Editörler : crops35

profilyok
Şef
12 Aralık 2018 15:37

arayıp soran yok daha hocam

scl35, 5 yıl önce

Kurumdan aranan veya bilgi alan var mı?

smrclk
Kapalı
12 Aralık 2018 16:03

Başlık açtım kimseleri bulamadım. Ben bornova 1. Asil inşallah gideceğim. Aranmak için çok erken diye düşünüyorum umarım uzamaz . İzmiri araştıran giden ev bakan soran eden oldu mu bornova da kiralar çok yüksek :/

profilyok
Şef
12 Aralık 2018 18:03

bornova nın belirli yerlerinde uygun yerler var . minibüsler kurumun önünden geçiyor olmadı minibüs hattında bir ev tutarsınız . Benim ikametgah da izmir olduğu için ev taşıma derdim olmayacak çok şükür ....

smrclk, 5 yıl önce

Başlık açtım kimseleri bulamadım. Ben bornova 1. Asil inşallah gideceğim. Aranmak için çok erken diye düşünüyorum umarım uzamaz . İzmiri araştıran giden ev bakan soran eden oldu mu bornova da kiralar çok yüksek :/

serap0932
Aday Memur
12 Aralık 2018 18:25

gitmeyecek asil nereye gitmeyecek acaba

MATYAZ, 5 yıl önce

Tam emin olmamakla birlikte bir tanıdıgım daha evrak teslim etcek işkura.Sgk atandı ama çalışmaya başlamadı.Eğer sgk 2018/1 dekileri işe başlatırsa asillerden biri daha gitmeyecek. işkura ....işkurda İşe başlasada sgk kurumuna geçecek alınınca..Yedeklerden birine yarıycak.

Bir kişiyi daha buldunmu tamamdır hocam :)

smrclk
Kapalı
12 Aralık 2018 18:36

Bornova için kurum servisi var dediler. Diğer hizmet merkezlerini bilmiyorum. Benim kurumun olduğu yerde pek ev görünmüyordu ya

profilyok
Şef
13 Aralık 2018 16:22

ev var etrafında ama başka bir yerde oturursunuz herhalde ulaşım rahattır bahsettiğiniz kurumun . ev kirasına göre semtlerden birini tercih edersiniz artık .

smrclk, 5 yıl önce

Bornova için kurum servisi var dediler. Diğer hizmet merkezlerini bilmiyorum. Benim kurumun olduğu yerde pek ev görünmüyordu ya

07 Ocak 2019 15:09

Torbali grup 5 asiller evrak teslim etti mi? Bilgisi olan var mı?

smrclk
Kapalı
04 Şubat 2019 16:25

Yok mu aranan arkadaşlar

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi