Editörler :
«8910111213141516171819»
13 Aralık 2018 16:15

Handsomeman2018
Şef

yarın belki haftaya cuma yüksek ihtimal

burakkyvzz, 12 ay önce - Alıntıya git

Varsayım mı?Yoksa sağlam bir yerden duyum mu aldın?

13 Aralık 2018 16:17

keyifly
Kapalı

Varsayım mı?Yoksa sağlam bir yerden duyum mu aldın?

Handsomeman2018, 12 ay önce - Alıntıya git
canı sıkılan gelip yazıyor iki aydır her cuma açıklanacak güya. kanmayın kimseye, sabırlı olmakta fayda var. nasipte olan gelir başa. ayrıca bilip bilmeden şu gün bu gün diyenleri Allah ıslah etsin.
13 Aralık 2018 16:19

Aysegulsal
Şef

Hocam sağlam bir duyum mu? 61. gündeyiz sabır kalmadı artık
13 Aralık 2018 16:36

birumutturyaşatan
Aday Memur
Hocam sağlam bir duyum mu? 61. gündeyiz sabır kalmadı artık
Aysegulsal, 12 ay önce - Alıntıya git

yok ne duyumu ya bu çocuğun kendinden haberi yok biraz değişik bi arkadaş çok önemsemeyin. ha bu arada o izmir klavye 2. si ilçe 1. si ona göre yazın

13 Aralık 2018 16:37

yeliz-
Aday Memur

Neresi
13 Aralık 2018 16:49

Arda.H
Memur

yok ne duyumu ya bu çocuğun kendinden haberi yok biraz değişik bi arkadaş çok önemsemeyin. ha bu arada o izmir klavye 2. si ilçe 1. si ona göre yazın

birumutturyaşatan, 12 ay önce - Alıntıya git
şimdi sen buraya böyle yazınca benim jeton düştü :)) Facebook um olmamasına rağmen ünü benim bile kulağıma gelmişti bu arkadaşın :)
13 Aralık 2018 17:03

burakkyvzz
Kapalı

buraya kendi ismini yazamayıp bilgi veren insana değişik diyen insanlar olması tuhaf benim duyumum böyle duyumun yoksa boş yapma açıklanacağı tam günü kimse bilemez 15 yaşında gibi konuşmayın bilmiyorsanız da

13 Aralık 2018 17:07

burakkyvzz
Kapalı

bugün veya yarın zaten çoğu adliye açıklayacak diye biliyorum bayraklı için bu hafta düşük ihtimal haftaya daha yüksek ihtimal dediler kahin değilim maalesef tam tarih açıklanacağı gün olur büyük ihtimal

13 Aralık 2018 17:08

Aysegulsal
Şef

O neymiş öyle hocam ya :)) merak ettim neyse de inşallah doğru çıkar, gerçi duyumu da çok açık uçlu :) hayırlısı
13 Aralık 2018 17:10

yeliz-
Aday Memur
şimdi sen buraya böyle yazınca benim jeton düştü :)) Facebook um olmamasına rağmen ünü benim bile kulağıma gelmişti bu arkadaşın :)
Arda.H, 12 ay önce - Alıntıya git
Aynen bende biliyorum facebook fenomeni ??
13 Aralık 2018 17:12

servin 3442
Kapalı

face de de grup varmı izmir konusunda eksik kalmasaydım bende : )

13 Aralık 2018 17:13

burakkyvzz
Kapalı
Aynen bende biliyorum facebook fenomeni ??
yeliz-, 12 ay önce - Alıntıya git

Fenomen falan değilim mesaj atan herkese yardım etmeye çalışıyorum kitaplarımın çoğunu dağıttım benim göstereceğim egoyu bu arkadaşlar gösteriyor sanırım :D

13 Aralık 2018 17:14

birumutturyaşatan
Aday Memur

buraya kendi ismini yazamayıp bilgi veren insana değişik diyen insanlar olması tuhaf benim duyumum böyle duyumun yoksa boş yapma açıklanacağı tam günü kimse bilemez 15 yaşında gibi konuşmayın bilmiyorsanız da

komisyonda müdürün bile haberi yok ne zaman açıklanacağından sen nasıl duyum alıyorsun boş yapma listeler daha bakanlıktan gelmemiş bile sen sallıyorsun ya tutarsa diye yok o cuma yok bu cuma bir de utanmadan duyum aldım diyorsun ne gereksiz bi adamsın sen ya

13 Aralık 2018 17:15

servin 3442
Kapalı

bugün veya yarın zaten çoğu adliye açıklayacak diye biliyorum bayraklı için bu hafta düşük ihtimal haftaya daha yüksek ihtimal dediler kahin değilim maalesef tam tarih açıklanacağı gün olur büyük ihtimal

inşallah

13 Aralık 2018 17:16

birumutturyaşatan
Aday Memur

Fenomen falan değilim mesaj atan herkese yardım etmeye çalışıyorum kitaplarımın çoğunu dağıttım benim göstereceğim egoyu bu arkadaşlar gösteriyor sanırım :D

sen kimsin ki ya mesaj atanlara falan yardım ediyosun daha düne kadar ağlıyodun ne zaman açıklanacak diye büyüdün de iki günde adam mı oldun

13 Aralık 2018 17:20

burakkyvzz
Kapalı

sen kimsin ki ya mesaj atanlara falan yardım ediyosun daha düne kadar ağlıyodun ne zaman açıklanacak diye büyüdün de iki günde adam mı oldun

la boş insan sana aldığım duyumları niye söyleyeyim senin gibi saçma sapan fake hesaplar facebooktan da yazıyor sizi taksa herkes hastanelik falan olurduk herhalde tiplere bak buraya da dolmuş sözde erkekler :D

13 Aralık 2018 17:21

burakkyvzz
Kapalı

inşallah

servin 3442, 12 ay önce - Alıntıya git

yarın 2 ay olmuş olacak mülakatlar biteli 4-5 alım yapan adliyeler yarın veya pazartesiden açıklamaya başlarsa cuma izmir açıklanabilir ocakta iş başı diyorlardı açıklanması lazım zaten artık çok az kaldı

13 Aralık 2018 17:31

birumutturyaşatan
Aday Memur

la boş insan sana aldığım duyumları niye söyleyeyim senin gibi saçma sapan fake hesaplar facebooktan da yazıyor sizi taksa herkes hastanelik falan olurduk herhalde tiplere bak buraya da dolmuş sözde erkekler :D

senden mi öğrenicem lan erkekliği allahın ergeni hem duyum aldım diyip buraya yazıyosun sonra size mi söylicem diyosun ne biçim bi değişiksin lan sen

13 Aralık 2018 17:41

burakkyvzz
Kapalı

senden mi öğrenicem lan erkekliği allahın ergeni hem duyum aldım diyip buraya yazıyosun sonra size mi söylicem diyosun ne biçim bi değişiksin lan sen

sana yazmadım ki o duyumu aklı başında insanlara yazdım düşünme yetisi olan evet fake hesaptan boş boş konuşarak erkeklik öğretiyorsun bizlere :D engelliyorum rahatsızlık verdiriyorsun boş yere boş insan

13 Aralık 2018 17:49

birumutturyaşatan
Aday Memur

sana yazmadım ki o duyumu aklı başında insanlara yazdım düşünme yetisi olan evet fake hesaptan boş boş konuşarak erkeklik öğretiyorsun bizlere :D engelliyorum rahatsızlık verdiriyorsun boş yere boş insan

ne erkekliği oğlum kime ne öğretmişim bi eksikliğin mi var erkeklikli ilgili hayırdır sürekli erkeklik falan benim ağzımdan erkeklikle alakalı birşey çıktı mı değişik çocuk

Toplam 692 mesaj
«8910111213141516171819»