Editörler : Mehmet Balci
15 Ocak 2019 19:41

Pederank
Aday Memur

Kayseri Pederank,ya inşallah bizi de arayacaklar,çok az kaldı Allah'ın izniyle

Yaşamsahası, 6 ay önce - Alıntıya git
Ins hocam, benımde ankara
16 Ocak 2019 09:49

newres
Memur
Ins hocam, benımde ankara
Pederank, 6 ay önce - Alıntıya git

Puanınız kaç hocam

16 Ocak 2019 10:00

Pederank
Aday Memur

Puanınız kaç hocam

newres, 6 ay önce - Alıntıya git
İst asilim hocam
16 Ocak 2019 15:57

Pederank
Aday Memur
Bugunde aranmadık, hepsi bir bitse ve e devlete verılse herkes kendı görse ne guzel olurdu. Telefon calsa kalbımız duruyor
16 Ocak 2019 16:20

Yaşamsahası
Aday Memur

Pederank aynı şeyleri düşünüyoruz,çok şükür aranacağız elbette,ya bu gün ya yarın.Dua Edip bekleyelim

16 Ocak 2019 16:33

Pederank
Aday Memur

Pederank aynı şeyleri düşünüyoruz,çok şükür aranacağız elbette,ya bu gün ya yarın.Dua Edip bekleyelim

20. hocam, ıkametgahı ankara olanlardan cagırılanlar olmuş formlarda gördum ama ank-ıst nedense dsha ses yok.
16 Ocak 2019 16:35

Pederank
Aday Memur
Merak ettıgım bırsey var bu gs ları emnıyetten hak kazanılan ılleremı gıdıyor yoksa ıkametgah edılen ıldekı emnıyet aynı ıldekı mudurluge verıp omu kazanılan ile gönderıyor. Bılgısı olan varmı arkadaşlar
16 Ocak 2019 17:23

Yaşamsahası
Aday Memur

Bulunduğumuz şehirdeki emniyet, Ankara genel merkeze yolluyor,orada detaylı bir incelemeden sonra Kazandığımız şubeye yada müdürlüğe yolluyor Pederank kardeş

16 Ocak 2019 17:24

debug
Genel Müdür

Kazandıysanız pek heyecan yapmanıza gerek yok... GS'nin bitmesini bekleyin huzur içinde. Elbet arayacaklar. Güvenlik soruşturmaları ikamet ettiğin yerde yapılır (anne baba ayrı ildeyse orada da ayrıca yapılıyor) Benim örneğin ailemin oldugu yerdeki bitmiş ancak istanbulu bekliyorum. Soruşturma dosyaları ayrı ayrı geliyor dedi işkurdaki çalışan. İşe başlayanlar da var halen gelmeyenler de var dedi.

16 Ocak 2019 17:26

debug
Genel Müdür
Merak ettıgım bırsey var bu gs ları emnıyetten hak kazanılan ılleremı gıdıyor yoksa ıkametgah edılen ıldekı emnıyet aynı ıldekı mudurluge verıp omu kazanılan ile gönderıyor. Bılgısı olan varmı arkadaşlar

Ankaraya genel müdürlüğe yollanır. ankara'dan il müdürlüklerine gönderilir daha sonra

16 Ocak 2019 17:29

Pederank
Aday Memur

Bulunduğumuz şehirdeki emniyet, Ankara genel merkeze yolluyor,orada detaylı bir incelemeden sonra Kazandığımız şubeye yada müdürlüğe yolluyor Pederank kardeş

Anladım kardeş cok saol, ank ıl mudurlugunü arayıp ordanmı net haber alsak.
16 Ocak 2019 17:30

Pederank
Aday Memur

Kazandıysanız pek heyecan yapmanıza gerek yok... GS'nin bitmesini bekleyin huzur içinde. Elbet arayacaklar. Güvenlik soruşturmaları ikamet ettiğin yerde yapılır (anne baba ayrı ildeyse orada da ayrıca yapılıyor) Benim örneğin ailemin oldugu yerdeki bitmiş ancak istanbulu bekliyorum. Soruşturma dosyaları ayrı ayrı geliyor dedi işkurdaki çalışan. İşe başlayanlar da var halen gelmeyenler de var dedi.

debug, 6 ay önce - Alıntıya git
Anladım debug, heyecan yapmayalım dıyorum ama ıkametgahı ank olanların ızmıre onayı gıdılen var onların hallolduysa nıye bızımkıler hallolmadı dıye kafama takıyorum
16 Ocak 2019 19:11

buro.101
Şef
Anladım debug, heyecan yapmayalım dıyorum ama ıkametgahı ank olanların ızmıre onayı gıdılen var onların hallolduysa nıye bızımkıler hallolmadı dıye kafama takıyorum

Çeşitli sebepleri olabilir.

