Editörler :
«151617181920212223242526»
21 Aralık 2018 15:32

Katipoloji
Şef
kardeşim biliyorum bu stresli bekleyiş kadar kötü bir şey yok çünkü bende bizde hepimizde aynı durum içindeyiz ben artık akışına bırakıp bosverme moduna geçtim sanada tavsiye ederim.
Arda.H, 12 ay önce - Alıntıya git
Arda kardeşim inan ki boşverdim diyordum kendi kendime, takip etmicem diyorum nasipse olur ben takip edince sonuç mu değişecek diyorum, bu lafı dedikten 5dk sonra forumu takip ediyorum, adliye sayfasına giriyorum. Kendi kendime yalan söylüyorum resmen. İnsan ne kadar umutsuzda olsa, kaybettiğini dahi bilse bir mucize bekliyor , insan işte umut umut umut. İnşallah sonuçlardan sonra unut unut demeyiz
21 Aralık 2018 15:36

Handsomeman2018
Şef
Arda kardeşim inan ki boşverdim diyordum kendi kendime, takip etmicem diyorum nasipse olur ben takip edince sonuç mu değişecek diyorum, bu lafı dedikten 5dk sonra forumu takip ediyorum, adliye sayfasına giriyorum. Kendi kendime yalan söylüyorum resmen. İnsan ne kadar umutsuzda olsa, kaybettiğini dahi bilse bir mucize bekliyor , insan işte umut umut umut. İnşallah sonuçlardan sonra unut unut demeyiz
Katipoloji, 12 ay önce - Alıntıya git

Ardayı da seni de bu sitede tanıdım.Yazılarınızı baştan beri takip ediyorum fırsat buldukça.Belli ki düzgün insanlarsınız. Allah gönlünüze göre versin.

21 Aralık 2018 15:37

Arda.H
Memur
kardeşim ne diyim ki anlattıkların son 1 hafta hariç kendimi gördüm. İnşallah kazandığını burda öğrenip tebrik etmek nasip olur.
21 Aralık 2018 15:38

Arda.H
Memur

Ardayı da seni de bu sitede tanıdım.Yazılarınızı baştan beri takip ediyorum fırsat buldukça.Belli ki düzgün insanlarsınız. Allah gönlünüze göre versin.

Handsomeman2018, 12 ay önce - Alıntıya git
sağol kardeşim o senin kalbinin güzelliği inşallah dürüst düzgün işini liyaketle yapacak olan herkese devlet kapısında ekmek yemek nasip olur
21 Aralık 2018 15:40

Handsomeman2018
Şef
sağol kardeşim o senin kalbinin güzelliği inşallah dürüst düzgün işini liyaketle yapacak olan herkese devlet kapısında ekmek yemek nasip olur

İnşallah kardeşim. Bu arada güzel temennilerin için çok sağol.

21 Aralık 2018 15:43

Arda.H
Memur

İnşallah kardeşim. Bu arada güzel temennilerin için çok sağol.

rica ederim kardeşim sende çok sağol:)
21 Aralık 2018 15:46

Atmacasungur
Aday Memur

KSK adliyesiyle şimdi görüştüm girişleri yapıyorlarmış . Yarım saate kadar açıklayacağız dediler

21 Aralık 2018 15:47

Handsomeman2018
Şef

KSK adliyesiyle şimdi görüştüm girişleri yapıyorlarmış . Yarım saate kadar açıklayacağız dediler

Atmacasungur, 12 ay önce - Alıntıya git

Hadi İnşallah ya.

21 Aralık 2018 15:52

FrknI4
Aday Memur

Allah aşkına gerçekten doğru mu yarım saat sonra açıklanack mı insan heyecandan napıcağını bilemiyor geçmiyor vakit Allahım hepimize yardım etsin

21 Aralık 2018 15:55

Arda.H
Memur
başka arayan var mı ?
21 Aralık 2018 15:55

NOUMAN
Aday Memur

İzmir'den bir haber yok halen... :/

21 Aralık 2018 16:00

Arda.H
Memur
santral telefonu açmıyor ( Karşıyaka )
21 Aralık 2018 16:04

Katipoloji
Şef

Güzel bakan güzel görür, derler. Teşekkür ederim. Allah bizede: listede adımızı Başarılı/Asil yazanların içinde görmeyi nasip eder inşallah
21 Aralık 2018 16:05

Atmacasungur
Aday Memur

Allah aşkına gerçekten doğru mu yarım saat sonra açıklanack mı insan heyecandan napıcağını bilemiyor geçmiyor vakit Allahım hepimize yardım etsin

FrknI4, 12 ay önce - Alıntıya git

Tel den bağlandığım için resim atamıyorum 19 defa aradım zar zor düştü evet santrali düşürmek çok zor yarım saate kadar açıklayacaz dediler

21 Aralık 2018 16:09

Handsomeman2018
Şef
Güzel bakan güzel görür, derler. Teşekkür ederim. Allah bizede: listede adımızı Başarılı/Asil yazanların içinde görmeyi nasip eder inşallah

Kardeşim İnşallah.Hayırlısı olsun hakkımızda.

21 Aralık 2018 16:13

Handsomeman2018
Şef

Kardeşim İnşallah.Hayırlısı olsun hakkımızda.

Eksi oy veren neyin kafasını yaşıyorsun?

21 Aralık 2018 16:16

Arda.H
Memur

Eksi oy veren neyin kafasını yaşıyorsun?

kardeşim o eksilerden birini ben verdim yanlışlıkla mobilden giriyorum eksiye bastım namussuz değişiyorda kusura bakma
21 Aralık 2018 16:16

Handsomeman2018
Şef
kardeşim o eksilerden birini ben verdim yanlışlıkla mobilden giriyorum eksiye bastım namussuz değişiyorda kusura bakma

Estafurullah kardeşim :)

21 Aralık 2018 16:17

demet-35-17
Şef

Tel den bağlandığım için resim atamıyorum 19 defa aradım zar zor düştü evet santrali düşürmek çok zor yarım saate kadar açıklayacaz dediler

Atmacasungur, 12 ay önce - Alıntıya git

Darısı bayraklının başına inşallah :D

21 Aralık 2018 16:19

servin 3442
Kapalı

karşıyaka yı bekleyen arkadaşlar dilerim gönlünüze göre olsun darısı bayraklı ya inşallah

Toplam 692 mesaj
«151617181920212223242526»

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?