Editörler : Mehmet Balci
18 Haziran 2019 15:31

Pederank
Aday Memur
8. Yedeklerin cagrılmasından sonra inş biz asillerede hayırlısıyla sıra gelir.
19 Haziran 2019 00:29

cakmak_fener
Aday Memur

bende kadıköye atandım asil adayım ama hala cağrılmadım. sizin herhangi bir bilginiz var mı başlamayan adaylar için

kpsskamu, 6 ay önce - Alıntıya git
bilgim yok lakin. soruşturması biten anında çağrılıyor. bekletme falan diye bişey yok
19 Haziran 2019 00:44

Rengarenk91
Kapalı

Her yere yaziyomus gibi oluyorum ama ben de nufustan yedegim ve siram anca merkezi alimdan sonra belki gelir diye dusunuyodum.iskur gibi rahat bi kurumu bile birakiyolarsa her an atanabilirim demektir.

27 Haziran 2019 18:12

Yaşamsahası
Aday Memur

Asil aday olarak daha ne kadar bekleyeceğiz böyle, Allah'ım sen yardım et

27 Haziran 2019 18:18

Yaşamsahası
Aday Memur

Hiç kimse yazmıyor,çağrılan varsa lütfen yazın,kendimiz gitmiş kadar mutlu oluyoruz,Arkadaşlar tatile mi çıktınız,hoş ben çıkım,ona bile konsantre olamadım

27 Haziran 2019 20:40

Pederank
Aday Memur
Whatsap gruplarındada konusuyoruz hocam henüz cagrılan yok hele asillerden cagrılma biteli aylar oluyor, umudumuz yarına inş, her cuma oldugu gibi.
27 Haziran 2019 22:15

Yaşamsahası
Aday Memur

Pederank arkadaşım şimdi çok korktum, asiller den çağrılan kalmamış da ne demek, Allah korusun,sen varsın ben varım,bence şehre göre,alım sayısına göre.İstanbul 50 kişi alıyordu, Kayseri 4 mesela .Ben bu şekilde olduğunu düşünüyorum,ikimiz de İstanbul'u tercih ettiğimiz için bekletiliyoruz

28 Haziran 2019 00:03

Pederank
Aday Memur
İstanbulu bekleyen dolu hocam, korkmayın hocam ıns enınde sonunda acıklayacaklar ve gıdecez ıns, whatsap grubunda yokmusunuz hocam
28 Haziran 2019 12:39

Yaşamsahası
Aday Memur

Yokum what shap grubunda Pederank arkadaşım,ya o değilde ben bir şeye takıldım,dün sabah saat 10.00 sıralarında bir açıklama yapmış site,kafasına göre.Bekleyiş sebebimiz hakkında yanlış bilgi vermiş,o kadar üzüldüm ve kınadım ki,bir çok kişi zan altında kalmış,haberi okusanız siz de aynı şeyi düşünürsünüz

28 Haziran 2019 13:59

yunuserva
Memur

Yokum what shap grubunda Pederank arkadaşım,ya o değilde ben bir şeye takıldım,dün sabah saat 10.00 sıralarında bir açıklama yapmış site,kafasına göre.Bekleyiş sebebimiz hakkında yanlış bilgi vermiş,o kadar üzüldüm ve kınadım ki,bir çok kişi zan altında kalmış,haberi okusanız siz de aynı şeyi düşünürsünüz

Yaşamsahası, 6 ay önce - Alıntıya git

Hocam siteye kizmanin anlamı yok verilen bilgiye göre 300 350 kişi komisyon kararıyla sonuçlanacak bu kurumun suçu bu kişilerin komisyona kalması demek suphelidosya demek.neden ise başlayan arkadaşlar komisyona kalmıyor da bizler kalıyoruz. Ben de bekliyorum komisyon kararını ve benim de şahsi olarak hiç bir olumsuz durumum yok üç beş yöneticinin yargılaması ile olacak bir durum değil bu.siteye bu haberi yaptıran kurum hatalıdır

01 Temmuz 2019 13:52

smrclk
Şef

Arkadaşlar merhaba bugün arananlar olmuş. Bunlardan biri izmir bornova için ve yarın sözleşme imzalamaya gidecek. İnşallah eli kulağındadır herkesin aranması :)

01 Temmuz 2019 14:51

Pederank
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba bugün arananlar olmuş. Bunlardan biri izmir bornova için ve yarın sözleşme imzalamaya gidecek. İnşallah eli kulağındadır herkesin aranması :)

smrclk, 6 ay önce - Alıntıya git
Hocam cogu kişi arandı aranmayada devam edıyor benıde sabah aradılar gelıp başlayabılırsın dıye :)
01 Temmuz 2019 16:33

imbat86
Aday Memur

Pederank sizi aradılar mı gerçekten :) hayırlı olsun darısı başımıza inşallah

01 Temmuz 2019 16:52

Pederank
Aday Memur

imbat86, 6 ay önce - Alıntıya git
Saolun hocam siZ whatsap grubunda yokmusunuz
01 Temmuz 2019 16:53

Pederank
Aday Memur

imbat86, 6 ay önce - Alıntıya git
Yoksanız eger numaranızı özelden yazın gruba yazayım eklesınler hocam
01 Temmuz 2019 17:19

smrclk
Şef
Hocam cogu kişi arandı aranmayada devam edıyor benıde sabah aradılar gelıp başlayabılırsın dıye :)
Pederank, 6 ay önce - Alıntıya git

Hadi gözünüz aydın :) çok sevindim adınıza çok beklediniz darısı kalanlara :)

01 Temmuz 2019 17:32

kpsskamu
Şef
Yoksanız eger numaranızı özelden yazın gruba yazayım eklesınler hocam
Pederank, 6 ay önce - Alıntıya git

gruba beni de eklermisiniz?

01 Temmuz 2019 18:21

imbat86
Aday Memur

Tamam mesaj atıyorum özelden teşekkür ederim pederank arkadaşım

08 Temmuz 2019 11:26

Bitmeyenbekleme
Aday Memur

bende kadıköye atandım asil adayım ama hala cağrılmadım. sizin herhangi bir bilginiz var mı başlamayan adaylar için

bende kadıköye asil olarak atananlardanım ve hala aranmadım

08 Temmuz 2019 11:28

Bitmeyenbekleme
Aday Memur

bende işkur kadıköye atandım asil olarak bekleyenlerdenim ne üzücü

Toplam 173 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;