Editörler : ayşegül bgm

03 Aralık 2018 11:00

Ortaöğretim hemşire twitter etkinliği 4 aralık 2018 saat 19:00

arkadaşlar 4 aralık salı günü saat 19:00 da twitter etkinliğimiz olacak

tag : li̇sehemşi̇reye10bi̇nkadro lütfen herkes destek versin ulaştırabildiğiniz kadar insana ulaştırın bölümümüzün geleceği için çok önemli ihmal etmeyelim

whatsapp grubunda olmayanlar özelden telefon numaralarını atsınlar alalım onları da

ATT FATIHh
Kapalı
03 Aralık 2018 11:06

siralaman kac

AhmethanT
Aday Memur
03 Aralık 2018 12:59

Aga 10 bin ne bu kadar abartırsanız adamlar bizi ciddiye almaz lise 10bin hemşireyi basacak adamlar

AHMET ORUÇOĞLUGİL
Şube Müdürü
03 Aralık 2018 13:02

10 Bin istersin 5 bin verirler ne var bunda 100 bin mezuna 10 bin çokmu.

AhmethanT, 5 yıl önce
Aga 10 bin ne bu kadar abartırsanız adamlar bizi ciddiye almaz lise 10bin hemşireyi basacak adamlar

ppp.tt
Aday Memur
03 Aralık 2018 14:24

Whatsapp grubu için kimle iletişime geçebilirim

hemsir05
Kapalı
03 Aralık 2018 15:18

benimle geç

ppp.tt, 5 yıl önce
Whatsapp grubu için kimle iletişime geçebilirim

ppp.tt
Aday Memur
03 Aralık 2018 17:39

İzin yok diyor mesaj göndermek için
hemsir05, 5 yıl önce

benimle geç

Hemsiree7890
Kapalı
03 Aralık 2018 20:08

120 bin kişiye 10 bin az değil 50 bin mezunu olan paramedik 7 bin istiyor

AhmethanT, 5 yıl önce
04 Aralık 2018 08:52

Atama kontenjanı istemek mezun sayısı ile mi oluyor artık? Ne çok şey değişmiş arkadaş ya. Bari mezun sayısına göre belirliyorsunuz bu kontenjanı tag de mezun sayınızıda yazsanıza.
04 Aralık 2018 09:01

gidin üni okuyun, 18 yaşında 5 bin maaş alalım diyorsunuzzzz

04 Aralık 2018 10:05

Katılıyorum. Hala yok biz matematik görmedik yok biz meslek dersi gördük kelimesinin arkasına sığınıyorsunuz da arkadaş size göre KPSS hazırlasınlar o zaman. Lafa gelince yok biz matematik görmedik ama konu KPSS ye gelince maşallah 25 net aşağısı yapan yok.
pikacupokemon, 5 yıl önce

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 10:28

biliyorum çok zorunuza gidiyor ama maalesef yapacak birşey yok bizim en son mezunlarımız bile şu an 20 yaşlarında sokaktan geçeni sağlık meslege almadılar yüksek puanlar alıp gittik 4 yıl gerek okulda gerek sahada meslek eğitimi aldık gerekli eğitimi de layıkıyla aldıgımızı düşünüyorum zaten hemşireliğin bana göre liseden başlatılması gerek kazma kadar insanların belli yaşa gelip birşey bilmemesi çok itici duruyor bu işe temelden başlanmalı ve lisenin üstüne üniversite okunmalı yani bizde öyle yapıyoruz lise hemşireliğin üstüne üniversite okumaya çalışıyoruz çoğumuz,bu arada hiçbir sadece üniversite de hemşirelik okuyan ile hem lisede sağlık okuyup hemde üniversite d sağlık okuyan asla yarışamaz dediğim gibi zorunuza gidiyor ama maalesef alımlarımız artacak Allahın izniyle ve sizlere son olarak da şunu söyleyeyim bir lisans hemşirenin 65 altı alıp atanamaması ve bu atanamamaya istinaden hala konuşması kadar ayıp birşey yok vesselam..

güneşeyakınay, 5 yıl önce
Katılıyorum. Hala yok biz matematik görmedik yok biz meslek dersi gördük kelimesinin arkasına sığınıyorsunuz da arkadaş size göre KPSS hazırlasınlar o zaman. Lafa gelince yok biz matematik görmedik ama konu KPSS ye gelince maşallah 25 net aşağısı yapan yok.

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 11:01

kim 5 bin lira alıyormuş ortak artist artist konuşuyon gideydin sende 450 puan alıp sağlık okusaydın anadoluya gideceğine alabildin mi hayır

pikacupokemon, 5 yıl önce

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 11:02

kendi meslektaşlarına laf saydığın yetmedi ftrler paramedikler yetmedi bize mi dadandın hayırdı bilader derdin ne senin atanmışsın git işine bak burda avel avel gezinme

güneşeyakınay, 5 yıl önce

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 11:09

herkes haddini bilecek gidin kendi çöplüğünüzde ötün burda millete dalaşmayın

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 11:11

adam olan zaten orda burda çemkirmez adam gibi hakkını arar bak adam diyorum kadın /erkek yok

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 11:21

atanmış geliyor konuşuyor burda 1 gün nöbet tutup 3 gün yatıyor boş vakit çok geliyor yazıyor burda eli boş

Hemsiree7890, 5 yıl önce

adam olan zaten orda burda çemkirmez adam gibi hakkını arar bak adam diyorum kadın /erkek yok

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 11:26

hiç deme ağzı olan konuşuyor

hemsir05, 5 yıl önce

atanmış geliyor konuşuyor burda 1 gün nöbet tutup 3 gün yatıyor boş vakit çok geliyor yazıyor burda eli boş

04 Aralık 2018 12:49

Bende sağlık çıkışlıyım zaten merak etme. O matematiği fiziği ben de görmedim, size yapılan haksızlığın hepsinin farkındayım. Sınavsız geçişin kaldırılması saçmalığı, işini sevmeyen kişilerin üniversite de sağlık bölümü okuması konusuna ben de karşıyım. Haksızlıkları vs çok iyi biliyorum. Ama bu haksızlığı dile getirirken matematik görmedik deyip KPSS den 20 aşağısı net yapmamak garip geliyor. Konu sağlık çıkışlı düz lise çıkışlı değil yani.
Hemsiree7890, 5 yıl önce

biliyorum çok zorunuza gidiyor ama maalesef yapacak birşey yok bizim en son mezunlarımız bile şu an 20 yaşlarında sokaktan geçeni sağlık meslege almadılar yüksek puanlar alıp gittik 4 yıl gerek okulda gerek sahada meslek eğitimi aldık gerekli eğitimi de layıkıyla aldıgımızı düşünüyorum zaten hemşireliğin bana göre liseden başlatılması gerek kazma kadar insanların belli yaşa gelip birşey bilmemesi çok itici duruyor bu işe temelden başlanmalı ve lisenin üstüne üniversite okunmalı yani bizde öyle yapıyoruz lise hemşireliğin üstüne üniversite okumaya çalışıyoruz çoğumuz,bu arada hiçbir sadece üniversite de hemşirelik okuyan ile hem lisede sağlık okuyup hemde üniversite d sağlık okuyan asla yarışamaz dediğim gibi zorunuza gidiyor ama maalesef alımlarımız artacak Allahın izniyle ve sizlere son olarak da şunu söyleyeyim bir lisans hemşirenin 65 altı alıp atanamaması ve bu atanamamaya istinaden hala konuşması kadar ayıp birşey yok vesselam..

04 Aralık 2018 12:54

FTR lere laf atmadım, matematik kötü Türkçe de paragraf bilgin de zayıf galiba. paramedik de işini sevmeyen sadece havası için ve alınan maaş için gelen daha bölümün adını yasamayanlara laf attım ve bunda da haklıyım, bana haksızsın diyorsan demek ki sen de öyle takılan birisin. Benim derdim mesleğimin geleceği ve itibarı yoksa seven insan gelsin sağlık alanında çalışsın umurumda değil. Ama sevmeyen ve bu işi parası ve saçma sapan kaprisleri için yapacaksa da gitsin düz memur olsun onda da gayet makul ücret veriyorlar.
hemsir05, 5 yıl önce

kendi meslektaşlarına laf saydığın yetmedi ftrler paramedikler yetmedi bize mi dadandın hayırdı bilader derdin ne senin atanmışsın git işine bak burda avel avel gezinme

04 Aralık 2018 13:01

Neye ne yazacağımı sana mı soracağım LAN? Atanmış boş gün çok diyor. Gün aşırı nöbetten çıkıyoruz arkadaşlarımızla konuşuyoruz, mesleğe havası için gelen saçma sapan bölümlerden gelenleri görüyoruz da mesleğimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. Ona göre bir şeyler yazmaya çalışıyoruz. Burada daha dün ki b*k bana işimi öğretiyor ne yazacağımı sorguluyor. Lisans hemşireler atama zamanı sizin üzerinize geliyordu o zaman lise hemşireleri savunuyordum da haklılarmış. Ne aşağılık kompleksi olan ne acayip kişilermişsiniz arkadaş. Alın atanın 10000 alım yaparlar siz isteyince haklısınız. Ki sağlıkta yükselmeye gitmek için de lise hemşirelere atama değil. üni okuma fırsatı vermeleri gerekiyor ama siz kolay yoldan okumadan iş başı yapalım devlete kapağı atalım diye atama atama diye tutturmuşsunuz. Şu üni meselesini halleden önce sonra diğerleri de gelir merak etmeyin.
hemsir05, 5 yıl önce

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi