Editörler :
17 Eylül 2019 22:19

engmet
Memur

merhabalar,

2019 Mayıs doçentlik sözlü sınavına girerek başarılı oldum. "sözlü sınav başarı belgesi" almak için ÜAK'a mayıs ayında dilekçe yazmama rağmen henüz herhangi bir belge gönderilmedi. Benzer durumda olan var mı acaba?

Kesin doçentlik belgesi gelmesine rağmen sözlü sınav başarı belgesi gelmedi.

la-fleur, 4 gün önce - Alıntıya git
ewet. aynı durumdayız
17 Eylül 2019 23:00

ziemlich
Aday Memur

merhabalar,

2019 Mayıs doçentlik sözlü sınavına girerek başarılı oldum. "sözlü sınav başarı belgesi" almak için ÜAK'a mayıs ayında dilekçe yazmama rağmen henüz herhangi bir belge gönderilmedi. Benzer durumda olan var mı acaba?

Kesin doçentlik belgesi gelmesine rağmen sözlü sınav başarı belgesi gelmedi.

la-fleur, 4 gün önce - Alıntıya git

Atama için bu belge şart mı?

18 Eylül 2019 15:01

la-fleur
Aday Memur

Atama için bu belge şart mı?

ziemlich, 4 gün önce - Alıntıya git

Zaten atama yapılacak üniversitede sınav yapıldığı için bu belge şart değil. Ama ileride başka sözlü isteyen bir üniversiteye geçmek isterseniz bu belgeyi ibraz etmeniz lazım. Hatta profesörlük atamasında da isteyebilirler.

20 Eylül 2019 13:11

dr-phy
Aday Memur

Dün yapılan sözlü sınavında bir arkadaşımızın sözlü sınavından kaldığını duyduk.

20 Eylül 2019 13:21

ziemlich
Aday Memur

İnönü Üniversitesinden sözlü jürisi olan var mı? Üniversitenin personel daire başkanlı kelimenin tam anlamıyla fiyasko. Jüriye tebligat yapmamışlar, uyarmamıza rağmen de gereği yapılmıyor. Üniversite mi köy okulu mu belli değil!

20 Eylül 2019 14:12

dr-phy
Aday Memur

İnönü Üniversitesinden sözlü jürisi olan var mı? Üniversitenin personel daire başkanlı kelimenin tam anlamıyla fiyasko. Jüriye tebligat yapmamışlar, uyarmamıza rağmen de gereği yapılmıyor. Üniversite mi köy okulu mu belli değil!

ziemlich, Dün - Alıntıya git

Hem kendi Üniversitenizde hem de karşıdaki üniversitede resmi yazıları takip etmeniz gerekiyor aksi halde kimsenin umrunda değil. Benim sözlü sınavıma jüriler gelmedi.Gelmeyen hocaların yazıları hala bizim kuruma ulaşmış değil.

Toplam 206 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?