Editörler : Mehmet Balci
17 Ocak 2019 11:05

soguk21
Aday Memur

Ailemde memur çok ama sanırım bununla alakası yok. Benim tahminim ilk arananlar bu kurum degişikliği yapmış olacak olan memur arkadaşlar tabi sadece tahmin ama muhtemelen de öyledir. Yaklaşık 150 kişi olduğu bilgisi doğru zaten.

smrclk, 7 ay önce - Alıntıya git

Ben kendim Hem İnfaz Koruma Hem SSK da memurdum .. Hala bitmedi benimde ..

17 Ocak 2019 11:17

smrclk
Şef

Ben kendim Hem İnfaz Koruma Hem SSK da memurdum .. Hala bitmedi benimde ..

soguk21, 7 ay önce - Alıntıya git

Bende ikm idim hocam ama daha 5 aylık memurdum. Heralde bende yeni bi gs olduğu için erken bitti. Çünkü ben ilk gs yi 4 buçuk ay bekledim

17 Ocak 2019 12:49

m.r_f
Aday Memur

Arkadaşlar daha önce soruşturmadan geçmiş olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Aynı süreç baştan başlayıp tekrarlanıyor. İkamet ettiğiniz il, atandığınız kurumun iç işleyici vs gibi etkenlerden dolayı değişiklik gösteriyor süreler.

17 Ocak 2019 17:05

debug
Genel Müdür

Arkadaşlar daha önce soruşturmadan geçmiş olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Aynı süreç baştan başlayıp tekrarlanıyor. İkamet ettiğiniz il, atandığınız kurumun iç işleyici vs gibi etkenlerden dolayı değişiklik gösteriyor süreler.

m.r_f, 7 ay önce - Alıntıya git

Bence değiştirebilir. Şöyle ki X ilçe emniyet müdürlüğüne dosyan gitti olumlu oldu sonuç... 6 ay sonra aynı memurların önüne senin dosyan düşünce tekrar araştıracaklarını sanmıyorum ben açıkcası. He dosyayı bekletiyo olabilirler araştırmadığımız belli olmasın diye orası ayrı :)

21 Ocak 2019 15:14

Pederank
Aday Memur
Aramalara ara verdıler heralde, varmı aranan arkadaşlar.
23 Ocak 2019 00:24

soguk21
Aday Memur

bugün gündüzden aradılar .. Herkesi ararlar inşallah.. Bursa

23 Ocak 2019 07:40

Pederank
Aday Memur

Hayırlı ugurlu olsun darısı bize ins
23 Ocak 2019 11:48

melike sayma
Aday Memur

ikamet neresi sizin

23 Ocak 2019 12:25

debug
Genel Müdür

Bizi arayan yok daha :) arandıktan sonra tebligatın gelmesi ne kadar sürüyor bu konuda bilgisi olan var mı? Ben tebligatı beklemeyi düşünüyorum çünkü o yüzden soruyorum.

23 Ocak 2019 12:51

smrclk
Şef

14 ocakta aradılar beni , tebligatınızı yarın çıkarıyorum dedi tmm dedim. Hala tebligat gelmedi bende tekrar aradım kurumu iki gün önce , tebligat gelmedi ben ay sonunda gelip başlayayım dedim tamam dediler

23 Ocak 2019 13:03

smrclk
Şef

tebligat elinize ulaştıktan sonra 15 günlük süreniz var dediler . Yani mehil mühleti 15 gündür

23 Ocak 2019 15:09

debug
Genel Müdür

14 ocakta aradılar beni , tebligatınızı yarın çıkarıyorum dedi tmm dedim. Hala tebligat gelmedi bende tekrar aradım kurumu iki gün önce , tebligat gelmedi ben ay sonunda gelip başlayayım dedim tamam dediler

smrclk, 7 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim. Tebligat gelince yazabilir misiniz konuya rica etsem? Aradıkları ve tebligat arasındaki süre önemli benim için de o yüzden soruyorum böyle detaylı :)

23 Ocak 2019 15:50

smrclk
Şef

Rica ederim hocam tamamdır gitmeden elime ulaşırsa size yazarım :)

24 Ocak 2019 00:30

soguk21
Aday Memur

ikamet neresi sizin

melike sayma, 7 ay önce - Alıntıya git

Bursa

24 Ocak 2019 11:40

Yaşamsahası
Aday Memur

Beklemeye devam, aranacağız hiç şüphesiz,ama ne zaman...

24 Ocak 2019 11:51

Pederank
Aday Memur

Beklemeye devam, aranacağız hiç şüphesiz,ama ne zaman...

Yaşamsahası, 7 ay önce - Alıntıya git
İnş en kısa zamanda, bızde bı huzura kavuşalım.
25 Ocak 2019 17:20

Pederank
Aday Memur
Bu cumada bitti. Bakalım haftaya ne karsılayacak bızı.
30 Ocak 2019 08:41

Pederank
Aday Memur
.
01 Şubat 2019 08:47

Pederank
Aday Memur
Hayırlı cumalar arkadaşlar. Bir cuma daha bitiyor, bakalım bugun güzel haber alabılecekmıyız.
01 Şubat 2019 09:44

smrclk
Şef

Çok teşekkür ederim. Tebligat gelince yazabilir misiniz konuya rica etsem? Aradıkları ve tebligat arasındaki süre önemli benim için de o yüzden soruyorum böyle detaylı :)

debug, 7 ay önce - Alıntıya git

Mrb hocam tebligat bana ulaşmadan kuruma geri dönmüş.Dün sözleşme imzaladım, bugün de işbaşı yaptım şu an kurumdan yazıyorum size :) Benden başka başlayan yok aranan bir kişi olmuş sadece İzmir için. Bilginize :)

Toplam 164 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?