Editörler : crops35
03 Aralık 2018 10:54

Bilgisayar mühendisleri tercih

selamun aleyküm arkadaşlar tüm bilgisayar mühendisleri toplansın ve tercihlerde kimsenin birbirine engel olmaması için istişare yapsın.. basit bir hata kimsenin gelecegine ENGEL olmasın..

not : ben 2016 da atandım tercih yapmayacağım..

03 Aralık 2018 11:13

puanınız kaçtı nereye atandınız memnunmusunuz kurumdan ?

cankrdgn
Aday Memur
03 Aralık 2018 15:33

belediyeye atandım tayin alma durumu dışında çalışılacak en güzel yer. ama ömür boyu tayin alma imkanın yok. onun için pişmanım.

dgnberl, 5 yıl önce
puanınız kaçtı nereye atandınız memnunmusunuz kurumdan ?
03 Aralık 2018 17:34

üniversitede öyle sanırım
cankrdgn, 5 yıl önce

belediyeye atandım tayin alma durumu dışında çalışılacak en güzel yer. ama ömür boyu tayin alma imkanın yok. onun için pişmanım.

cankrdgn
Aday Memur
04 Aralık 2018 08:35

kesinilikle öyle il özel idare üni belediye çakılı kadro. tayin düşünüyorsanız asla yazmayın.

dgnberl, 5 yıl önce
üniversitede öyle sanırım
04 Aralık 2018 12:16

es durumu aile özrü de mi yapılamıyor böyle kadrolara acaba ?
cankrdgn, 5 yıl önce

kesinilikle öyle il özel idare üni belediye çakılı kadro. tayin düşünüyorsanız asla yazmayın.

cankrdgn
Aday Memur
04 Aralık 2018 13:52

hayır hocam bende eş durumuda var kabul edilmiyor. hiçbir sebeple belediyeler arası nakil kabul edilmiyor. mahkemeye bile versen kontejan yok diyip kapatılıyor. belediyeler arası nakil işsiz birini 657 tabi işe başlatmak ile aynı şey.

dgnberl, 5 yıl önce
es durumu aile özrü de mi yapılamıyor böyle kadrolara acaba ?
05 Aralık 2018 14:15

teşekürler hocam cevaplarınız için
cankrdgn, 5 yıl önce

hayır hocam bende eş durumuda var kabul edilmiyor. hiçbir sebeple belediyeler arası nakil kabul edilmiyor. mahkemeye bile versen kontejan yok diyip kapatılıyor. belediyeler arası nakil işsiz birini 657 tabi işe başlatmak ile aynı şey.

cankrdgn
Aday Memur
05 Aralık 2018 15:41

rica ederim hocam

dgnberl, 5 yıl önce
teşekürler hocam cevaplarınız için

crocodile20
Aday Memur
23 Ocak 2019 09:38

Arkadaşlar merhaba. Bir Bilgisayar mühendisliği grubumuz ve içerisinde yaklaşık 100 kişi var. Gruptaki herkesin sıralaması ve puanını içeren bir tablo hazırladık. Gelirseniz çok seviniriz. Gruba katılmak isterseniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterli:

https://chat.whatsapp.com/FouGx8dy86g849psAFDJvq

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi