Editörler :
21 Kasım 2018 11:06   

Yhs kaldırılması için twitter dan gündem oluşturuyoruz

yardımcı hizmetler kadrosunun eğitim durumuna göre bir defaya mahsus kaldırılması için bekliyoruz #yhskaldirilsin #modernköleyardımcıhizmetler

@ifarukaksu @mhp_bilgi @mhptbmmgrubu @akparti @rt_erdogan @dbdevletbahceli

metni direk kopyala yapıştır yapalım arkadaşlar

bu kadar gündeme gelmişken bu kez kaçırmayalım

21 Kasım 2018 12:00

atmaca76
Aday Memur

yardımcı hizmetler sınıfının eğitim durumuna göre bir defaya mahsus kaldırılması için bekliyoruz #yhskaldirilsin #modernköleyardımcıhizmetler

@ifarukaksu @mhp_bilgi @mhptbmmgrubu @akparti @rt_erdogan @dbdevletbahceli

@TURKKAMUSEN @MemurSenKonf

21 Kasım 2018 14:50

N.MERCAN
Şube Müdürü

arkadaşlar siyasi görüşümüz ne olursa olsun hiç farketmez parti sendika önemli olan hizmetli kadrosuna eğitim durumuna göre bir defaya mahsus kaldırılması için çaba gösterelim

22 Kasım 2018 13:53

sebo5757
Memur
Değerli Arkadaşlar bugün saat 15:00 de YARDIMCI HIZMETLER SINIFININ kaldırılması için #53YıllıkEsaretYardimciHizmet hastagiyla twitterdayiz Tüm arkadaşlarımızın katılmasını önemle rica ediyoruz. NOT: Kardeşlerim Hiçbir Dönemde sorunlarımız dile getirilmedi ama Bu sene bircok milletvekilleri sorunlarımızı mecliste veya tv kanallarında dile getirdiler şimdiye kadar 2 chp 1 mhp milletvekilleri kanun teklifi verdiler artık bir olalım diri olalım 53 yıllık esaretin son bulması için çabalayalım unutmayın kimse bize altın tepside kazanım sunmaz biz mücadele ederek alacağız herkesi mücadele etmeye davet ediyorum.
Toplam 3 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?