Editörler : crops35
01 Aralık 2018 00:24

Kpss puanım hesablanmaş fakat dhbt için sınav girsem puanım geçerli olurmu sınav yerim açıklandı

Arkadaşlar KPSS puanı hesaplanmış yani genel kültürüm sahtecilik yapılmış planlarım hesaplanmış bununla ilgili şikayet başvuru günü tarihini geçirdim şu an için ne yapmalıyım DHBT sınav için bir hafta kaldı. Sınav yerimi açıklanmış ÖSYM yi arıyorum diyor ki KPSS puanın olmadığı için o sınava girsen de puanım hesaplanmaz diyor ne diyor ne yapayım arkadaşlar nereye şikayet edeyim

01 Aralık 2018 00:34

genel yetenek veya genel kültürden 1 netiniz olmadığı için sınavınız hesaplanamamıştır. dhbt sınavına da girememeniz lazım sizin. ama girseniz bile bir hükmü olmayacaktır

01 Aralık 2018 00:53

aynen kardeş bende ona şaşirdim. belki̇ bi̇r umut kardeş gi̇reyi̇m belki̇ görmezden geli̇ni̇z bu şeki̇l öyl

01 Aralık 2018 00:56

kardeş beni̇m puanim bu deği̇l en az 35neti̇m var ama 3 doğru göstermi̇şler bu mümkün deği̇l çunki̇ genel yetenekte. emi̇ni̇m genel kültürde umudum yoktu ama orda 25 doğru çikmiş yapmadiğim halde genel yetenekte yaptim odoğrular 25. 30 kardeş i̇ti̇raz süresi̇ni̇de kaçirdim ne yapmam gerek ci̇mere şi̇kayet etsem bi̇r cvb geli̇rmi̇ş düzeltme gi̇bi̇

vurucamkırbacı, 5 yıl önce

genel yetenek veya genel kültürden 1 netiniz olmadığı için sınavınız hesaplanamamıştır. dhbt sınavına da girememeniz lazım sizin. ama girseniz bile bir hükmü olmayacaktır

01 Aralık 2018 01:03

genel yetenekte 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor. genel yetenek bölümünde netiniz eksi çıktıysa puanınız hesaplanmaz

ZALİMİN-ZULMUVARSA, 5 yıl önce

kardeş beni̇m puanim bu deği̇l en az 35neti̇m var ama 3 doğru göstermi̇şler bu mümkün deği̇l çunki̇ genel yetenekte. emi̇ni̇m genel kültürde umudum yoktu ama orda 25 doğru çikmiş yapmadiğim halde genel yetenekte yaptim odoğrular 25. 30 kardeş i̇ti̇raz süresi̇ni̇de kaçirdim ne yapmam gerek ci̇mere şi̇kayet etsem bi̇r cvb geli̇rmi̇ş düzeltme gi̇bi̇

01 Aralık 2018 01:05

yinede şikayetini yap. ne gibi bir sonuç alırsın bilmiyorum.

01 Aralık 2018 01:13

ya ni. sinav belgem çikmi̇ş. gi̇reyi̇m di̇mi̇ kardeş ne olur ne olmaz di̇mi̇ belkş hesablanir. puan veri̇li̇r

Tugay2525
Memur
02 Aralık 2018 21:40

netlerinden eminsen gir dilekçe ver. tekrar okunabilir kpss optiğin. kaydırma yapmamışsındır inşalla

ya ni. sinav belgem çikmi̇ş. gi̇reyi̇m di̇mi̇ kardeş ne olur ne olmaz di̇mi̇ belkş hesablanir. puan veri̇li̇r

05 Aralık 2018 19:13

KARDEŞ EMİNİM NETLERĞMDEN FAKAT İTİRAZ SÜRESİ GEÇTİ BU FAYDALI OLURMU NEREYE DŞİKAYET EDEYİM

Tugay2525
Memur
05 Aralık 2018 20:42

itaraz süreci içerisnde dilekçe yazılıyor diye biliyorum belli bi süresi olduğunu bende bilmiyorum hocam yine sizin yapacağınız ösym merkezine bir an önce gidip yapılacak bir şey varsa öğrenmek süre baya geçti bir an önce gitmelisin

KARDEŞ EMİNİM NETLERĞMDEN FAKAT İTİRAZ SÜRESİ GEÇTİ BU FAYDALI OLURMU NEREYE DŞİKAYET EDEYİM

06 Aralık 2018 14:57

Aynen. Kardeş SINAV bu hafta sonu SINAVA girebiliyorum fakat puan hesabımayapılmayacak KPSS puan hesablanmadıgı için o yüzden aradık ÖSYM Yİ öyle diyor SINAVA gırsenızde puanınız gecersız olucak dıyor

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi