Editörler :
«121314151617181920212223»
19 Aralık 2018 19:51

Mdrmdr
Aday Memur
arkadaşlar merhaba tekrardan herkese. geçenlerde söylemiş olduğum açıklanma olayı ile ilgili aldığım duyum değişti. ilk söylentiler cuma günü yönündeydi ancak, durum net değilmiş. sizleri aldatıp umut vermiş olmak istemem. kusura bakmayın, özür diliyorum hepinizden. hakkınızı helal edin.
keyifly, 12 ay önce - Alıntıya git

He he

19 Aralık 2018 20:31

keyifly
Kapalı
Nasıl yani hocam? Net değilmiş derken komisyona gelmemiş mi liste? Siz de kesin bileceksiniz diye bir şey yok zaten, her an her şey değişiyor
Aysegulsal, 12 ay önce - Alıntıya git
listeler gelmiş ama açıklanması için net bir bilgi verilmiyor henüz. anlatmak istediğim bu
19 Aralık 2018 20:53

Katipoloji
Şef
listeler gelmiş ama açıklanması için net bir bilgi verilmiyor henüz. anlatmak istediğim bu
Ben tanıdık yazı işleri müdürüne sordurtuyorum komisyondan ne zaman açıklanacak diye bilgi alması için, bilgi vermiyorlar diyo komisyon dışına. Kendi adli personeline bile bilgi verilmiyor kaç yıllık müdüre, sizlerin bu kadar duyumu kimden aldığını anlamıyorum, cuma açıklanacak dedin, şimdi açıklanmayacak gibisinden konuşuyorsun.
19 Aralık 2018 20:58

Aysegulsal
Şef
E tamam o zamN yani heran açıklanabilir, neyse bekleyeceğiz öyle ya da böyle
20 Aralık 2018 00:27

Atmacasungur
Aday Memur
merhaba arkadaşlar, geçen açıklandı mı acaba diye post attım eksi yağmuruna tutmuşsunuz. sanki açıklama mercii benim. moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu cuma günü AÇIKLANACAK. kesin bilgi yayalım. eğer aksi olursa hesabı kapatacağım. risk budur.

O zaman hesabını kapatıp gidiyorsun buralar dan ?

20 Aralık 2018 01:54

Katipoloji
Şef
İzmir Adliyesi başsavcısının Twitter hesabını etiketleyerek etkinlik yapabiliriz aslında, ne zaman açıklanacak sonuçlar gibisinden
20 Aralık 2018 07:01

keyifly
Kapalı

O zaman hesabını kapatıp gidiyorsun buralar dan ?

Atmacasungur, 12 ay önce - Alıntıya git
bunun seni mutlu edeceğini bilsem yeterli kapatmak için :)
20 Aralık 2018 09:38

Arda.H
Memur
Arkadaşlar hepinize günaydın KARŞIYAKA ADLİYESİNİ bekleyen arkadaşlara seslenmek istiyorum....:) bir arkadaşım aradığını ve haftaya açıklanacağını söyledi bende şimdi komisyonu arayıp bu durumu sordum evet haftaya açıklanacak dedi telefona çıkan beyfendi ( büyük ihtimalle önümüzde ki hafta bayraklı da açıklar diye düşünüyorum ( tahmin ) )
20 Aralık 2018 09:41

demet-35-17
Şef
Arkadaşlar hepinize günaydın KARŞIYAKA ADLİYESİNİ bekleyen arkadaşlara seslenmek istiyorum....:) bir arkadaşım aradığını ve haftaya açıklanacağını söyledi bende şimdi komisyonu arayıp bu durumu sordum evet haftaya açıklanacak dedi telefona çıkan beyfendi ( büyük ihtimalle önümüzde ki hafta bayraklı da açıklar diye düşünüyorum ( tahmin ) )
Arda.H, 12 ay önce - Alıntıya git

inşallah. hakkımızda hayırlısı

20 Aralık 2018 09:41

Handsomeman2018
Şef

Ardacığım ben de dün aradım Karşıyaka Adliyesini kardeşim.Bana da bu sene sonuna kadar yetiştirmeyi planlıyoruz dedi.;)

20 Aralık 2018 09:44

Arda.H
Memur

Ardacığım ben de dün aradım Karşıyaka Adliyesini kardeşim.Bana da bu sene sonuna kadar yetiştirmeyi planlıyoruz dedi.;)

