Editörler : Pangaea
20 Kasım 2018 16:04

"başvuru yapmanız mümkün değildir" hatası

anadolu üni̇versi̇tesi̇ mi̇marlik ve tasarim fakültesi̇ /endüstri̇yel tasarim mezunuyum ve formasyon belgem mevcut teknoloji̇ tasarim öğretmenli̇ği̇nden başvuru hakkim bulunmakta olduğu halde yukaridaki̇ hatayi vermekte endüstri̇yel sanatlar yüksekokulu/endüstri̇yel tasarim eski̇ i̇smi̇yle başvuru yaptiğimda hata gözükmemekte ama bu şeki̇lde i̇şlem yapilamamakta

hata metni̇:

başvuru yapmanız mümkün değildir. aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !

başvuru hakkı bulunmamaktadır!

talim ve terbiye kurulunun 20/02/2014 tarihli ve 9 sayılı kararı gereğince daha önce uygulamadan kaldırılan 'i̇ş eğitimi (i̇ş ve teknik eğitimi, ev ekonomisi, ticaret)' alan öğretmenliğine kaynak fakültelerin ilgili bölümlerine 2009-2010 öğretim yılı ve öncesinde kayıt yaptırdığını belgelendirenler 'teknoloji ve tasarım' alanına başvuru yapabilirler.

Yunusssssss89
Aday Memur
20 Kasım 2018 20:32

o zaman yapamazsın zaten dediğine benzer şeyler yazıyordu bilgilendirme pdf dosyasında

20 Kasım 2018 20:36

bizimde üniversite gözükmüyor komedi ( karabük entas)

anildaghan
Aday Memur
21 Kasım 2018 08:32

yardım masasına yazdık ne dönen var ne bilgilendirme saçma sapan işler

dlny33
Aday Memur
21 Kasım 2018 08:48

Hocam mezun oldugunuz universite guncelleme yapmamis olabilir. E devlette gorunmuyor olabilirsiniz. E devlette belge gorunmeyince başvurularda sorun cikiyor bir bakin isterseniz

anildaghan
Aday Memur
21 Kasım 2018 08:57

hocam e-devlette mezun gözüküyorum başka bi sıkıntı var bakalım hayrolsun bugün dilekçemizi yazıp vereceğiz umarım cuma gününe kadar sonuclanır

dlny33, 5 yıl önce

Hocam mezun oldugunuz universite guncelleme yapmamis olabilir. E devlette gorunmuyor olabilirsiniz. E devlette belge gorunmeyince başvurularda sorun cikiyor bir bakin isterseniz

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi