Editörler : Mehmet Balci
01 Şubat 2019 10:46

Pederank
Aday Memur

Mrb hocam tebligat bana ulaşmadan kuruma geri dönmüş.Dün sözleşme imzaladım, bugün de işbaşı yaptım şu an kurumdan yazıyorum size :) Benden başka başlayan yok aranan bir kişi olmuş sadece İzmir için. Bilginize :)

smrclk, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam hayırlı olsun sizin adınıza cok sevındım ıns darısı bize, sözleşme bürüt ücrettini ne olarak imzaladız teşekürler :)
01 Şubat 2019 11:54

smrclk
Şef
Hocam hayırlı olsun sizin adınıza cok sevındım ıns darısı bize, sözleşme bürüt ücrettini ne olarak imzaladız teşekürler :)
Pederank, 4 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim darısı bekleyen herkese :) . Brüt ücret 2933,38 olarak imzaladım hocam ve sözleşme bir yıllık imzalandı.

01 Şubat 2019 12:50

Pederank
Aday Memur

Teşekkür ederim darısı bekleyen herkese :) . Brüt ücret 2933,38 olarak imzaladım hocam ve sözleşme bir yıllık imzalandı.

Çok saolun hocam. eğer önemlı hıssettıgınız bılgılendırmek ıstedıgınız şeyler olursa merakla yazmanızı beklerız cunku son derece merak edıyoruz ne oluyor ne bitiyor :))
01 Şubat 2019 14:32

smrclk
Şef
Çok saolun hocam. eğer önemlı hıssettıgınız bılgılendırmek ıstedıgınız şeyler olursa merakla yazmanızı beklerız cunku son derece merak edıyoruz ne oluyor ne bitiyor :))

tmmdır teşekkürler umarım daha da uzun sürmez beklemeniz :)

01 Şubat 2019 21:20

ömür sezer
Kapalı
Hayırlı ugurlu olsun darısı bize ins
Pederank, 5 ay önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun.Ben de Bursa ' ya atandım amaaranmadım henüz.Sizin ikamet neresi acaba?

01 Şubat 2019 21:25

ömür sezer
Kapalı

ikameti Ankara olup soruşturması biten aranan arkadaş var mı acaba?

01 Şubat 2019 21:30

newres
Memur

ömür sezer, 4 ay önce - Alıntıya git

İkametim Ankara sorusturmam bitti ve 30 Ocak'ta göreve basladım hocam

01 Şubat 2019 21:36

Pederank
Aday Memur

Hocam benım ıkametgah ankara. Kazanılan yer ist il müd. Ama henüz aranmadım
01 Şubat 2019 21:46

Pederank
Aday Memur

newres, 4 ay önce - Alıntıya git
Hangi ile başladınız hocam. Birde memurlukta ilk görevınızmı yoksa gecişmi yaptınız (daha önce GS gecirdınızmı)
01 Şubat 2019 21:52

ömür sezer
Kapalı

newres, 4 ay önce - Alıntıya git

hayırlı olsun hocam.Darısı başımıza inşallah.Ankara en geç soruşturması biten iller arasında diye yorum yapılıyor ama ne derece doğru bilemedim.o yüzden sorayım istedim.teşekkürler.

01 Şubat 2019 21:54

ömür sezer
Kapalı

size de hayırlı olsun arkadaşım.teşekkürler.

01 Şubat 2019 21:57

ömür sezer
Kapalı

umarım bizler de en kısa zanda göreve çağrılırız.

01 Şubat 2019 22:33

Pederank
Aday Memur

size de hayırlı olsun arkadaşım.teşekkürler.

Saolun hocam sizlerede hayırlı olsun, gelişme yaşarsak burdan haberdar edelım bırbırımızı.
01 Şubat 2019 22:39

ömür sezer
Kapalı
Saolun hocam sizlerede hayırlı olsun, gelişme yaşarsak burdan haberdar edelım bırbırımızı.

tabi çok sevinirim.

03 Şubat 2019 22:20

debug
Daire Başkanı

Mrb hocam tebligat bana ulaşmadan kuruma geri dönmüş.Dün sözleşme imzaladım, bugün de işbaşı yaptım şu an kurumdan yazıyorum size :) Benden başka başlayan yok aranan bir kişi olmuş sadece İzmir için. Bilginize :)

Teşekkürler cevap için :)

15 Şubat 2019 12:27

Josheff
Aday Memur

ikinci yedek sonuçları açıklardı sırası gelenlere hayırlı olsun

18 Şubat 2019 14:24

Sümeyye Altın
Aday Memur

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Kırşehir 1. Grup 1. Yedek idim 17 ocakta evraklarımı verdim. 25 ocak cuma günü 16.35 de beni aradılar gelip imzanızı atabilirsiniz güvenlik soruşturmanız bitmiştir diye. Pazartesi imza atmaya sözleşmeye yapmaya geldim il m. Yardımcısı eleman aciliyetim var hemen başlatın dedi SGK vs hepsi 28 ocakta yapıldı o zamandan beri çalışıyorum.

Sizin başlamanız aslında kurumun hızına bağlı. Evraklarımı verince il. M. Yardımcısı emniyeti aramış acil araştırın personel eksiğim var diye. Darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah.

18 Şubat 2019 15:06

Pederank
Aday Memur

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Kırşehir 1. Grup 1. Yedek idim 17 ocakta evraklarımı verdim. 25 ocak cuma günü 16.35 de beni aradılar gelip imzanızı atabilirsiniz güvenlik soruşturmanız bitmiştir diye. Pazartesi imza atmaya sözleşmeye yapmaya geldim il m. Yardımcısı eleman aciliyetim var hemen başlatın dedi SGK vs hepsi 28 ocakta yapıldı o zamandan beri çalışıyorum.

Sizin başlamanız aslında kurumun hızına bağlı. Evraklarımı verince il. M. Yardımcısı emniyeti aramış acil araştırın personel eksiğim var diye. Darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah.

Sümeyye Altın, 4 ay önce - Alıntıya git
Daha önce soruşturma gecırmışmıydınız hocam
18 Şubat 2019 15:25

Sümeyye Altın
Aday Memur
Daha önce soruşturma gecırmışmıydınız hocam

tarım kredi koop. alımına başvuru yapmıştım geçen sene kayseride mülakata hak kazandım gittim o zaman soruşturmam olmuştu ama malum mülakat torpil işi elenmiştim. işkur gs kırşehirde oldu.

18 Şubat 2019 15:32

Pederank
Aday Memur

tarım kredi koop. alımına başvuru yapmıştım geçen sene kayseride mülakata hak kazandım gittim o zaman soruşturmam olmuştu ama malum mülakat torpil işi elenmiştim. işkur gs kırşehirde oldu.

Sümeyye Altın, 4 ay önce - Alıntıya git
Anladım hocam ben daha önce gs gecirmedım bır ıstanbul kazanılan yer ıkametde ankara ıkı şehırde yavaş yapar işleri dıyorlar hakkımızda hayırlısı hocam
Toplam 138 mesaj