Handsomeman2018, 12 ay önce - Alıntıya git
haftaya zaten ay sonu kardeşim :) duyum aldım komisyonda bacanagim var ondan duyum aldım demiyorum :)) aramızda geçen diyologu söyleyim..... bir arkadaşım aramış dün haftaya açıklanacakmis demişler bu doğru mu dedim evet doğru dedi :)
20 Aralık 2018 09:52

Handsomeman2018
Şef
haftaya zaten ay sonu kardeşim :) duyum aldım komisyonda bacanagim var ondan duyum aldım demiyorum :)) aramızda geçen diyologu söyleyim..... bir arkadaşım aramış dün haftaya açıklanacakmis demişler bu doğru mu dedim evet doğru dedi :)

Aynen komisyonun bana yıl sonuna kadar açıklayacağız demesi geçiştirme değilmiş demek ki :)

20 Aralık 2018 09:56

demet-35-17
Şef

karşıyaka bekleyenler adına sevindim ama az önce bayraklı adliyesini aradım acaba haftaya açıklanır mı karşıyaka için böyle bir duyum aldık dedim hayır şuan için listeler hazır değil haftaya açıklanması gibi bir durum yok dedi telefondaki bayan en iyisi yılbaşını en güzel şekilde geçirip sonra beklemek :) ben biraz daha beklemeye razıyım 17. girişim başarılı olsun da inşallah artık ocak ta olsun napalım :)

20 Aralık 2018 09:56

Arda.H
Memur

inşallah. hakkımızda hayırlısı

demet-35-17, 12 ay önce - Alıntıya git
Amin. İnşallah
20 Aralık 2018 10:03

Arda.H
Memur

karşıyaka bekleyenler adına sevindim ama az önce bayraklı adliyesini aradım acaba haftaya açıklanır mı karşıyaka için böyle bir duyum aldık dedim hayır şuan için listeler hazır değil haftaya açıklanması gibi bir durum yok dedi telefondaki bayan en iyisi yılbaşını en güzel şekilde geçirip sonra beklemek :) ben biraz daha beklemeye razıyım 17. girişim başarılı olsun da inşallah artık ocak ta olsun napalım :)

İnşallah beklemeye alıştık zaten umut vermek gaza getirmek vs. vs. gibi şeyler için söylemiyorum ne zaman açıklanacağı hakkında da küçük bir fikrim bile yok ( bayraklı ) ama bence sürekli aranmaktan biktiklari için liste hazır değil demişlerdir çünkü aylar geçti bu akla mantığa hiç yatkın değil eğer gerçekten öyle ise vay halimize :))
20 Aralık 2018 10:07

demet-35-17
Şef
İnşallah beklemeye alıştık zaten umut vermek gaza getirmek vs. vs. gibi şeyler için söylemiyorum ne zaman açıklanacağı hakkında da küçük bir fikrim bile yok ( bayraklı ) ama bence sürekli aranmaktan biktiklari için liste hazır değil demişlerdir çünkü aylar geçti bu akla mantığa hiç yatkın değil eğer gerçekten öyle ise vay halimize :))

o zaman vay halimize çünkü listelerin hazır olmadığı bilgisini sadece bu bayandan almadım maalesef başka bir yerden daha duymuştum listeler hazır değil ocağa kalabilir diye gerçekten vay halimize yani :)

20 Aralık 2018 10:13

Arda.H
Memur

o zaman vay halimize çünkü listelerin hazır olmadığı bilgisini sadece bu bayandan almadım maalesef başka bir yerden daha duymuştum listeler hazır değil ocağa kalabilir diye gerçekten vay halimize yani :)

bilgilendirme için teşekkürler ben bir bardak soğuk su içip geliyorum
20 Aralık 2018 10:22

Zkaday35
Aday Memur
Ne zaman açıklanır bilmiyorum ama izmir adliyesinde çalışan yakınım var dün daireleri gezip fazla eşya tespiti yapmışlar yılbaşından sonra 196 kişi işbaşı yapacak demişler
20 Aralık 2018 11:56

Atmacasungur
Aday Memur
bunun seni mutlu edeceğini bilsem yeterli kapatmak için :)

Bence yap,sözünü yememiş olursun en azından

20 Aralık 2018 13:16

Mdrmdr
Aday Memur

Karşıyakayı aradım yıl sonuna kadar açıklamayı planlıyoruz dediler banada.

Toplam 692 mesaj
«121314151617181920212223»

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;