Editörler : E.Kayı Han
28 Kasım 2018 22:45

Türkiyede adalet sistemine ve yargıya güveniyormusunuz ?
Ben güvenmiyorum.

akademikbaytar
Yasaklı
29 Kasım 2018 21:51

Hani şu terörist rahibi geceden sabaha aklayan hukuk mu. fetöcülere istila ettrilip ergenekon balyoz kumpaslarını yapan hukuk mu. Fetönün büyükbaşlarını rüşvetleri alıp salıverip de gariban ayak takımına müebbetler veren hukuk mu güveniyoruz tabi ülkenin hukukuna dil uzatan kim varsa vatan hainidir. Cam gibi hukuk var ülkede bi de güvenmiyorum diyor gafil.

muratgun922
Genel Müdür
03 Aralık 2018 21:34

nasıl güvenelim birader 2010 yıllarında yani fetullah denen şarlatana hocaefendi dedikleri dönemde çalışmış olduğum kurumda bir kaç fetöcü yanımda iken fetullah a vatanhaini, bu dini kullanan bir şarlatan, ülkemiz için PKK dan daha tehlikeli deyip küfrettiğim için o fetöcü amirler tarafından aslı olmayan 2 disiplin cezası aldım, 3. de ihraç edildim, 15 temmuzdan sonra amirlerimin hepsini tıktılar içeri ceza davası halen devam ediyor 2 kez yargıtay bozdu idare mahkemesi bozdu anlayacağın 9 yıldır o ibnelerin verdiği disiplin cezasının iptali için uğraşıyorum.

TEK SUÇUM O ZAMANLAR ÜLKENİN BAŞBAKANI BİLE ONA HOCAEFENDİ DERKEN BEN DEMEDİM DİYE...

ne zaman olursa olsun her kim ona hocaefendi dedi ise Allah belasını versin.

Celil Turani
Memur
07 Aralık 2018 17:33

Mesleğin neydi kardeşim
muratgun922, 5 yıl önce

nasıl güvenelim birader 2010 yıllarında yani fetullah denen şarlatana hocaefendi dedikleri dönemde çalışmış olduğum kurumda bir kaç fetöcü yanımda iken fetullah a vatanhaini, bu dini kullanan bir şarlatan, ülkemiz için PKK dan daha tehlikeli deyip küfrettiğim için o fetöcü amirler tarafından aslı olmayan 2 disiplin cezası aldım, 3. de ihraç edildim, 15 temmuzdan sonra amirlerimin hepsini tıktılar içeri ceza davası halen devam ediyor 2 kez yargıtay bozdu idare mahkemesi bozdu anlayacağın 9 yıldır o ibnelerin verdiği disiplin cezasının iptali için uğraşıyorum.

TEK SUÇUM O ZAMANLAR ÜLKENİN BAŞBAKANI BİLE ONA HOCAEFENDİ DERKEN BEN DEMEDİM DİYE...

ne zaman olursa olsun her kim ona hocaefendi dedi ise Allah belasını versin.

muratgun922
Genel Müdür
07 Aralık 2018 18:04

zabıt katibi

muratgun922
Genel Müdür
07 Aralık 2018 18:05

zabit katibi

Celil Turani, 5 yıl önce
Mesleğin neydi kardeşim

kara4
Genel Müdür
08 Aralık 2018 23:32

türkiyede ne düzgün ki adalet sistemi ve yargı düzgün olsun. ergenekon balyoz vs. davalarını gördük, tecavüz davalarında ceza verilmesi için mağdurun ruh sağlığı bozulmuştur raporu isteyen hakimler gördük, çocuk tecavüzlerinde rızası var indirimleri gördük.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi