Editörler : crops35

Kapalı
03 Aralık 2018 12:45

Lisans mezunu olmak mı ön lisans olarak kalmak mı ?

Bana yardımcı olabilir misiniz ?

Yaş 25

3 yıldır katip olarak çalışıyorum kendi alanım ön-lisans tıbbi sekreterlik puanım 78.9.

Askere gitmedim yaşımda epey oldu.

Aöf tek dersim var bitireyim mi bitirmeyeyim mi bi türlü karar veremiyorum sizce ne yapmalıyım ?

Açıktan aynı zamanda Acil durum afet yönetimi okuyorum ön lisans Dgs Hemşirelik düşünüyorum.

Acil durum ve afet yönetimi bölümünde branş sıralamam 200 lerde

Tıbbi sekreterlikte 2300 lerde

Maliyeden lisans mezunu olup askere mi gideyim sizce yoksa önlisans olarak kalmalıyım ?

IntromTrack
Aday Memur
03 Aralık 2018 15:51

Ben de Aöf İktisat son sınıfım.Bölümüm gıda branş sıralamasında 9.yum.Ales'e de girdim bence bitir :

IntromTrack
Aday Memur
03 Aralık 2018 15:52

Kendini geliştirmenden sana bir zarar olmaz.Ben KPSS olmazsa Akademik Personelliği deniycem :)

ugurcan38
Kapalı
03 Aralık 2018 17:22

zaten hali hazırda çalışıyorsunuz, bence düşünmeden maliyeden mezun olun şu durumda önlisans olarak kalmanın size faydası olduğunu düşünmüyorum. KPSS lisanstan 85-90 alarak maliyeden atanabilirsiniz...

ege-93
Kapalı
04 Aralık 2018 13:57

hocam peki zor değil mi lisans mezunu olup ta özellikle işletme, iktisat, maliye gibi bölümlerden mezun olup ta bir yerlere gelebilmek

IntromTrack, 5 yıl önce

Kendini geliştirmenden sana bir zarar olmaz.Ben KPSS olmazsa Akademik Personelliği deniycem :)

ege-93
Kapalı
04 Aralık 2018 14:01

Lisans kpss den 85 alabileceği mi düşünmüyorum İşte tekrardan ön-lisans sınavına hazırlanıpta kendi alanımdan tekrardan hazırlanmak mantıklı mı ?

ugurcan38, 5 yıl önce

zaten hali hazırda çalışıyorsunuz, bence düşünmeden maliyeden mezun olun şu durumda önlisans olarak kalmanın size faydası olduğunu düşünmüyorum. KPSS lisanstan 85-90 alarak maliyeden atanabilirsiniz...

ugurcan38
Kapalı
04 Aralık 2018 15:58

önlisans kpss den de 85 civarı almanız gerekir, iki sınav arasında da çok fazla fark yok bence...biraz da ne yapmak istediğinizle alakalı tds mi normal memurluk mu? hakkınızda hayırlısı olsun...

ege-93, 5 yıl önce

Lisans kpss den 85 alabileceği mi düşünmüyorum İşte tekrardan ön-lisans sınavına hazırlanıpta kendi alanımdan tekrardan hazırlanmak mantıklı mı ?

ege-93
Kapalı
04 Aralık 2018 17:08

lisans kpss kolay değil önilsansta 75 nete 85 gelirken lisansta 80,85 nete 85 puan geliyor diye düşünüyorum

ugurcan38, 5 yıl önce

önlisans kpss den de 85 civarı almanız gerekir, iki sınav arasında da çok fazla fark yok bence...biraz da ne yapmak istediğinizle alakalı tds mi normal memurluk mu? hakkınızda hayırlısı olsun...

04 Aralık 2018 17:28

lisans onlisansa gore zor oluyor rskipler cok calisiyor lisans iktisat mezunuyum 81.75 nete 85 aldım gerisini dusun
ege-93, 5 yıl önce

lisans kpss kolay değil önilsansta 75 nete 85 gelirken lisansta 80,85 nete 85 puan geliyor diye düşünüyorum

umudunordusu
Kapalı
05 Aralık 2018 16:13

İki sınav arasında çok fark yok mu? Sadece matematik 2 kat daha zor ve gk önlisansta yüzeysel lisansta iste en ince ayrıntısı.
ugurcan38, 5 yıl önce

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi