Editörler :
29 Kasım 2018 10:33   

Kanun teklifleri çoğaldı hadi hayırlısı

i̇smail ok / tbmm divan katip üyesi/ balıkesir milletvekili

.

29 Kasım 2018 10:56

hakar2752
Aday Memur

arkadaşlar size gönderdiğim linkleri memurlar net silmiş bence kamubize gelirseniz n demek istediğim

29 Kasım 2018 11:17

eskişehir-zonguldak
Aday Memur

Bugün (29.11.2018) saat 15.00'de twitter etkinliği olacak burada gerekli yerlere sesimizi duyurabiliriz. Tüm YHS'li arkadaşları bu etkinliğe katılmaya davet ediyorum.

30 Kasım 2018 16:09

mor menekşe06
Aday Memur

Lisans mezunu engelli hizmetli çalışan olarak hakkaniyetli davranılıp maduriyetimizin biran önce giderilmesini talep ediyoruz. Bu hak herkesden çok bizim hakkımızdır!!! Oy isteyenlere duyurulur...

30 Kasım 2018 16:24

zLkF11
Daire Başkanı

Lisans mezunu engelli hizmetli çalışan olarak hakkaniyetli davranılıp maduriyetimizin biran önce giderilmesini talep ediyoruz. Bu hak herkesden çok bizim hakkımızdır!!! Oy isteyenlere duyurulur...

mor menekşe06, 6 ay önce - Alıntıya git

Mesela niye sadece lisans mezunu engelli? Önlisans veya ortaöğretim engelli çalışanları insan değil mi? İkincisi neden tüm yardımcı hizmetler sınıfı değil de sadece lisans engelli yhs çalışanları? Cevap verebilir misiniz? Zaten böyle değişik mantıkta olanlar var diye yhs de bir gram ileri gidilmiyor. Biri gelir sadece lisans engelli der biri gelir ek gösterge der bir diğeri gelir görevde yükselme açılsın der.

03 Aralık 2018 18:01

mor menekşe06
Aday Memur

Mesela niye sadece lisans mezunu engelli? Önlisans veya ortaöğretim engelli çalışanları insan değil mi? İkincisi neden tüm yardımcı hizmetler sınıfı değil de sadece lisans engelli yhs çalışanları? Cevap verebilir misiniz? Zaten böyle değişik mantıkta olanlar var diye yhs de bir gram ileri gidilmiyor. Biri gelir sadece lisans engelli der biri gelir ek gösterge der bir diğeri gelir görevde yükselme açılsın der.

zLkF11, 6 ay önce - Alıntıya git

Sevgili arkadaşım, ben kendi adıma kendi durumumu izah ettim. Herkes burada aynı cümleleri

kullanmak zorunda değil. Yapıldı da ben olmasın mı dedim, keşke olsa...

Lütfen bir kasıt aramayın.

Toplam 5 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?