Editörler : Pangaea

22 Kasım 2018 09:11

Trabzon tiski genel müdürlüğü 14 mühendis alımı 2 elektrik mühendisi

Arkadaşlar ben başvurmayı düşünüyorum.puanım 88 Elektrik Mühendisliği

Yaş şartı yok torpil döner mi acaba bilgisi olan bu kurum hakkında var mı?

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 09:17

88 den yüksek alıp başvuracak varsa yazsın 2 kişiyi geçerse başvurmaktan vazgeçeceğim teşekkürler

murdock reis
Genel Müdür
22 Kasım 2018 09:18

mülakat olan yerde torpil döner mi diye sormak saflıktır.torpilin ağa babası bile döner!

engineerguy
Kapalı
22 Kasım 2018 09:19

657 4A diyor sanırım, kadrolu memurluk mu oluyor bu?

Elektrikmotoru, 5 yıl önce

88 den yüksek alıp başvuracak varsa yazsın 2 kişiyi geçerse başvurmaktan vazgeçeceğim teşekkürler

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 09:20

evet kadrolu 657

engineerguy, 5 yıl önce

657 4A diyor sanırım, kadrolu memurluk mu oluyor bu?

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 09:23

alınan yüksek puan göz önünde tutularak kişinin psikolojisini ve kuruma uyum sağlayıp saylamayacağını önden incelemek kurumda hakkı ile çalışan kişileri de rahatsız etmemek için sözlü sınav karşıtı değilim.ırk renk cinsiyet memeleket ayrımı yapmadıkça tabi.ben belediyeden önce burda benden yüksek alan varsa başvurmayacağım zaten. varsa trabxonlu yüksek alan ya da trabzon dışı belirtsin lütfen

murdock reis, 5 yıl önce

mülakat olan yerde torpil döner mi diye sormak saflıktır.torpilin ağa babası bile döner!

Muh34benten
Kapalı
22 Kasım 2018 09:24

Hocam hepsine basvur iste kime ne soruyorsun. Burada herkes kendine göre cevap veriyor. Torpil olsun olmasın, iş alanı iyi olsun olmasın devlette kadrolu çalışcaksın. Devlette kadrolu olmak özel sektörden kat kat daha iyi. Bütün alımlara basvur elbet biri gelecektir eminim. Gidiş geliş yol parası vs. Masraflari dert etme atandıktan sonra iyiki de verdim dersin

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 09:27

hocam özel sektör çalışanıyım.her yere gidemiyorum.saçma bir kurumda çalışıyorum.gidip gelmeler çok zor olacak.alınmassak bu sefer işimizden de olacağız :((

Muh34benten, 5 yıl önce

Hocam hepsine basvur iste kime ne soruyorsun. Burada herkes kendine göre cevap veriyor. Torpil olsun olmasın, iş alanı iyi olsun olmasın devlette kadrolu çalışcaksın. Devlette kadrolu olmak özel sektörden kat kat daha iyi. Bütün alımlara basvur elbet biri gelecektir eminim. Gidiş geliş yol parası vs. Masraflari dert etme atandıktan sonra iyiki de verdim dersin

Muh34benten
Kapalı
22 Kasım 2018 09:29

Ona bişey diyemem hocam ama 88 puan az değil 80 e kadar herkesin atanma şansı var torpilsiz. Torpilli 60 da atanır :))

engineerguy
Kapalı
22 Kasım 2018 09:33

sınav zamanı 17 Aralıkta açıklanacakmış, Aralık merkezi atamasında atanan mı yoksa bu kurumu kazananlar mı daha erken işbaşı yapar? hali hazırda işsizim benim için 1 gün bile çok önemli

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 09:34

torpil değilde hocam komisyon trabzon ya da trabzona yakın oturan birini tercih edebilir puan 84 olsa bile.sözlü sınav ucu açık bir kavram ben daha önce hiç gitmedim mülakata.her gidiş 500 tl ve iş yerinde 2 gün izin demek.noter masrafları vs zor olacak gibi ://

Muh34benten, 5 yıl önce

Ona bişey diyemem hocam ama 88 puan az değil 80 e kadar herkesin atanma şansı var torpilsiz. Torpilli 60 da atanır :))

Muh34benten
Kapalı
22 Kasım 2018 09:36

En azından ön başvuruları yap hocam. Ama haklısınız durumunuz belli bişey diyemiyorum. Allah en kısa zamanda atanmayi nasip etsin

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 09:37

sağol kardeşim senin de

Muh34benten, 5 yıl önce

En azından ön başvuruları yap hocam. Ama haklısınız durumunuz belli bişey diyemiyorum. Allah en kısa zamanda atanmayi nasip etsin

22 Kasım 2018 09:51

Adamlar taban puan 50 demiş 50 yazıyor resmen
Muh34benten, 5 yıl önce

engineerguy
Kapalı
22 Kasım 2018 09:54

50 yazsın 2*5=10 en yüksek puanlı aday çağrılacak işte

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 09:54

50 önemli değil 14x5=70 kişi çağırılacak mühendis kadrosuna başvuranların puanı önemli 80 tane 87 alan kişi başvursa taban 87 olur.50 ye çok takılmayın

Mühendisadam, 5 yıl önce
Adamlar taban puan 50 demiş 50 yazıyor resmen

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 10:06

bu daha erken olur gibi sayı az sonuçta.sizin bölüm puan kaç

engineerguy, 5 yıl önce

sınav zamanı 17 Aralıkta açıklanacakmış, Aralık merkezi atamasında atanan mı yoksa bu kurumu kazananlar mı daha erken işbaşı yapar? hali hazırda işsizim benim için 1 gün bile çok önemli

nehayatama
Memur
22 Kasım 2018 11:00

hevesinizi kırmak gibi olmasın ama taban puan 50 demek biz istediğimiz adamı alacaz boşuna başvurmayın demektir.

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 11:05

iyi ama nasıl olur.mesel bizim bölümü düşün 80 kişi başvurdu diyelimki.90 alan adam dururken ilk 10 a 60 alan adamı kim hangi hakla çağırabilir.listeler yayınlanmayacak mı? başvuranlar takip etmeyecek mi? bu belediye başkanın istifası demek inanmıyorum ya.nasıl hemen ön yargılı oluyorsunuz?

nehayatama, 5 yıl önce

hevesinizi kırmak gibi olmasın ama taban puan 50 demek biz istediğimiz adamı alacaz boşuna başvurmayın demektir.

Elektrikmotoru
Yasaklı
22 Kasım 2018 11:19

torpilden ziyade belediye bu noter kısmını çok abartmış.bence fotokopi ile MSB deki başvurular gibi internetten alım şekline gitmeleri gerekirdi.postayla ya da elden ve noter onaylı olması garip geldi bana.adam mülakatları kazanırsa diplomanın ve ehliyetin aslını göstermeden işe alma zaten.ehliyete bile adam gidip notere 60 70 tl neden versin.bir tek bu beni kafamı karıştırıyor.neden böyle bir yol izleniyor.Kurumun bilgi işlemdeki yazılmıcısının MSB deki gibi alımları kabul etmesini sağlamak sadece 1 gününü almaz.sistemden link oluşturacak başvuranlar internet üzerinden başvuracak.bazı şeyler hala geriden geliyor ve mağdur ediyor msalesef insanları

engineerguy
Kapalı
22 Kasım 2018 11:35

"görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı"

ile ne kastedilmiş acaba?

Toplam 86 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi