Editörler :
20 Kasım 2018 00:59   

Msb başvuracak makineci arkadaşlar buraya

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gxubfohgLKAds5ZFsD8pPs9vVc9Eczfj-KrwCqbYGY0/edit#gid=1458680405

tercih listesi oluşturuldu

kararsız ve kritik durumdaki arkadaşların boş kalmaması için listeye isminizi eklerseniz sevinirim

20 Kasım 2018 13:55

Mehmetİhsan1
Aday Memur

Sıralamam 141. Hatayı tercih edicem. Daha iyi sıralaması olan ve tercih edicek olan arkadaşlar varmıdır acaba? 2014 ve 2016 da yerleşemedik, buyıl olsa bari

20 Kasım 2018 14:06

frkncrtmk
Aday Memur

Sıralamam 141. Hatayı tercih edicem. Daha iyi sıralaması olan ve tercih edicek olan arkadaşlar varmıdır acaba? 2014 ve 2016 da yerleşemedik, buyıl olsa bari

Mehmetİhsan1, 8 ay önce - Alıntıya git

@mehmetihsan1 kardeşim listeye baktım ben varım. Eşim Hatay'lı. Ben yazacağım, kısmetse olur

20 Kasım 2018 15:28

Mehmetİhsan1
Aday Memur

@frkncrtmk bende hataylıyım, acaba eşiniz şuan bir kurumda çalışıyormu?

20 Kasım 2018 15:30

Mehmetİhsan1
Aday Memur

Pardon ben yazicam demişsiniz. Siz çalışıyormusnuz demek istedim

20 Kasım 2018 15:52

frkncrtmk
Aday Memur

Pardon ben yazicam demişsiniz. Siz çalışıyormusnuz demek istedim

Mehmetİhsan1, 8 ay önce - Alıntıya git

evet çalışıyorum ben 2 yıldır, ama tayin falan yok. o yüzden başka yol yok ancak kurum değiştirerek. vallahi sizi üzmek istemem ama bir bayan arkadaş daha var Hatay yazacak oda hataylıydı. Branş sıralamasında ilk 100 de diye biliyorum onu.

20 Kasım 2018 16:24

eq109
Aday Memur
msb de ne is yapar muhendis bilgisi olan varmi. benim sacim uzun sorun olurmu. aslinda askerde kalsaydim simdi 100 basiydim simdi askerin emri altinda calismakta garip olacak.
20 Kasım 2018 21:22

achillleus
Kapalı

Git kestir , kafadan elenirsin yüzbaşım

26 Kasım 2018 09:56

frkncrtmk
Aday Memur

Başvuruda bulunan arkadaşlara 2 sorum olacak, yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

1- telefondan giriş yapınca transkript yüklememi istiyor pc den girince istemiyor bu durumla karşılaşan oldu mu?

2- başvuru sırasında hangi ile başvuru yapacağımıza dair bir seçim portalı çıkmıyor? il seçimi daha sonraki bir dönem de mi olacak başvuru esnasında mı?

27 Kasım 2018 10:51

Kemal Acay
Aday Memur

Ne kadar çok hataylı mühendis varmış bize sıra gelmeyecek yine bunda da atanamayacağız.

Bir de asker gibi olacağımız doğru mu? Üniforma giyecek miyiz?

27 Kasım 2018 11:27

frkncrtmk
Aday Memur

Ne kadar çok hataylı mühendis varmış bize sıra gelmeyecek yine bunda da atanamayacağız.

Bir de asker gibi olacağımız doğru mu? Üniforma giyecek miyiz?

Kemal Acay, 8 ay önce - Alıntıya git

sıralamanız kaç?

üniforma şartı yok dedi bir asker tanıdık. sakat ve saç traşı önemliymiş.

mesai 8-5 değil 8-6 mış.

27 Kasım 2018 11:44

Kemal Acay
Aday Memur

sıralamanız kaç?

üniforma şartı yok dedi bir asker tanıdık. sakat ve saç traşı önemliymiş.

mesai 8-5 değil 8-6 mış.

frkncrtmk, 8 ay önce - Alıntıya git

Emin misiniz? Formda arkadaşın birisi üniforma gerekli falan yazmıştı.

Maaşı ne kadar bilginiz var mı? Harcırah var mıymış?

27 Kasım 2018 11:49

Melike taskapan
Aday Memur

başvuru adımları içerisinde şehir sormuyor? şehir tercihini nasıl yapıyoruz, bilen arkadaşlar yol gösterebilirmi acaba? personel temin birimi, telefonları sürekli meşgulde tutuyorda, rahatsız olmamaları önemli tabi

27 Kasım 2018 11:51

frkncrtmk
Aday Memur

Emin misiniz? Formda arkadaşın birisi üniforma gerekli falan yazmıştı.

Maaşı ne kadar bilginiz var mı? Harcırah var mıymış?

Kemal Acay, 8 ay önce - Alıntıya git

Evet Yarbay akrabam söyledi. asker gibi giyinmiyormuşuz ama komutanlardan emir alma işi varmış.

maaş 4260 mış ama bölgeden bölgeye ufak faklar oluyormuş. Harcırah falan yok dedi biryere gidilmez birlikte durur dedi.

27 Kasım 2018 12:58

frkncrtmk
Aday Memur

başvuru adımları içerisinde şehir sormuyor? şehir tercihini nasıl yapıyoruz, bilen arkadaşlar yol gösterebilirmi acaba? personel temin birimi, telefonları sürekli meşgulde tutuyorda, rahatsız olmamaları önemli tabi

Melike taskapan, 8 ay önce - Alıntıya git

bende aynı durumdayım. ulaşamıyorum. msb yi aradığım zaman ise aramaya devam edin yoğunluktandır diyorlar

27 Kasım 2018 16:06

metuenve
Aday Memur

Transkript yükleyebiliyo musunuz, farklı tarayıcılardan da denedim fakat yükleme butonunu görüntüleyemiyorum

28 Kasım 2018 04:03

kutlukhsn
Aday Memur

Transkript yükleyebiliyo musunuz, farklı tarayıcılardan da denedim fakat yükleme butonunu görüntüleyemiyorum

metuenve, 8 ay önce - Alıntıya git
o iptal edildi. artık istemiyor
28 Kasım 2018 11:54

yiiit1356
Şube Müdürü

Evet Yarbay akrabam söyledi. asker gibi giyinmiyormuşuz ama komutanlardan emir alma işi varmış.

maaş 4260 mış ama bölgeden bölgeye ufak faklar oluyormuş. Harcırah falan yok dedi biryere gidilmez birlikte durur dedi.

frkncrtmk, 8 ay önce - Alıntıya git

mesai 9-5 diye biliyorum ben milli savunma bakanlığında ? askerliğimi orda yaptım.

ayrıca komutanlardan emir falan ? böyle bir şey de yoktu. hatta memurların ricaları oluyordu daha çok.

28 Kasım 2018 12:24

baAYakgl
Aday Memur
arkadaslar guvenlik sorusturmqsinda kardes bilgileri yazan kisimda ikameti ayni evde olmayan kardesleri de mi yazmak gerekir yoksa sadece ikametgahi olan kardesler mi yazilir
28 Kasım 2018 13:48

vayo
Aday Memur

Detaylı bilgi verecek kurumda çalışan makine mühendisi yokmudur.

04 Aralık 2018 02:30

kutlukhsn
Aday Memur

bu alımlara kimler nereye başvuracak karar veren yok mu ?

Toplam 32 mesaj

ANKET
Sadece kadın öğrencilerin kabul edileceği kadın üniversiteleri kurulması fikrini;