Sizin bölgedeki polis memurları yoğun olabilir.

Ailevi durumunuz farklı olabilir. Farklı yerlerdeki aile üyeleri bazen uzatabiliyor mesela.

Nufusu çok olan şehirlerde sorgular daha uzun sürebiliyor.

16 Ocak 2019 20:19

Ulkbeyza

Istanbul işkur il müdürlüğüne grup 3 yedek 1 belge teslim ddecek misiniz

16 Ocak 2019 20:52

Pederank
Aday Memur

Çeşitli sebepleri olabilir.

Sizin bölgedeki polis memurları yoğun olabilir.

Ailevi durumunuz farklı olabilir. Farklı yerlerdeki aile üyeleri bazen uzatabiliyor mesela.

Nufusu çok olan şehirlerde sorgular daha uzun sürebiliyor.

buro.101, 6 ay önce - Alıntıya git
Saolun hocam yardımcı olmaya calıstıgınız icin
17 Ocak 2019 00:49

smrclk
Şef

Arkadaşlar bu durumun sebebini ben size anlatayım. Bu 1078 kişilik büro personeli alımında yaklaşık 150 kişi zaten farklı kurumlarda memur olup kurum değişikliği yapan kişiler olabilir. Çünkü Ankara genel müdürlükte iken insan kaynakları yaklaşık 150 kişi var farklı kurumlardan olan demişti. Bunlardan biri benim şu Ankara ikamet olup izmir atanan kişi benim :) Ve halihazırda 5 ay önce biten bi güvenlik soruşturması sürecim vRdı ve tam 4 buçuk ay beklemiştim ilk gs min bitmesini. Yani daha uzarsa ve ilk gs süreciniz ise telaş yapmayın. Bilginize

17 Ocak 2019 09:52

debug
Genel Müdür
Saolun hocam yardımcı olmaya calıstıgınız icin

yukarıdaki arkadaşın cevabı tam sana göre olmuş :) Dert etme. Dediğim gibi süreçler şehirlere göre vs de çok değişiklik gösterir. Bağlı oldugun karakola gidip bilgi alabilirsin soruşturmanın durumu hakkında. Rahatlamış olursun en azından

17 Ocak 2019 10:16

Pederank
Aday Memur

Arkadaşlar bu durumun sebebini ben size anlatayım. Bu 1078 kişilik büro personeli alımında yaklaşık 150 kişi zaten farklı kurumlarda memur olup kurum değişikliği yapan kişiler olabilir. Çünkü Ankara genel müdürlükte iken insan kaynakları yaklaşık 150 kişi var farklı kurumlardan olan demişti. Bunlardan biri benim şu Ankara ikamet olup izmir atanan kişi benim :) Ve halihazırda 5 ay önce biten bi güvenlik soruşturması sürecim vRdı ve tam 4 buçuk ay beklemiştim ilk gs min bitmesini. Yani daha uzarsa ve ilk gs süreciniz ise telaş yapmayın. Bilginize

smrclk, 6 ay önce - Alıntıya git
Anladım hocam bende bugun size aılenızde memur varmı ondan mı böyle erken bıttı dıyecektım tam zamanında yZdınız cok saolun :)
17 Ocak 2019 10:17

Pederank
Aday Memur

yukarıdaki arkadaşın cevabı tam sana göre olmuş :) Dert etme. Dediğim gibi süreçler şehirlere göre vs de çok değişiklik gösterir. Bağlı oldugun karakola gidip bilgi alabilirsin soruşturmanın durumu hakkında. Rahatlamış olursun en azından

debug, 6 ay önce - Alıntıya git
Eyw kardesım gercekten ıcım rahatladı bıraz 2014 kpss den beri bekleyip ilk defa olunca ınsan ıstsr ıstemez sıtres yapıyor alakaladat olup ılgılendıgınıx ıcın saolun :))
17 Ocak 2019 10:52

smrclk
Şef
Anladım hocam bende bugun size aılenızde memur varmı ondan mı böyle erken bıttı dıyecektım tam zamanında yZdınız cok saolun :)

Ailemde memur çok ama sanırım bununla alakası yok. Benim tahminim ilk arananlar bu kurum degişikliği yapmış olacak olan memur arkadaşlar tabi sadece tahmin ama muhtemelen de öyledir. Yaklaşık 150 kişi olduğu bilgisi doğru zaten.

Toplam 164 mesaj

ANKET
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynaklarının, kamu çalışan anketini doldurdunuz mu?