Editörler :
14 Şubat 2019 14:09

Xiomara
Aday Memur

Arkadaşlar dün mülakata katıldım.Orda görevli biri akşama olumlu mesaj gelmesse olumsuz olacağını ve 18 şubatta eğitimlerin başlayacağını söyledi.Mesaj gelmedi ve büyük ihtimal olumsuz. Anlamadığım nokta mülakatta erkek sayısı fazlaydı.30 kişinin içinden 7,8 kız vardı sadece.Ayrıca mülakatlar 5 dakika belki daha az sürdü. Ve hiç düzgün bir soru sormadılar. Neden işten ayrıldığımı bile sormadılar düşünün.Oldu bittiye geldi ve çıktım. 1. Si yapılan ingilizce sınavından sonra neden speaking yapmadıkları, 2.si mülakatların beş dakika gibi bir süreyle kısa sürmesi.Neye göre bakıpta işe alıyolar anlamış değilim.

Gzdssss, 2 ay önce - Alıntıya git

Öyle ya..Pegasus da Acıbadem Grup gibi oldu galiba ...Haftanın 9 günü misafir hizmetleri mülakatları var genel müdürlükte

Bol keseden milleti çağırıyolar dağın başına

Yollar şenlensin ekonomi canlansın

A2 düzeyi sınavı da geçtikten sonra bi de birebir mülakata alıyolar ondan sonrası boşluk..

Benim mülakatım da yaklaşık o kdr sürdü ama bana baya soru soruldu

En soldaki kişi sanırım bölüm direktörüydü normalde onunla ayrıca bir görüşme ayarlıyolar ama bu kez alım acele-Mart ortası işbaşı old. için o da katılmıştı birebir mülakata

Bizleri tek tek içeri alan gözlüklü Bey çok ilgiliydi ben ne zmn dönerler diye sormamıştım ilk grubun eğitimi haftayaymış öğrenmiş olduk.

Yarın Cuma belki yarın dönerler her gün toplu mail atıyolar zaten

14 Şubat 2019 14:40

Gzdssss
Aday Memur

Öyle ya..Pegasus da Acıbadem Grup gibi oldu galiba ...Haftanın 9 günü misafir hizmetleri mülakatları var genel müdürlükte

Bol keseden milleti çağırıyolar dağın başına

Yollar şenlensin ekonomi canlansın

A2 düzeyi sınavı da geçtikten sonra bi de birebir mülakata alıyolar ondan sonrası boşluk..

Benim mülakatım da yaklaşık o kdr sürdü ama bana baya soru soruldu

En soldaki kişi sanırım bölüm direktörüydü normalde onunla ayrıca bir görüşme ayarlıyolar ama bu kez alım acele-Mart ortası işbaşı old. için o da katılmıştı birebir mülakata

Bizleri tek tek içeri alan gözlüklü Bey çok ilgiliydi ben ne zmn dönerler diye sormamıştım ilk grubun eğitimi haftayaymış öğrenmiş olduk.

Yarın Cuma belki yarın dönerler her gün toplu mail atıyolar zaten

Xiomara, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet havalarda şansıma çok kötü. Hele dün oraya gidene kadar mahfoldum.Değse bari dedim ama buda bir tecrübe oldu.

Soru sordular tabi ama çok beklediğim yönde detaylı sorular sorulmadı.Çünkü içimden bu kadarkolay olmamalı diye düşündüm. Dediğiniz gibi A2 seviyesi basit bir test ve 5 dakikalık bir mülakatla hemen eğitime başlatılması bana garip geldi.Kapıdaki o gözlüklü bey kesin konuşunca ben kafamda bitirdim artık olayı. Ama Allahtan ümit kesilmez yinede.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun ne diyeyim.

14 Şubat 2019 15:11

Xiomara
Aday Memur

Evet havalarda şansıma çok kötü. Hele dün oraya gidene kadar mahfoldum.Değse bari dedim ama buda bir tecrübe oldu.

Soru sordular tabi ama çok beklediğim yönde detaylı sorular sorulmadı.Çünkü içimden bu kadarkolay olmamalı diye düşündüm. Dediğiniz gibi A2 seviyesi basit bir test ve 5 dakikalık bir mülakatla hemen eğitime başlatılması bana garip geldi.Kapıdaki o gözlüklü bey kesin konuşunca ben kafamda bitirdim artık olayı. Ama Allahtan ümit kesilmez yinede.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun ne diyeyim.

Ben 12 Şubat'ta girdim siz bir gün sonra girmişsiniz sanırım...bizden önceki ve sonraki günlerde de bu şekil mülakatlar oluyo

Çağırmadan önce iki cvye filan baksa bi ön eleme yapsalar bari kendilerince

Geçen Cuma da yine yazılı sınav yapılmış ee sonra

Anlamadım yani..

Bu alım 80 kişilik..bi sonraki 60 kişilik

Ya zaten sadece benim gittiğim sabah 50-60 kişi vardı ! sanki pomem alımları

Eskiden ikinci görüşmeye giderken size 15:15 - 15:30 gibi özel saat dilimleri verir min. 20dk role playing yaptırırlardı şimdi her sabah 9'da ucuz ekmek kuyruğu gibi müdürlüğün içi

'Biz bu kdr kişiyle görüştük işte bunlar da belgeler 'demek sanırım şirketin prestiji için gerekli

'Secretcv'de aktif ilanımız da var 'vs.

Haftaya da süreç nasıldı diye anket maili atarlar

Dediğiniz gibi hayırlısı

14 Şubat 2019 16:41

Xiomara
Aday Memur

Mesaj kutunuzda bi problem var sanırım bi kontrol edin isterseniz tekrar cevaplıyım

18 Şubat 2019 16:56

Elifffx
Aday Memur

Arkadaşlar mülakattan dönüş alan var mı? ve eğitim başladı mı bilgisi olan varsa bizimle de paylaşabilir mi?

22 Şubat 2019 00:58

syraton
Aday Memur

Arkadaşım 13 şubatta mülakata girdi ve 19 şubatta olumlu dönüş yaptılar, bugün de evraklarını teslim etti, beklemede olan arkadaşlar varsa yardımı dokunur belki diye yazayım dedim.

Toplam 126 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?