Editörler : crops35
16 Kasım 2018 23:29

Tavsilerinize çok ihtiyacım var

2011 senesi Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum

Kpss lise sınavında 89,3 puanla 2643. oldum

6 yıllık b sınıfı ehliyetim var

Ailemin sağlık problemleri sebebiyle üniversiteyi bırakmak zorunda kaldım

Merkezi atamalarda atanma ihtimalim var mıdır?

Hangi memurlukları tercih etmeliyim

Atama dışında bu hallerde bu puanla başvurabileceğim yerler var mıdır?

Yorumlarınıza gerçekten çok ihtiyacım var

17 Kasım 2018 00:37

infaz koruma memuru katiplik ve mubasirlikte ilk alimda kesin cagrilirsiniz mulakata.. onun disinda icisleri ile nufus alimlarininda ilkinde kesin mulakata cagrilirsiniz... merkezi atamada ise eger alim cok olursa 2. veya 3. alimda belki duz memurluk gelir. ama alim az olursa 4. son atamada bile az bi ihtimal

alper7834
Aday Memur
17 Kasım 2018 02:40

Merkezi atamaların tarihleri belli midir?

Şu an bedelli askerlikte celp dönemi bekliyorum

Bu durum engel midir?

romantik_serseri_, 5 yıl önce

infaz koruma memuru katiplik ve mubasirlikte ilk alimda kesin cagrilirsiniz mulakata.. onun disinda icisleri ile nufus alimlarininda ilkinde kesin mulakata cagrilirsiniz... merkezi atamada ise eger alim cok olursa 2. veya 3. alimda belki duz memurluk gelir. ama alim az olursa 4. son atamada bile az bi ihtimal

Produss
Daire Başkanı
17 Kasım 2018 18:06

2018 aralık 2019 temmuz-aralık 2020 aralık

Asekrlik ile ilişiği bulunmamak diye bir şart var. Atandığında askerde olmazsan sorun olmaz gibi

alper7834, 5 yıl önce

Merkezi atamaların tarihleri belli midir?

Şu an bedelli askerlikte celp dönemi bekliyorum

Bu durum engel midir?

alper7834
Aday Memur
17 Kasım 2018 19:09

Bedelli celp dönemim 1 sene sonra olsa örneğin aradaki süreçte atanmam mümkün olur mu?

Produss, 5 yıl önce

2018 aralık 2019 temmuz-aralık 2020 aralık

Asekrlik ile ilişiği bulunmamak diye bir şart var. Atandığında askerde olmazsan sorun olmaz gibi

alper7834
Aday Memur
17 Kasım 2018 19:19

Açıktan atamalarda mülakat için şans oranı nedir?

Açık konuşmak gerekirse ümitli olmalı mıyım?

Yoksa açıktan atamalar referansa bağlı mı kalıyor?

Şansım düşük mü yüksek mi?

Çok karamsarım bu konularda

Hukuk öğrenimim yarım kaldı

Eğitim maddi durum ailemin bakımı iş bunların içinden seçmek zorunda kaldım

Şu an için eğitime dönüşün tek yolu memuriyet

Sizlerce herhangi bir halde atanmam mümkün müdür?

romantik_serseri_, 5 yıl önce

alper7834
Aday Memur
17 Kasım 2018 19:21

Bana akıl verecek yol haritası oluşturacak birine ihtiyacım var

Produss
Daire Başkanı
17 Kasım 2018 21:02

Atandıktan sonra askere gidebilirsin onda sıkıntı olmaz. Fakat tam atandın ama başlamadan askere gittin o sana engel oluşturur.

alper7834, 5 yıl önce

Bedelli celp dönemim 1 sene sonra olsa örneğin aradaki süreçte atanmam mümkün olur mu?

alper7834
Aday Memur
17 Kasım 2018 21:13

Çok teşekkürler

Atamalarla ilgili bilginiz var mı?

Merkezi sistem olur mu?

İkm için falan ihtimal var mı sizce?

Produss, 5 yıl önce

Atandıktan sonra askere gidebilirsin onda sıkıntı olmaz. Fakat tam atandın ama başlamadan askere gittin o sana engel oluşturur.

annesinin memuru
Aday Memur
17 Kasım 2018 21:15

İkm için tabiki ihtimal var listeye çok büyük ihtimalle girersiniz ve mülakata gidersiniz. Fiziki mülakat için uygunsanız gerisi sözlüye kalmış

Produss
Daire Başkanı
17 Kasım 2018 21:16

Merkezi fazla umudun olmasın. Meslek lisesi mezunu olsan olur ama düz anadolu falan biraz zor. Şoförlükten yakalarsan yakalarsın. Açıktan alımlara yoğunlaş önüne gelene başvur elbet biri olur

alper7834, 5 yıl önce

Çok teşekkürler

Atamalarla ilgili bilginiz var mı?

Merkezi sistem olur mu?

İkm için falan ihtimal var mı sizce?

sbt28
Aday Memur
19 Kasım 2018 21:33

şoförlük olabilir

HayatAcimasizz
Kapalı
20 Kasım 2018 02:44

Klavyen iyiyse (3 dk min. 120 kelime) katipliğe başvur kardeşim en kolayı o senin için. Onada çok alım yapan ama tercih edilmeyen illere başvur. İlanlar açılmadan birşey diyemem tabi hangi iller olacağı konusunda. İstanbul zor mesela memleketin her yerinden adam gidiyor oraya. Daha tercih edilmeyen ama 30 üzeri gibi çok alım yapan adliyelere başvurabilirsin.Benzer şeyler yaşıyorum ben de. Umarım şans yanında olur. Bahtın açık olsun.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi