Editörler : ayşegül bgm
04 Aralık 2018 13:04

Had bildiren sen ve senin gibilerse hey yavrum hey ölmüşüz gömenimiz yok.
hemsir05, 5 yıl önce

herkes haddini bilecek gidin kendi çöplüğünüzde ötün burda millete dalaşmayın

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 13:14

ne desteği vermişin sen senin desteğinle nere gidecekmişiz işine bak koçum milletin rızkına göz dikme hadi yaylan burdan lan lı lunlu konuşma haddini bil aşağılık kompleksi felan yok kimsede mesleğini git iyi yaparak ssavun ambulans görmeden mezun olan paramedikleri duyuyoruz onlarla uğraş bura gelip milletin işine karışma

güneşeyakınay, 5 yıl önce
Neye ne yazacağımı sana mı soracağım LAN? Atanmış boş gün çok diyor. Gün aşırı nöbetten çıkıyoruz arkadaşlarımızla konuşuyoruz, mesleğe havası için gelen saçma sapan bölümlerden gelenleri görüyoruz da mesleğimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. Ona göre bir şeyler yazmaya çalışıyoruz. Burada daha dün ki b*k bana işimi öğretiyor ne yazacağımı sorguluyor. Lisans hemşireler atama zamanı sizin üzerinize geliyordu o zaman lise hemşireleri savunuyordum da haklılarmış. Ne aşağılık kompleksi olan ne acayip kişilermişsiniz arkadaş. Alın atanın 10000 alım yaparlar siz isteyince haklısınız. Ki sağlıkta yükselmeye gitmek için de lise hemşirelere atama değil. üni okuma fırsatı vermeleri gerekiyor ama siz kolay yoldan okumadan iş başı yapalım devlete kapağı atalım diye atama atama diye tutturmuşsunuz. Şu üni meselesini halleden önce sonra diğerleri de gelir merak etmeyin.

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 13:17

seni kendi meslek erbabın sevmiyor burda gelmiş b'k lu felan konuşuyor ağzını topla bana klavye delikanlılığı yapma yaşım senin zannettiğin kadarda küçük değil

Neye ne yazacağımı sana mı soracağım LAN? Atanmış boş gün çok diyor. Gün aşırı nöbetten çıkıyoruz arkadaşlarımızla konuşuyoruz, mesleğe havası için gelen saçma sapan bölümlerden gelenleri görüyoruz da mesleğimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. Ona göre bir şeyler yazmaya çalışıyoruz. Burada daha dün ki b*k bana işimi öğretiyor ne yazacağımı sorguluyor. Lisans hemşireler atama zamanı sizin üzerinize geliyordu o zaman lise hemşireleri savunuyordum da haklılarmış. Ne aşağılık kompleksi olan ne acayip kişilermişsiniz arkadaş. Alın atanın 10000 alım yaparlar siz isteyince haklısınız. Ki sağlıkta yükselmeye gitmek için de lise hemşirelere atama değil. üni okuma fırsatı vermeleri gerekiyor ama siz kolay yoldan okumadan iş başı yapalım devlete kapağı atalım diye atama atama diye tutturmuşsunuz. Şu üni meselesini halleden önce sonra diğerleri de gelir merak etmeyin.

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 13:26

adamdaki egoya bak

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 13:34

mesleğinin itibarı burda millete laf sokuşturarak morali bozularak yapılmaz şurda açtığın konulara yazıştığın konulara bak önüne gelene atanamazsın olmaz diyosun

FTR lere laf atmadım, matematik kötü Türkçe de paragraf bilgin de zayıf galiba. paramedik de işini sevmeyen sadece havası için ve alınan maaş için gelen daha bölümün adını yasamayanlara laf attım ve bunda da haklıyım, bana haksızsın diyorsan demek ki sen de öyle takılan birisin. Benim derdim mesleğimin geleceği ve itibarı yoksa seven insan gelsin sağlık alanında çalışsın umurumda değil. Ama sevmeyen ve bu işi parası ve saçma sapan kaprisleri için yapacaksa da gitsin düz memur olsun onda da gayet makul ücret veriyorlar.

