Editörler : Mehmet Balci
17 Ocak 2019 11:05

soguk21
Aday Memur

Ailemde memur çok ama sanırım bununla alakası yok. Benim tahminim ilk arananlar bu kurum degişikliği yapmış olacak olan memur arkadaşlar tabi sadece tahmin ama muhtemelen de öyledir. Yaklaşık 150 kişi olduğu bilgisi doğru zaten.

smrclk, 6 gün önce - Alıntıya git

Ben kendim Hem İnfaz Koruma Hem SSK da memurdum .. Hala bitmedi benimde ..

17 Ocak 2019 11:17

smrclk
Şef

Ben kendim Hem İnfaz Koruma Hem SSK da memurdum .. Hala bitmedi benimde ..

soguk21, 6 gün önce - Alıntıya git

Bende ikm idim hocam ama daha 5 aylık memurdum. Heralde bende yeni bi gs olduğu için erken bitti. Çünkü ben ilk gs yi 4 buçuk ay bekledim

17 Ocak 2019 12:49

m.r_f
Aday Memur

Arkadaşlar daha önce soruşturmadan geçmiş olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Aynı süreç baştan başlayıp tekrarlanıyor. İkamet ettiğiniz il, atandığınız kurumun iç işleyici vs gibi etkenlerden dolayı değişiklik gösteriyor süreler.

17 Ocak 2019 17:05

debug
Şube Müdürü

Arkadaşlar daha önce soruşturmadan geçmiş olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Aynı süreç baştan başlayıp tekrarlanıyor. İkamet ettiğiniz il, atandığınız kurumun iç işleyici vs gibi etkenlerden dolayı değişiklik gösteriyor süreler.

m.r_f, 6 gün önce - Alıntıya git

Bence değiştirebilir. Şöyle ki X ilçe emniyet müdürlüğüne dosyan gitti olumlu oldu sonuç... 6 ay sonra aynı memurların önüne senin dosyan düşünce tekrar araştıracaklarını sanmıyorum ben açıkcası. He dosyayı bekletiyo olabilirler araştırmadığımız belli olmasın diye orası ayrı :)

21 Ocak 2019 15:14

Pederank
Aday Memur
Aramalara ara verdıler heralde, varmı aranan arkadaşlar.
23 Ocak 2019 00:24

soguk21
Aday Memur

bugün gündüzden aradılar .. Herkesi ararlar inşallah.. Bursa

Toplam 86 mesaj

ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?