Editörler :
«111213141516171819202122»
18 Aralık 2018 15:14

katipadayi35
Aday Memur

çok şükür son 3 aydır her cuma olduğu gibi bu cumada kesin açıklanıyo izmir

18 Aralık 2018 15:37

demet-35-17
Şef
merhaba arkadaşlar, geçen açıklandı mı acaba diye post attım eksi yağmuruna tutmuşsunuz. sanki açıklama mercii benim. moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu cuma günü AÇIKLANACAK. kesin bilgi yayalım. eğer aksi olursa hesabı kapatacağım. risk budur.
keyifly, 12 ay önce - Alıntıya git

O da bişeymi ben aradım yine bilgimiz yok dediler diye paylaşıyorum bazı zeka geriliği olan arkadaşlar ona da eksi vermişler. bizde beklemekten kafayı yedikte bu kadar da değil yani

18 Aralık 2018 15:53

özkan2009
Şef

O da bişeymi ben aradım yine bilgimiz yok dediler diye paylaşıyorum bazı zeka geriliği olan arkadaşlar ona da eksi vermişler. bizde beklemekten kafayı yedikte bu kadar da değil yani

demet-35-17, 12 ay önce - Alıntıya git

Eksi verenler benim tahminime göre şu düşünceye sahip;

Sitede bu konunun altında yeni bir post girildiğinde, bir haber var sanıyorlar ve umduklarını bulamayınca eksiyi basıyorlar.

18 Aralık 2018 15:59

demet-35-17
Şef

Eksi verenler benim tahminime göre şu düşünceye sahip;

Sitede bu konunun altında yeni bir post girildiğinde, bir haber var sanıyorlar ve umduklarını bulamayınca eksiyi basıyorlar.

özkan2009, 12 ay önce - Alıntıya git

Sonuçta bu postta açıklandığı an yazılacak postu değil izmir ve karşıyaka adliyeleri yazıyor her türlü bilgi ya da haberleşme olabilir bu adliyelerle ilgili. bunu anlayamayanlarda bi zahmet bu postu takip etmek yerine açıklandığı an yazılacak postu açıp orayı takip etsinler mesela şuan senin yazıdığına da açıklanma haberi olmadığı için eksi verilmeli o halde ama işte dediğim gibi ileri derece kafayı yemişlik hat safhada çok belli :D

18 Aralık 2018 16:04

Aysegulsal
Şef
Eksi verenler şahsa eksi vermiyor bence, duruma yani örneğin haber alınamaması, komisyonun bilgimiz yok siteyi takip edin vs demesine eksi veriyorrrrrrrrr, komisyona veriyor eksiyi, alinan bilgiye veriyor, neyse de delirdigimiz gercek ztn
18 Aralık 2018 16:09

Arda.H
Memur

Sonuçta bu postta açıklandığı an yazılacak postu değil izmir ve karşıyaka adliyeleri yazıyor her türlü bilgi ya da haberleşme olabilir bu adliyelerle ilgili. bunu anlayamayanlarda bi zahmet bu postu takip etmek yerine açıklandığı an yazılacak postu açıp orayı takip etsinler mesela şuan senin yazıdığına da açıklanma haberi olmadığı için eksi verilmeli o halde ama işte dediğim gibi ileri derece kafayı yemişlik hat safhada çok belli :D

demet-35-17, 12 ay önce - Alıntıya git
sonuçları açıklanan komisyonları buraya yazalım konu başlığı altında beklemekten ve hepimizin malümu çoğu zaman hiçbir komisyonun açıklama yapmamasından dolayı biraz saracak yer arayan birazda tepki göstermek ( artık nasıl bir çıkmaza girdiysek :)) ) maksatlı icad edilen bir durum bu eksileri veren arkadaşlar da o geleneği sürdürüyor galiba.
18 Aralık 2018 16:17

servin 3442
Kapalı
cuma günü açıklandığında birlikte seviniriz inşallah

yav keşke yaaaa

18 Aralık 2018 16:36

keyifly
Kapalı
konuyu takip edenler bilir. bi aralar mahmut vardı meşhur, her komisyon için Bi bomba atar kaybolurdu. ben bakanlıktan dosyaların gönderildiğini topun komisyonda olduğu bilgisini aldım. aksilik çıkmazsa bu cuma açıklanmış olacak.
18 Aralık 2018 16:38

Aysegulsal
Şef
konuyu takip edenler bilir. bi aralar mahmut vardı meşhur, her komisyon için Bi bomba atar kaybolurdu. ben bakanlıktan dosyaların gönderildiğini topun komisyonda olduğu bilgisini aldım. aksilik çıkmazsa bu cuma açıklanmış olacak.
Evet en son bakanliktaydi, demek gelmis.. mahmut da izmir icin kazandigini ilan edip kayboldu ortadan :)) neyse hocam insallah dogru cikar dediginiz
18 Aralık 2018 16:39

keyifly
Kapalı
Evet en son bakanliktaydi, demek gelmis.. mahmut da izmir icin kazandigini ilan edip kayboldu ortadan :)) neyse hocam insallah dogru cikar dediginiz
Aysegulsal, 12 ay önce - Alıntıya git
Mahmut'un bot olduğunu düşünüyorum :) insanlara umut vermeye programlanmış. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. herkesin istediği gibi sonuçlanır dilerim.
18 Aralık 2018 16:41

servin 3442
Kapalı

inşallah

18 Aralık 2018 16:47

Handsomeman2018
Şef

Kardeşim Karşıyaka adliyesi hakkında bilgin var mı peki?

18 Aralık 2018 16:52

keyifly
Kapalı

Kardeşim Karşıyaka adliyesi hakkında bilgin var mı peki?

Handsomeman2018, 12 ay önce - Alıntıya git
maalesef dostum. Karşıyaka ile ilgili bilgim yok.
18 Aralık 2018 16:54

Handsomeman2018
Şef
maalesef dostum. Karşıyaka ile ilgili bilgim yok.

Sağol dostum.

19 Aralık 2018 12:11

Nsrnshn
Kapalı
sonu gerçek olmasada bilgi sahibi olan var mi...
19 Aralık 2018 15:40

barış2002
Aday Memur
.
19 Aralık 2018 16:27

burakkyvzz
Kapalı

birisi haftaya yazmış facebookta

19 Aralık 2018 16:37

Handsomeman2018
Şef

birisi haftaya yazmış facebookta

burakkyvzz, 12 ay önce - Alıntıya git

Kim o? Karşıyaka Adliyesini mi yazmış?

19 Aralık 2018 19:06

keyifly
Kapalı
arkadaşlar merhaba tekrardan herkese. geçenlerde söylemiş olduğum açıklanma olayı ile ilgili aldığım duyum değişti. ilk söylentiler cuma günü yönündeydi ancak, durum net değilmiş. sizleri aldatıp umut vermiş olmak istemem. kusura bakmayın, özür diliyorum hepinizden. hakkınızı helal edin.
19 Aralık 2018 19:25

Aysegulsal
Şef
arkadaşlar merhaba tekrardan herkese. geçenlerde söylemiş olduğum açıklanma olayı ile ilgili aldığım duyum değişti. ilk söylentiler cuma günü yönündeydi ancak, durum net değilmiş. sizleri aldatıp umut vermiş olmak istemem. kusura bakmayın, özür diliyorum hepinizden. hakkınızı helal edin.
Nasıl yani hocam? Net değilmiş derken komisyona gelmemiş mi liste? Siz de kesin bileceksiniz diye bir şey yok zaten, her an her şey değişiyor
Toplam 692 mesaj
«111213141516171819202122»