OğuzHan4242
Aday Memur
04 Aralık 2018 13:41

Wp grubu için kimle iletişime geçeceğiz

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 13:55

boş konuşuyorsun sağlık meslek çıkışlıysan geldiğin yeri unutma ona göre davran lise mezunu arkadaşlarına destek ol köstek olma üniversite sınavında istenen mat ileri derece bizim kpss de tyt denginde soruluyor ki 20 net yapan çok yok zaten miletin emeğine,çomak sokmayın

Had bildiren sen ve senin gibilerse hey yavrum hey ölmüşüz gömenimiz yok.
04 Aralık 2018 14:43

Ben onlara cevap yazıyorum onlarla tartışıyorum burada milletin ekmeğine göz dikiyorsun oluyor. Kendinizle çelişiyorsunuz haberiniz yok. Twitter da Facebook'ta geçen yıl ortaöğretim hemşirelere verdiğim desteği ben biliyorum. Lisans hemşirelere çok cevap verdim, bu mesleği sağlık alanında ki eşitsizliği, lise mezununu ve sağlık çıkışlı üniversitelileri çok savundum. Meslek içinde mesleğe havası var diye gelenleri görünce bunu buralarda dile getiriyoruz millettin ekmeğiyle oynama oluyor. Bu meslek havalı diye gelenler insan hayatıyla oynayacak ileride bunu dile getirince suç bizde. Doğruya doğru lise mezunu almıyorlar artık, aldıkları kuş kadar zaten. Ekonomik durumlardan memur alımı kısıtlanacak denilmiş, adam paramedik 10000 alır diyor. Akıl var mantık var alır mı? Zor. Bunu dile getirince atanamazsın demek olmuyor işte. Boşa umut edip beklemesin, daha başka alternatifleri değerlendirsin diye söylüyorum. Etrafta umut dağıtanlara inanmasın diye söylüyorum. Geçen yıl etrafa inanıp hayatını mahvedebileler doluydu ortalık. 76 atanacak diye çalıştığı hastaneden dersaneden ayrılanlar vardı, alternatifleri de değerlendirmeyince kaldı ortada dımdızlak. Belli değil mi zaten alacakları kişi sayısı? Çok fazla almayacaklar işte liseden. Şu üniversite işini halledin de en azından mesleği bilen kişiler sahaya gelsin. Şu mesleklerin saygınlığı artsın.
hemsir05, 5 yıl önce

ne desteği vermişin sen senin desteğinle nere gidecekmişiz işine bak koçum milletin rızkına göz dikme hadi yaylan burdan lan lı lunlu konuşma haddini bil aşağılık kompleksi felan yok kimsede mesleğini git iyi yaparak ssavun ambulans görmeden mezun olan paramedikleri duyuyoruz onlarla uğraş bura gelip milletin işine karışma

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 14:52

sana yakışan olur inşallah deyip geçmek moral vermek insanlara atanmışsın düzenini kurmuşsun gelip burada morallerini bozuyorsun insanların üniversite kazanmak kolay mı zannediyorsun sistem değişti mat2 istiyor ygs ile hemşireliğe gidilemiyor bunu benden daha iyi bilirsin senin bölümüne geçişte ek puan veriliyor benimkinde yok bana en ufak destek verilmiyor okumuş didinmiş insanlar burada emeklerinin karşılığını alamıyor bir tarafta 65 puanla atanıyor bir taraftaki 85 puanla boşta geziyor naapsın bu insanlar

Ben onlara cevap yazıyorum onlarla tartışıyorum burada milletin ekmeğine göz dikiyorsun oluyor. Kendinizle çelişiyorsunuz haberiniz yok. Twitter da Facebook'ta geçen yıl ortaöğretim hemşirelere verdiğim desteği ben biliyorum. Lisans hemşirelere çok cevap verdim, bu mesleği sağlık alanında ki eşitsizliği, lise mezununu ve sağlık çıkışlı üniversitelileri çok savundum. Meslek içinde mesleğe havası var diye gelenleri görünce bunu buralarda dile getiriyoruz millettin ekmeğiyle oynama oluyor. Bu meslek havalı diye gelenler insan hayatıyla oynayacak ileride bunu dile getirince suç bizde. Doğruya doğru lise mezunu almıyorlar artık, aldıkları kuş kadar zaten. Ekonomik durumlardan memur alımı kısıtlanacak denilmiş, adam paramedik 10000 alır diyor. Akıl var mantık var alır mı? Zor. Bunu dile getirince atanamazsın demek olmuyor işte. Boşa umut edip beklemesin, daha başka alternatifleri değerlendirsin diye söylüyorum. Etrafta umut dağıtanlara inanmasın diye söylüyorum. Geçen yıl etrafa inanıp hayatını mahvedebileler doluydu ortalık. 76 atanacak diye çalıştığı hastaneden dersaneden ayrılanlar vardı, alternatifleri de değerlendirmeyince kaldı ortada dımdızlak. Belli değil mi zaten alacakları kişi sayısı? Çok fazla almayacaklar işte liseden. Şu üniversite işini halledin de en azından mesleği bilen kişiler sahaya gelsin. Şu mesleklerin saygınlığı artsın.

hemsir05
Kapalı
04 Aralık 2018 14:54

paramedik alsın bi lys ile 4 yıl olsun bakayım att olarak kal orta yerde ne olurmuş anlarsın o zaman

ppp.tt
Aday Memur
04 Aralık 2018 17:51

Aynen ben mesaj atamadım bize yazar mısınız whatsapp grubu için
OğuzHan4242, 5 yıl önce
Wp grubu için kimle iletişime geçeceğiz

Hemsiree7890
Kapalı
04 Aralık 2018 18:31

kardeşim özelden bana yazın etkinlik 19 da acele edin

ppp.tt, 5 yıl önce
Aynen ben mesaj atamadım bize yazar mısınız whatsapp grubu için
10 Aralık 2018 21:29

daha aldığınız maaşı hesaplayamıorsun benle tartışacksın.. döneriymiş nöbetiymiş cartıymış curtuymuşş sizin gibi bebelere 5 bin maaş veriyorlar. Sonrada gelip burada abilerinize ablalarınıza laf yetişiriyorsun.. sen lise de fink fink gezerken biz üni de dirsek çürüttük, az daha çalışta üni kazan koçççç

hemsir05, 5 yıl önce

kim 5 bin lira alıyormuş ortak artist artist konuşuyon gideydin sende 450 puan alıp sağlık okusaydın anadoluya gideceğine alabildin mi hayır

Elifhmsire
Şef
10 Aralık 2018 21:40

Eee sende sagliga gitseydin o zaman madem dedigin gibi geziyolar unide dirsek çürütmez sende 5bin alirdin

pikacupokemon, 5 yıl önce

daha aldığınız maaşı hesaplayamıorsun benle tartışacksın.. döneriymiş nöbetiymiş cartıymış curtuymuşş sizin gibi bebelere 5 bin maaş veriyorlar. Sonrada gelip burada abilerinize ablalarınıza laf yetişiriyorsun.. sen lise de fink fink gezerken biz üni de dirsek çürüttük, az daha çalışta üni kazan koçççç

10 Aralık 2018 21:44

mesele benim 5 bin kazanmam ise söylüyüm ben 10 bin kazanıyorum. Burada şair diyor ki kısaca lise bebesini atayacağına üni mezununu ata. 5 de ver 7 de ver gam yemem..Mesele hemşirenin 5 bin alması değil mesele üni mezunu dururken lise bebesi ataması.. okeyy anladın ? kafa varsa anlarsın!

Elifhmsire, 5 yıl önce

Eee sende sagliga gitseydin o zaman madem dedigin gibi geziyolar unide dirsek çürütmez sende 5bin alirdin

Elifhmsire
Şef
10 Aralık 2018 21:48

Uni okumakla cok bisey degismiyo demek ki baksna usluba :) seninde aklin varsa anla alimlar devam edecej kiskancliktan olmeye devamm

mesele benim 5 bin kazanmam ise söylüyüm ben 10 bin kazanıyorum. Burada şair diyor ki kısaca lise bebesini atayacağına üni mezununu ata. 5 de ver 7 de ver gam yemem..Mesele hemşirenin 5 bin alması değil mesele üni mezunu dururken lise bebesi ataması.. okeyy anladın ? kafa varsa anlarsın!

10 Aralık 2018 21:54

huyum kurusun bebe ile bebe olurum her zaman ;)

Sizin adınıza üzgünüm ,lise alımları kalkacak! yerinde olsam şimdiden üni kazanmaya bakardım.

Elifhmsire, 5 yıl önce

Uni okumakla cok bisey degismiyo demek ki baksna usluba :) seninde aklin varsa anla alimlar devam edecej kiskancliktan olmeye devamm

Elifhmsire
Şef
10 Aralık 2018 21:58

Aradaki fark bu edepsizle edepsiz olmayiz biz ;)

Sen benim okumadığımi nerden biliyosun :)) izle ve gör bakalim alim var mi yokmu :)

huyum kurusun bebe ile bebe olurum her zaman ;)

Sizin adınıza üzgünüm ,lise alımları kalkacak! yerinde olsam şimdiden üni kazanmaya bakardım.

10 Aralık 2018 22:12

level in düşük hadi şimdi az öte de oyna..

Elifhmsire, 5 yıl önce

Aradaki fark bu edepsizle edepsiz olmayiz biz ;)

Sen benim okumadığımi nerden biliyosun :)) izle ve gör bakalim alim var mi yokmu :)

Elifhmsire
Şef
10 Aralık 2018 22:16

Boyle kiskanc hazimsiz insanlarla muhattap olunca oyle oluyo maalesef

level in düşük hadi şimdi az öte de oyna..

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi