimse bu arkadaşa yardım etmesin

amacını belirtmeden :)

Medeart
Memur
26 Kasım 2018 18:51

ben size ortalama puanlar ne sırlama ne diyorum. sizin puan sıralama kaç diyorum. illa wp grubuna girin diyorsunuz .bu kadar mı zor anlatmak istediğim şey

"yardımcı olmak istesen zaten oolurdun.senin amacın farklı"

bu ne şimdi sizi facebook ve whatsapp gruplarına yönlendirdim

facebook kullanmıyorum dediniz

whatsap grubunun linkini attım,başkada rahatsız edici söylemde bulunmadığım halde

yukarıda verdiğiniz cevaptan

ne kadar da kendini beğenmiş bir şahsiyet olduğunuz anlaşılıyor

ne deyim bu devirde kimseye yardım edilmeyeceğini göstermiş oldunuz

bu mesajımı okuyan kimse bu arkadaşa yardım etmesin

amacını belirtmeden :)

16 Aralık 2018 14:39

Merhaba,

Bende teknoloji tasarım mülakatına gireceğim, bahsettiğiniz adresleri benimle de paylaşırsanız çok sevinirim.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi