Editörler : E.Kayı Han
19 Kasım 2018 00:46

Güvenlik sorusturmasinda bi sikinti cikarmi

arkadslar ben unin ogrenciyim simdi ewde kaliyorum.kutahyada. ailem ilcede kaliyor. ikametgah ilcede bizim ama ailem yanim geldi arik sehirdeyiz. guvenlik sorusturmasinda bi sikinti cikarmi ikametgah ilcede ama biz ildeyiz??

DersimLi6241
Aday Memur
19 Kasım 2018 04:13

Universite okuyor

Evde kalıyor

Kütahyada

Aile ilçede

Ikametgah ilçede

Ama ailesi yanında şehirde

Güvenlik soruşturmasında sıkınti olur mu

Ikahmetgah ilçede

Ama biz ildeyiz

Arkadaşım nasıl bi psikolojide olduğunu anlamak için bende Yazdım yazdıklarını:d

Ahmetbilgi
Aday Memur
19 Kasım 2018 09:46

farkindaysan aile ilcedeydi yanima geldiler artik kutahyaya diyorum?ama hala ikametgah ilcede?turkce cumle cozumun biraz zayif sanirim??

Ahmetbilgi
Aday Memur
19 Kasım 2018 13:00

?

Ahmet-23
Memur
19 Kasım 2018 13:11

arkadaşım niye sorun olsun. Boş boş şeylere takılmayın Allah aşkına. içini ferah tut. :)

vakavvo
Aday Memur
19 Kasım 2018 16:56

Arladaşlar ben Kütahya Merkez'de üniversite okuyorum ama ikametim ilçede. Ailem de yanıma geldi ve ikamet adresimizde şu an için kimse yok. Bu güvenlik soruşturmasında bir problem oluşturur mu ?

Yukarıdaki gibi bir mesaj yazsaydın okuması ve anlaması daha kolay olurdu. Üniversite öğrencisi ve memur adayı olarak kendini daha iyi ifade etmen gerekiyor.

Mrt23
Kapalı
19 Kasım 2018 18:17

Türkçe mantık sorusu gibi yazmışsın kardeş

Gök.Börü81
Kapalı
19 Kasım 2018 18:25

Davsanlilimisin sen kardesim
Ahmetbilgi, 5 yıl önce
farkindaysan aile ilcedeydi yanima geldiler artik kutahyaya diyorum?ama hala ikametgah ilcede?turkce cumle cozumun biraz zayif sanirim??

Ahmetbilgi
Aday Memur
20 Kasım 2018 00:17

gediz kardeism

Ahmetbilgi
Aday Memur
20 Kasım 2018 00:19

usta bile cevaplasin bilmeyen sesni kezsin insan gbi bsy sorduk . sordumu anladiysaniz ne lakluka yapiyorsunuz. sizde uni okuyorsunuz ama insan olamiyorsunuz anlasilan. soruyu anlayip yardim etmek yerine yanlisimi bulup dalga geciyosunuz. insanliginz bu iste sizin

Ahmetbilgi
Aday Memur
20 Kasım 2018 00:22

vakavvo sana mi sorcam kendmi nasil ifade edecegimi sen kimsin kardes? sanami kaldi bu cumlenun bozuk olmasi hem . canimi skma edepli ol konu hakkinda bilgin yoksa ise yaramayan begnini yorma

mustafa154
Aday Memur
20 Kasım 2018 00:22

Yemin ederim şaka gibi geliyor bazen. Şu forumdaki soruları okuyunca Bunlar bizim rakibimiz mi şimdi diyorum sürekli.

Ahmetbilgi
Aday Memur
20 Kasım 2018 00:25

mustafa noldu kardes nasil rakip olcak snaa
20 Kasım 2018 00:27

...............................................................................................

vakavvo
Aday Memur
20 Kasım 2018 19:05

Sen bu kafayla daha çok çekersin. Hakaret etmeden sana yanlışını söyleyen insanlara bu tarz davranan birisi memur olunca vatandaşla kavga eder. Armut piş ağzıma düş diyceğine gider sınavı yapan yere sorarsın.

Ahmetbilgi, 5 yıl önce
vakavvo sana mi sorcam kendmi nasil ifade edecegimi sen kimsin kardes? sanami kaldi bu cumlenun bozuk olmasi hem . canimi skma edepli ol konu hakkinda bilgin yoksa ise yaramayan begnini yorma

Ahmetbilgi
Aday Memur
20 Kasım 2018 19:46

kardesim sen isine bak zirlayip durma sana yanlasiimi bul diyemi yazdim yaziyo adam gbi bilgin varsa cavpla yoksa uza. beni dgerlendiren sen gbi basit biri degil merk etme. senn aklinla dalga gecer ustunde sorf yaparim o derece yani ikile sinirlermi bozmadan

Ahmetbilgi
Aday Memur
20 Kasım 2018 19:51

sen gbi herseyin iyisini ben bilirim..yanlis yapmam yalakalik yapip memuruyette goze girmekde se kendim olurum vatandaslada kavgga ederm amirim memurumlada. yazinin ne anlatmak istedigini anliyosun ama cvp vermek yerine bos sohbet yapiyosun. senden bisey olmz inan buna

DersimLi6241
Aday Memur
20 Kasım 2018 20:35

Kardeş üniversite okuyorsun ama ilkokul terk gibi cümle kuruyosun...insanlar sana kibarca yanlisini söyleyip doğrusunu göstermiş sen hala ilkokul ergenleri gibi ciyakliyosun...

DersimLi6241
Aday Memur
20 Kasım 2018 21:20

Adam bana mersinli dedi :d

Ahmetbilgi
Aday Memur
20 Kasım 2018 21:31

dersimli ne demk kardes. mersinli gbi anlasiliyor. ama senn sorun var kelimelerle ilgili bi doktra gozuk yakimlarina yazik

DersimLi6241
Aday Memur
20 Kasım 2018 21:48

Kardeş sen güvenlik soruşturmasından geçersin ama sağlık raporu alırken sıkınti olabilir :))

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi