Editörler :
«101112131415161718192021»
16 Aralık 2018 08:36

Handsomeman2018
Şef
hafta başı olmasından dolayı.insallah aciklarsalar diye temenni de bulundum.
Nsrnshn, 12 ay önce - Alıntıya git

Yarın diyince pazara denk geliyor. Bende sürpriz yapacaklar zannettim :)

16 Aralık 2018 11:29

Nsrnshn
Kapalı

Yarın diyince pazara denk geliyor. Bende sürpriz yapacaklar zannettim :)

Handsomeman2018, 12 ay önce - Alıntıya git
stres ve bekleyişten cidi cidi günleri karıştırdım ?? bir ALLAH birde bizim gibiler anlar halimi...
16 Aralık 2018 12:56

keyifly
Kapalı
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
17 Aralık 2018 01:37

katipadayi35
Aday Memur

2018 alımı olduğu için 2018 içinde açıklanmak zorunda ocağa sarkma ihtimali yok tarzı yorumlar gördüm forumda bununla ilgili net bi bilgisi olan varmı ?

17 Aralık 2018 11:15

Ucar.hll
Aday Memur

ulan ne karşıyakaymış açılanmadı gitti yaa çıldırmaya ramak kaldı

17 Aralık 2018 13:14

Meltem Yolcu
Aday Memur
Bugün İzmir adliyesini arayan oldu mu arkadaşlar? Hala ses soluk yok mu? ??
17 Aralık 2018 14:16

demet-35-17
Şef
Bugün İzmir adliyesini arayan oldu mu arkadaşlar? Hala ses soluk yok mu? ??
Meltem Yolcu, 12 ay önce - Alıntıya git

Şimdi aradım ilk defa cevap veren oldu ve siteyi takip edin belli değil ne zaman açıklanacağı dendi

17 Aralık 2018 17:59

burakkyvzz
Kapalı

arkadaşlar takılmayın artık 2018 cıkmadan acıklanır bakan 2019 da su kadar personel olucak dedi

17 Aralık 2018 22:27

servin 3442
Kapalı

arkadaşlar takılmayın artık 2018 cıkmadan acıklanır bakan 2019 da su kadar personel olucak dedi

burakkyvzz, 12 ay önce - Alıntıya git

inşallah öyle olsun

17 Aralık 2018 23:31

Handsomeman2018
Şef

burakkyvzz, 12 ay önce - Alıntıya git

Ona bakarsan yıl sonuna kadar göreve başlamak üzere denilmişti.

18 Aralık 2018 00:18

Katipoloji
Şef
Geçtiğimiz çarşamba gününden beri hiçbir adliyeden açıklama gelmedi. Adliyeyi arayan arkadaşlarada siteyi takip edin'den başka birsey söylenmiyor. Siteyi takip et diyonuzda takip edilecek bisey yok ki tercüman listesi, basın açıklaması. Sitede bisey göremediğimiz için arıyoruz zaten adliyeyi.. Forumda birisi sonuçlar geldi yayınlama onayı bekliyor diyo komisyondan, birisi listeler bakanlıkta daha gelmedi diyor, birisi soruşturmalar devam ediyor diyor. Herkes başka birsey söylüyor anlam veremiyorsun işleyen sürece. Aklı olan düşünüyor: madem 3ay bekleyecektik sözlüler bittikten sonra, neden temmuzda aldın evrakı? Binlerce insan istihdam ediliyor kamuda tamam ama bununda bi standardı olmalı maksimum x günde tamamlanacak denmeli soruşturmalar ya da bu alımların planlaması yapılırken (x) gün sözlüler bitti (y) gün açıklanacak, her saat başı boşuna siteyi takip etmekle stress yapmayın, komisyonuda meşgul etmeyin arayarak denmeli. Kimi adliye 10 kişi alacak 3ay sonra açıklıyor kimi adliye 200 kişi alıyor o da 3 ay sonra açıklıyor, mantık yok sistemde mantık. Bir hafta olucak neredeyse açıklayan adliye yok, İzmirin bu gidişle Aralık ayında açıklanacağını düşünmüyorum. Şimdi açıklanacağını düşünmüyorum dedim ya kesin bir iki tane ileri zekalı aday havlayacak, kinini öfkesini kusacak (sanane lan, nerden biliyorsun, kendine sakla fikrini vs) onları da Allaha havale ediyorum.
18 Aralık 2018 13:53

keyifly
Kapalı
merhaba arkadaşlar, geçen açıklandı mı acaba diye post attım eksi yağmuruna tutmuşsunuz. sanki açıklama mercii benim. moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu cuma günü AÇIKLANACAK. kesin bilgi yayalım. eğer aksi olursa hesabı kapatacağım. risk budur.
18 Aralık 2018 14:22

Mdrmdr
Aday Memur
merhaba arkadaşlar, geçen açıklandı mı acaba diye post attım eksi yağmuruna tutmuşsunuz. sanki açıklama mercii benim. moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu cuma günü AÇIKLANACAK. kesin bilgi yayalım. eğer aksi olursa hesabı kapatacağım. risk budur.
keyifly, 12 ay önce - Alıntıya git

Çok duyduk bunları kardeş. Ne zaman açıklanırsa o zaman açıklanacak.

18 Aralık 2018 14:26

birumutturyaşatan
Aday Memur

bayraklı mı karşıyaka mı?

18 Aralık 2018 14:43

keyifly
Kapalı

bayraklı mı karşıyaka mı?

birumutturyaşatan, 12 ay önce - Alıntıya git
İzmir adliyesi kardeşim.
18 Aralık 2018 14:44

keyifly
Kapalı

Çok duyduk bunları kardeş. Ne zaman açıklanırsa o zaman açıklanacak.

Mdrmdr, 12 ay önce - Alıntıya git
cuma günü açıklandığında birlikte seviniriz inşallah
18 Aralık 2018 15:04

Aysegulsal
Şef
Gerçekten mi hocam? Yani bunu sorduğumda bile insanlar belki zeka problemim olduğunu düşünecek ama sizin yorumlarınız çok da lakayit değildi bu zamana kadar sanki?? kaynağı nedir bu duyumun? denize düşen yılana sarılır misali artık durumlar, kusura bakmayın, biraz daha aydınlatın bizi
18 Aralık 2018 15:06

Handsomeman2018
Şef

Kardeşim Karşıyaka mı Bayraklı mı?Hangi adliye açıklanacak?Buna bir açıklık getirirsen sevinirim.

18 Aralık 2018 15:07

Handsomeman2018
Şef

Tamam kardeşim yazmışsın İzmir adliyesi diye.Şimdi gördüm kusura bakma.

18 Aralık 2018 15:08

Handsomeman2018
Şef

Karşıyaka Adliyesi hakkında bir duyum aldın mı peki?

Toplam 692 mesaj
«101112131415161718192021»

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?